Съпруги на военнослужещи ІІІ

  • 95 650
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Благодаря ви момичета за инфото за
х-л Олимп


Четох и на другаде, че е хубаво там - особено храната, и че това е най-предпочитания хотел на Боровец от цивилни граждани, ако успеят да се вредят на свободно (цените били 72 лв. за нощувка човек).Представете си по другите хотели за какви цени иде реч.Басейнът бил с отопление под теракотата (като подово) и водата се топлела около 27 градуса.Сауната и джакузита били супер, но се заплаща допълнително, както и всичко останало в спа центъра.Много се надявам да падне сняг до тогава за да пращам моите на ски, а аз в спа центъра да си релаксирам.Но и да няма сняг ще си изкараме супер в сравнение с Рибарица, където зимата басейн не работи (а ако случайно работи cold) и няма спа център, за други екстри да не говорим).

Mirama, пожелавам ви успешна операция и бързо възстановяване fingerscrossed  Peace

# 661
  • Мнения: 266
По спомен - 10лв. беше парната баня за 1час, джакузито- май 5лв. за 30мин., а водата в басейна не е много топла, но пък в сравнение с Рибарица е доста по-добре  Winkзатова пък в стайте е много топло, ние бяхме по тениски с къс ръкав  Simple Smile

# 662
  • софия
  • Мнения: 757
Вярно, че последно бяхме преди 2 год. там, но със сигурност водата не е така топла. Отделно- спа центърът е на най- долния етаж- студеничко си е докато стигнеш. Халати няма. Да не си натрапвам мнението- на Олимп бих отишла за една вечер. Confused

# 663
  • Варна
  • Мнения: 302
Аз от Олимп никак, ама никак не съм доволна. Но не можахме да се вредим за реновирана стая, та съответно нереновираната стая беше много зле. В ресторанта храната е що-годе ОК, но в сравнение с храната, която предлагаха на Пампорово, е смешно количество, в частност визирам десерта, който се състоеше от една четвърт банан или пастичка с размер на палец Crazy. Както и да е - за тези пари се преживява, но когато е комбинирано и с ужасно обслужване, вече става прекалено. В ресторанта сервиторите са надменни и се държат сякаш си им длъжен с нещо /с 1-2 изключения/, рецепционистите са ужасно неучтиви. В стаята ни от общо 4 лампи 3 не работеха, тази, която работеше пък едва светеше. Казахме от първия ден за това на рецепция и не преставахме да напомняме, но никой не си мръдна пръста и общо взето вечерите ги изкарахме романтично в светлина, сравнима с тази на свещи Crazy. Общо взето няма да повторим, но ние по принцип и ски не караме, та освен всичко друго ни беше леко скучно /то аз бях и бременна в 7-ми месец де, и да карах ски, едва ли щях да се кача точно тогава Laughing/.

# 664
  • Мнения: 86
Аз от Олимп никак, ама никак не съм доволна. Но не можахме да се вредим за реновирана стая, та съответно нереновираната стая беше много зле.
Явно и ние сме били в така стая, защото и на мен не ми хареса! А лобито пък беше доста по-зле от колкото изглежда на снимките ( ако може да се нарече лоби ). Иначе аз не обичам да казвам "За толкова пари, толкова", обаче това е истината!

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 172
Здравейте, предлагат ни почивка на ВПД Боровец.Имате ли впечатления от там ?

# 666
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Здравейте, предлагат ни почивка на ВПД Боровец.Имате ли впечатления от там ?
Ами точно за това говорим в по горните постове, ВПД Боровец е х-л Олимп.

На мъжо са му казали стая "лукс", като е резервирал - през агенцията  newsm78, дано да е реновирана.За мен лично също ските не са ми приоритет, но за джакузи, парна баня и сауна умирам, това е истинската почивка.

# 667
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 448
Здравейте, предлагат ни почивка на ВПД Боровец.Имате ли впечатления от там ?
Ами точно за това говорим в по горните постове, ВПД Боровец е х-л Олимп.

На мъжо са му казали стая "лукс", като е резервирал - през агенцията  newsm78, дано да е реновирана.За мен лично също ските не са ми приоритет, но за джакузи, парна баня и сауна умирам, това е истинската почивка.

Изобщо НЕ е така - ВПД Боровец НЕ е х-л Олипм. Това са си съвсем отделни сгради и са далеч една от друга...Едното е хотел и за цивилни, а другото си е база на военните.
Доколкото помня ВПД наскоро претърпя цялостен ремонт....Гледайте сайта на агенцита и ще видите, че са съвсем различни бази....

# 668
  • софия
  • Мнения: 757
Джакузи, сауна и парна баня бих използвала в много добре отоплен хотел, а не като в Олимп- най- долния етаж, бавен асансьор и да трябва да си носиш халат от вкъщи. Laughing

# 669
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Изобщо НЕ е така - ВПД Боровец НЕ е х-л Олипм. Това са си съвсем отделни сгради и са далеч една от друга...Едното е хотел и за цивилни, а другото си е база на военните.
Доколкото помня ВПД наскоро претърпя цялостен ремонт....Гледайте сайта на агенцита и ще видите, че са съвсем различни бази....
Верно, разгледах го в сайта на агенцията - много добре изглежда, по добре от Олимп

# 670
  • Мнения: 2 418
Запис и въпрос - как стоят нещата с почивките в чужбина? Връщам се да чета, ако има обсъждане на този въпрос, моля, да ме извините Embarassed.

# 671
  • Мнения: 599
И във ВПД-то сме били на Боровец - в ремонтиран апартамент. Чудно беше. Сутрин бус ни караше до пистите, а на обяд се прибирахме пеша. Нямам впечатление за надут персонал, даже си говорехме със сервитьорите, сядаха при нас през деня. Цените бяха повече от народни и в ресторанта, и в лобито.
Ето това е апартамента във ВПД-то отпреди 3г.:
http://www.foto.bg/uploads//4535/Picture_2619.jpg
http://www.foto.bg/uploads//4535/Picture_2628.jpg
http://www.foto.bg/uploads//4535/Picture_26310.jpg
http://www.foto.bg/uploads//4535/Picture_2648.jpg

В "Олимп" пак в апартамент бяхме, пак беше нов. Ще потърся снимки.

# 672
  • софия
  • Мнения: 757
Видях по- горе снимка от двойна стая в ВПД. Спомям си пред ехеее години с родителите ми като сме ходили- моето легло беше разпънато между тяхните две, игла нямаше къде да падне. :hahaha
Хм, AIR ти пък къде си спала тогава? Joy

# 673
  • Мнения: 135
Момичета в сайта на агенцията е посочена базата в Рибарица,някой да знае нещо ???Последно нали я продадоха или се бъркам нещо

# 674
  • Мнения: 1 726
При моя мъж се чува , че от януари ще махнат парите , които във фиша се водят "за държавна служба". Това са поне 100 лв. Sick

Общи условия

Активация на акаунт