АВГУСТовската дружина талисманче вече има!

  • 26 709
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
Simple Smile)) И аз така, не че там няма болници, но си искам тук Simple Smile

# 16
  • Мнения: 16
Запис и от мен,
Бабка ми е болна и сме все по лекари.
Бях се заканила че ще ви чета и ще драсвам по някой ред ама пак ще съм от нередовните.
Поне ще гледам да ви чета, интересни неща пишете и споделяте  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 784
Emalina, какво и е на малката? Надявам се да е нещо леко и бързо да се оправи!

# 18
  • Мнения: 850
  Хоп , здравейте и от мен в новата темичка  Hug Heart Eyes Грийни , страхотно си се справила ... ние този уикенд ще ходим да празнуваме рожден ден на майчето ми в едни много приятен комплекс към Царево , дано да има възможност за релакс на плажа  Blush
Мими, и аз искам Sad Ти няма да ходиш на море нали?
Няма, не ми рискува, не знам защо съм решила, че ако отида на море ще тръгна да раждам  Rolling Eyes
Не се натъжавайте момичета , важното е да се чувствате добре ... на мен пък  тук в Бургас много ми липсва планината , преди като си живеех в София постоянно бяхме на Витоша  Simple Smile

 Благодаря на мамите с опит за споделеното относно кърменето , на мен ми е много полезно  Hug
 Лека вечер   bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 9
Пльос в новата тема и аз Simple Smile Страхотна ни е, както винаги.

Аз не можах да пропусна морето. Откога го мислех.

Сега ми е тъжно, че за това лято само това ще е.

Но догодина ще наваксваме Simple Smile

# 20
  • Мнения: 74
Запис и от мен и лека нощ

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 644
И аз се записвам и лека нощ!  bouquet

# 22
  • Мнения: 17
  bouquet Добро утро и лек ден, коремчета!!! Дано не ни е много топло днес  Hug

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 695
Искам да съм на мястото на мацката от снимката  Blush
Може да звучи еретично точно от мен, но и аз така hahaha С този кръст, ишиас и прочее едва се мъкна до тоалетната и кухнята вкъщи, камо ли да се завлека на плажа и да се развявам с бели ефирни одежди Laughing

И от мен  bouquet на Грийни за хубавата и нформативна темичка Hug

И ние, бургазлийките, че сме несериозни - несериозни сме, ама поне като на кафе не се видяхме, дали има желаещи да идем заедно някоя сряда на отворените врати в МБАЛ Rolling Eyes Или поне тези, които смятат да раждат там де...

# 24
  • Мнения: 112
  bouquet
Супер темичка!
 Hug
Хубав ден на всички!

# 25
  • Мнения: 2 901
Искам да съм на мястото на мацката от снимката  Blush

И аз, ама нямааааа ......  Confused Ще ходим на море, ама друг път!  Mr. Green

Да се отчета след вчерашната консултация. Всичко е наред. Бебето все още е момче!  Wink Обърнало се е с главата надолу. Отговаря си точно на седмиците, в които съм. Продължавам да си пия Магнерота. Общо взето това е - за дестминутен преглед - толкова.  Whistling

Emalina, бързо оздравяване на бебка!  Hug
Радвам се, че темата ви хареса!  Blush

# 26
  • Мнения: 850
  Хоп , добър ви ден коремки  Hug

 Брадата , аз за посещение в родилното не съм кандидат , защото нали ще раждам другаде , но за кафе съм винаги на линия ... само чакам и друг да има желание

 Хубав ден и не стойте на слънце  Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 418
Morning мами  Simple Smile

Да си призная, и аз много се замечтах като видях снимката на първа страничка, и въпреки, че съм на морето, нещо не мога да се наканя да отида да си топна крачетата  Sad

Брадата, не те ли облекчиха хапчетата? Аз сутрин съм доста схваната и кракът много ме наболява, ама като се раздвижа малко и като полежа след това съм добре. Лошото е, че колкото по наближава секциото (27 дни) прага ми на болка започна да намалява  Sad

И на мен ми се губи Ивчето....

Хубав ден  Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 695
Шушко, теб те знам, че няма да си тук при наш'те доХтУри, ама наистина е грехота да сме комшийки и да не се засечем нейде из махалата Laughing


Ваня, те ме пооблекчиха, ама точно дотам - мога да шавам доста повече отпреди, но съм далеч от сърничка... Дори от млад хипопотам съм далеч откъм подвижност Embarassed А ги спрях още щом ме отпусна, че не искам да рискувам с тези силни химии Sick Стискам зъби уж, ама ще си изтъркам емайла вече Tired Вчера се снабдих с колан за бременно, който уж можел да помогне при болки в кръста, ако са от тежестта на корема, ама ще видим дали ще има ефект (то от толкова издирване, поръчки от София, капаро, чакане, завишени цени пр. да гледа да не помогне пък Twisted Evil).


Иначе днес сутринта се стресирах като се претеглих - ми то хубаво уж да не качвам, ама може ли да тежа в момента само 2 кила (сутринта бяха кило и 800) над това, което съм била преди да забременея Rolling Eyes Embarassed Че имам резерв - имам, че бебо уж се развива добре на тегло - така е според доктора, ама чак пък толкова да не качвам newsm78 То не че и ям повече, ама все пак Thinking Моля не ме линчувайте словесно Praynig

# 29
  • Мнения: 14
Добро утро коремчета! Hug
Много хубава темичка,грийни браво,добре е че е в чест на Стилянчо Grinning
Честит празник на всички,празнуващи и не празнуващи   bouquet
Аз също мисля че природата си знае най-добре и оставим ли се на инстинктите си няма да сгрешим.Въпреки че ми е първо детенце,се чувствам много спокойна и дори колкото повече наближава важният момент,толкова по-уверена се чувствам.Затова и не искам никой да идва да “помага“ когато се роди малкият,защото според мен първите няколко седмици са най-важни за връзката между бебето и майката,тогава все пак ще се настройваме един към друг.
Вчера свърших ужасно много работа,започнах вече с прането на спалните комплекти,купила съм иначе три такива незнам дали са достатъчни,ако не ми стигат ще взема още един.Смо хавлийка не съм купила още,все ми се струват груби и сега чакам намаленията от първи и ще видя в ЦА,там харесах една с мечо пух.
Чао за сега! Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт