След "1001 нощ" - приказката продължава с проектите на любимите ни актьори - 181

  • 33 019
  • 726
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 1 017
ВАРНА, wavey waveyМИСЛЯ,ЧЕ ТОЗИ МОМЕНТ Е НА АВАТАРА МИ,ДАЛИ????

ОЩЕ НЕ СЪМ В ЧАС ДА ОТКРИВАМ САМА ЛИНКОВЕТЕ,БИ ЛИ МИ ГО ПУСНАЛА,С ЧАСА И МИНУТИТЕ ЩЕ СЕ СПРАВЯ  doh doh Blush Blush #Crazy

# 631
  • Мнения: 23 412
ВАРНА, wavey waveyМИСЛЯ,ЧЕ ТОЗИ МОМЕНТ Е НА АВАТАРА МИ,ДАЛИ????

Ах, да!  Joy Имаше ли го този кадър предния път в репортажа. На мен ми се стори, че тогава го даваха повече в профил.

Не е ли наистина една малка Берг ?  Hug Hug Hug
 Пу пу пу пу...................

# 632
# 633
  • София
  • Мнения: 1 017
ВАРНА,БЛАГОДАРЯ ТИ Heart Eyes Hug ТОЗИ МОМЕНТ ГО НЯМАШЕ В ПРЕДИШНИЯ РЕПОРТАЖ,НО ВЕЧЕ ГО  И М А М Е Joy Joy Joy

# 634
  • Мнения: 4
ВАРНА, wavey waveyМИСЛЯ,ЧЕ ТОЗИ МОМЕНТ Е НА АВАТАРА МИ,ДАЛИ????

Ах, да!  Joy Имаше ли го този кадър предния път в репортажа. На мен ми се стори, че тогава го даваха повече в профил.

Не е ли наистина една малка Берг ?  Hug Hug Hug
 Пу пу пу пу...................
Варна  Hug Hug Hug
Много,много сладък Али! Grinning Heart Eyes Heart Eyes

# 635
  • Мнения: 11 116
ВАРНА, wavey waveyМИСЛЯ,ЧЕ ТОЗИ МОМЕНТ Е НА АВАТАРА МИ,ДАЛИ????

Ах, да!  Joy Имаше ли го този кадър предния път в репортажа. На мен ми се стори, че тогава го даваха повече в профил.

Не е ли наистина една малка Берг ?  Hug Hug Hug
 Пу пу пу пу...................

Варна, голяма усмивка! Сладък Али! Hug Hug Hug

Стеф, ти правиш страхотни снимки от репортажите, ако имаш възможност - запечатай този миг! Благодаря ти предварително! Hug

Краси, а може би ти - виждам го на аватара ти. Hug Hug

# 636
  • Мнения: 72

Ама Красито откъде го е взела.. newsm78 newsm78 аз сега го видях в репортажа!
Варна и аз мисля,че е целия Берг-очички,устенца,усмивка...

# 637
# 638
  • Мнения: 23 412


В gecce.com има интервю със Селим Байрактар. Превеждам основните моменти.

Когато хората го срещали по улиците никой не казвал” Как играете само!”, а “Сюмбюл ага е толкова интересен песонаж”. Смята, че има късмет с ролята, която са му възложили да играе. Сюмбюл отговаря за всичко в сарая. Каквото и да се случи, той трябва да знае. Евнусите знаят да пазят тайна, но умеят също така да не вземат страна. Затова Сюмбюл е нито на страната на Хюрем, нито на Махидевран.

На коментара на репортера, че въпреки че е евнух,  чувствата на Сюмбюл  не са закърнели, сякаш изпитва нещо към Гюлнихал,  Селим отговаря: “Не могат да умрат чувствата. Всеки носи в себе си любовта. В крайна сметка и евнусите са дошли на този свят като мъже, това не може да се промени.”

Репортерът казва, че доста актьори биха се замислили дали да приемат подобна роля. Въздържат се да влизат в ролята на мъже със съмнителна сексуална ориентация. Селим казва, че той не се е колебал изобщо, но хората от неговия кръг  го питали: “Как ще играеш такава роля? Няма ли да има реакции? Ти гей ли си?”. Преди ден в самолета стюардесата го попитала:” Вие хетеросексуален ли сте?”  Не можах да повярвам на ушите си. Питат ме: Ти наистина ли си евнух?” Съпругата му се е зарадвала на предложението за тази роля, но е казала ,че ще му бъде трудно. Тя работи като музикант в държавния симфоничен оркестър..

Селим казва, че не би искал да живее по времето на Сюлейман. Миналото да си остане в миналото.

От шест години са женени със съпругата му. Запознали са се, докато пускали хвърчила. Неговото паднало пред това на жена му и така се запознали и се влюбили. Живеят в Анталия. Засега не мислят да се преместват в Истанбул. Той отсяда при свои роднини, когато има снимки, но пътува доста често, защото участва и в пиеси в театъра в Анталия. Не им е лесно с тези пътувания, но са свикнали. Още на следващия ден след сватбата им е трябвало да тръгне на турне. За шест години не му се е случвало цял месец без прекъсване да си ляга в собственото легло. Казва, че с жена си имат много силна връзка. Все още често се прегръщат.
За следващия сезон на ВВ споделя, че ще бъдем свидетели на силни чувства. Можело и Сюмбюл ага да срещне любовта.

# 639
  • София
  • Мнения: 1 017


КАЧЕСТВОТО НА СНИМКИТЕ НЕ Е ДОБРО,НО ЛИЧИЦЕТО Е......ПУ,ПУ,ПУ,......
СИГУРНО СЕ Е ПРОМЕНИЛ ОЩЕ ОТ ПОСЛЕДНАТА  "ФОТОСЕСИЯ"....

# 640
  • Мнения: 23 412



Колкото и да си казвам да не прекалявам с възклицанията около Али, не мога да се въздържа.

Мнооооого е сладичък. Греят му и очичикитe, и личицето.

Сега да си изпълня обещанието...слагам не един, ами три бонджука.  Grinning

# 641
  • Мнения: 11 116
Краси, благодаря ти и на теб за снимките! Hug  bouquet

Варна, колко е хубаво да прочетеш, че някой е срещнал любовта и връзката им е толкова силна!
А за силните чувства в новия сезон - звучи предизвикателно.
Благодаря ти за превода на тази част от интервюто.  Hug Hug Hug



Преди обяд и аз го видях това интервю,  мернах и нещо по-старичко за Окан.
http://www.sacitaslan.com/magazin-bulent-ersoy-okan-yalabika-hayran_42345.html

# 642
  • Мнения: 23 412
Жу, честит рожден ден и от мен!

Хубав празник на брега на морето!

# 643
# 644
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Я вижте колко зъбки е наредил, пълен комплект. Изцяло прилича на Бергюзар. Синовете приличат на майките си, а дъщерите на бащите си.

Общи условия

Активация на акаунт