Квилинг за маниаци - 6

  • 124 873
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 342
Не държа на плочите, по-скоро пликовете, кутийките, та дори и тримера ми са необоходими... Да не спамим повече темата, но дано пък сме били полезни!

# 181
  • Мнения: 3 050
аз мисля да си купувам само основната част на куфара-за правене на картички, пликове и кутии;
не само Грета го предлага на добра цена

# 182
  • Мнения: 422
Момичета, много са ви хубави нещата...
На мен за съжаление не ми остава много време за да стана по-добра в квилинга, но се старая...

Ето и от мен няколко Simple Smile

          
 

# 183
  • Мнения: 14
Поактивизирах се напоследък и ето още една, този път зелено-лилава и с повдигнати цветчета.  Отне ми доста време, но много си я харесвам.

Повече снимки - в блога.

# 184
  • Мнения: 429
Te4eto, много е хубава
А лентичките какъв грамаж са ти?

# 185
  • Мнения: 3 050
Te4eto, много много красива картичка -браво!!! Може ли да ми кажеш как се правят тези цветчета-едно в друго?

# 186
  • Мнения: 14
Благодаря,
shanel1982, използвам лентички с различен грамаж. Точно на тази картичка светло зеленото, светло лилавото и бялото са 80 гр, някои съм си рязала от цветни кубчета заради по-голямото разнообразие от цветове, а тъмните са 160гр от онези картони, които се продават на листи А4.
~ Касиопея ~, всяко листенце се състои от едно бяло и 2 лилави сплескани кръгчета. В единия край на бялото се залепят лилавите, така че като се притиснат да се допират и после цялата група се облепя с лентичка и така се оформя листенцето. Дано съм обяснила разбираемо.
А за това повдигане на цветчетата има различни начини да се направи и мисля тези дни да направя снимки с които да покажа как го правя аз.

# 187
  • Мнения: 1 849
Повдигането рускините го правят със силикон, намазват всички елементи като си  ги слагат в ръката и оформят цветето. Аз не успях точно така, първо ги подреждам, после слагам силикона и после оформям. Течото може да има и друг начин, ще се радвам да сподели. Wink

# 188
  • Мнения: 0
Чедесна лилава симфония. Перфектна изработка. Браво! Златни ръце имаш и фантазия разбира се.

# 189
  • Мнения: 0
Тече- разкошна е !
Не мога да спра да и се радвам !Съжалявам , че на последък нямам много време за квилинг , но имам първокласничка и учим с нея !

# 190
  • Мнения: 342
Тече, много нежна картичка! А пеперудата е станала много хубава!
Сузи, да ти е жива и здрава първокласничката! Мама да помага сега, пък после ще има време и за нея  Wink И аз с моя бебок така - нямам време. Макар, че вчерашният дъждовен ден ми позволи да понаправя някои неща, имам и други от преди, но ...като остане време ще публикувам на веднъж.
Баба бравка - много са хубави нещата ти!
Пак с един въпрос - някой чувал ли е и пазарувал ли е от тук http://www.joann.com/joann/checkout/cart.jsp?CountryUS=true&_requestid=62877- имам предвид сайта, но пускам направо линка с това, което търсех там  Peace

# 191
  • Мнения: 0
Здравейте,
Аз само Ви чета и досега не съм писала тук. Имам няколко картички, но трябва да ги снимам .
Големи красоти правите:)

# 192
  • Мнения: 0
Как да приложим квилинга !
http://marrietta.ru/post188437276/

# 193
  • Мнения: 1 849
По училищата са тръгнали каки които щели да учат децата на квилинг... Кои са да си признаят без бой!  Wink  Щели да искат по левче на дете... Демек 25 лв. за 45 минути, ей това се казва заплата! И всичко това в часа по четене. Ще ходя да вдигам скандал утре на класната... Някои хора съвсем се оляха.

# 194
  • Мнения: 2
По училищата са тръгнали каки които щели да учат децата на квилинг... Кои са да си признаят без бой!  Wink  Щели да искат по левче на дете... Демек 25 лв. за 45 минути, ей това се казва заплата! И всичко това в часа по четене. Ще ходя да вдигам скандал утре на класната... Някои хора съвсем се оляха.
Те се чудят за какво да искат пари от децата!Нали си имат госпожи по приложно и изобразително изкуство ,те да им преподават.

Общи условия

Активация на акаунт