АВГУСТовската дружина талисманче вече има!

  • 26 706
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
Брадата,една моя позната не качи нито грам даже и отслабна с 2 кила,но пък след като роди качи някъде около 5 кг,то си е до бременност и организъм,щом всичко е наред радвай се че после няма да се мъчиш  Grinning

# 31
  • Мнения: 112
дали има желаещи да идем заедно някоя сряда на отворените врати в МБАЛ Rolling Eyes Или поне тези, които смятат да раждат там де...
Hug С теб съм!!!
Само кажи коя сряда...и ще съчетаем кафенце и преглед на родилното   bouquet

# 32
  • Мнения: 280
Здравейте бремелинки  Hug ,

green_eyes благодаря за новата темичка, отново е страхотна и уютна   bouquet

maria_1980 много хубаво заглавие ти е хрумнало  Grinning

Emalina бързо да оздравява бебка

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 644
дали има желаещи да идем заедно някоя сряда на отворените врати в МБАЛ Rolling Eyes Или поне тези, които смятат да раждат там де...
Hug С теб съм!!!
Само кажи коя сряда...и ще съчетаем кафенце и преглед на родилното   bouquet

Брадата, вади списъка и ме пиши към клатушкащите се към родилното и с най - голямо удоволствие ще пия една лимонада с кафенцето  Hug
С една приятелка се канихме тая сряда да отидем, но приемам и друга сряда да е. Hug

# 34
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! Да си напълним новата темичка само с хубавини.
Вчера ходих на ЖК - за миналия месец не съм качила килограми, но бебчо е наддал сериозно (+700/800). Пуснаха ми МБ, кръв, урина, даде ми направление за очен, мери тонове, сваля "снимки" на бебо... .) Въобще, д-р Папукчиев се оказа страхотен специалист, много внимателен, нямах нужда да ходя при друг лекар да ме следи(освен за някои по-специфични неща, както и за израждащ лекар, разбира се)То и аз  усещам бебчо- натежал. Макар че се мажа с Мустела против стрии, изминалия месец яко ми нацепи корема. Ген, предполагам - тя и майка ми е така. Е, нищо. Въобще - чувствам се на финалната права и взех да се параноясвам - утре отивам да пазарувам всичко останало от списъка - и легълце, най-вече. почти си стегнах торбите за болницата - утре купувам еднократно бельо (дали 1-2 пакета?) и приключвам. Следващата седмица ще се пере и глади.

Да ви попитам... от кога е нужна бебешка възглавница? в началото знам, че е препоръчително да спи на прегъната пеленка и да му се върти позата за сън....

# 35
  • Мнения: 0
ГрийниHug  bouquet Мноого хубава темичка Heart Eyes и какво да видя...имаме си талисманче вече. Силна- честит малък мъж, да ви е жив и здрав и мноого да ви радва.
Преди два дни си пристигнах в БГ, но имах толкова неща да свърша че за форума не остана време...но ще наваксам.
Аз за малко да родя в чужбина...но докторите ме закрепиха...бях няколко дни на системи. Докторите  бяха против да пътувам...но аз настоявах пред мъжа ми, че искам да се приберем в БГ и да родя тук..добре че накрая отстъпи.
Иначе голяма мъка...брата на мъжа ми катастрофирал и остави две малки деца сираци Cry...

# 36
  • Мнения: 1 054
Хайде и от мен запис!!! Simple Smile "Само" на 3та страница  Mr. Green

Възглавница дъщеря ми започна да ползва наскоро.. След 18м. при всички случаи. Рано ни е да ги мислим възглавниците Simple Smile

Моренце... искам и аз.. мъж ми дава зор за една събота и неделя.. На мен хем ми се иска повече, хем не ми се ще с тумбака да се мъкна по плажа.. Та, се замислям за септември Rolling Eyes четиримата..  Heart Eyes

Аз в понеделник съм на ЖК за последно и от там само в болницата, която съм избрала за тонове. Как мина времето!  ooooh!

Брадата, не си първия случай, радвай се Simple Smile Аз с Преслава, когато забременях бях по-дебела от сега в 8ми месец.. и качих 12кила... До тук с тая бременност съм +20  Rolling Eyes

Близу, писали сме едновременно... Много съжалявам!

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 12:59 от г-жа BubolecheMeche

# 37
  • Мнения: X
Иначе голяма мъка...брата на мъжа ми катастрофирал и остави две малки деца сираци Cry...
*blizoo* , моите съболезнования.  Flowers Rose Flowers Rose

# 38
  • Мнения: 6
изобщо не се бх замисляла за възглавница  Rolling Eyes всички спални комплекти май са с калъфка за възглавница и някак си съм решила, че бебо още от началото ползва някаква тъничка възглавница.

с килограмите - аз дотук съм + 12 кг  #Cussing out

blizoo - съболезнования

# 39
  • Мнения: 0
Оле направила си ни невероятна новата темичка   Hug Hug Hug
Близуу добре че са те позакрепили да се прибереш до тука и мойте съболезнования

# 40
  • Мнения: 2
Blizoo искрени съболезнования....за съжаление познавам мъката от внезапна загуба на близък човек...Желая ви сила  Hug
@Silna - бързо възстановяване на малкото човече и на теб..
@Green  - темата е страхотна   bouquet

# 41
  • Мнения: 4 740
fentazi, какви намаления започват от 1.07. и къде

Днес моето голямо момиче има рожден ден  - става на 8 години.....  party023  party023
Много се радва, че скоро ще става и кака. всеки ден пита кога ще се роди бебка и няма вече търпение....
Сега иска живо зайче за подарък, а аз се колебая - опасно ли е това животинче за бебка.....  newsm78 Страхувам се от зарязи, че преди имаше алергия към котки и напряви едни обриви....

# 42
  • Мнения: 14
Близоо,моите най-искрени съболезнования,това е ужасна трагедия,ти се старай да си спокойна,и много се радвам че не е станала някоя беля с теб.
Лунна пътека,всяка година от 1.01 и 1.07 има разпродажби навсякъде в продължение на месец,но естествено всичко хубаво свършва в първите няколко дни,така че ако си харесала нещо възползвай се,но те съветвам да отидеш още на 1-ви.Брат ми е алергичен към котки,но в последствие се установи че има някакво дразнене от всички дългокосмести животинки,аз имам мини пинчер,но тя има толкова мъничка козинка,че дори сега лятото настива(е не че тук сега има лято  Joy),та и не смятам да я отделям от малкия.
За възглавничка, майка ми ми донесе едно тънко донапренче,тя поне нас така ни е отгледала,но сега нещата са различни и смятам да попитам в болницата дали трябва или не,прави ми впечатление,че тук за бебетата не използват дори само калъфчици  newsm78.Има време ще го измисля  Whistling
Лунна пътека на теб казаха ли ти какво точно да си носиш в болницата?
Да ти е жива и здрава рожденничката и да стане най-добрата кака на света    ura

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 14:07 от fentazi

# 43
  • Мнения: 10
Blizoo- Flowers Rose Flowers Rose моите съболезнования...
lunna pateka-да ти е жива и здрава рожденничката,много да ви радва и да се гордеете с нея  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 334
blizoo, добре че са те закрепили и сте се прибрали. За лошата новина много съжалявам.
Буболече, преди да идеш в понеделник се обади по тел. защото Иванова е болна. И аз ще ходя дано да е вече на работа че трябва да ми даде болничен от вчера...На регистратурата казаха че ще е на работа в понеделник, но лекаря горе каза че не се знае...

Общи условия

Активация на акаунт