Спешен въпрос?

  • 1 606
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Кандидатствах след 7 клас. Приеха ме на първо класиране по второ желание в дадено училище.
Ще подам за второ класиране на първо желание. Ако го направя губя ли мястото си на второ желание или не?

# 1
  • Мнения: 41
Кандидатствах след 7 клас. Приеха ме на първо класиране по второ желание в дадено училище.
Ще подам за второ класиране на първо желание. Ако го направя губя ли мястото си на второ желание или не?

Не.

# 2
  • Мнения: 34
Сигурни ли сте, защото аз искам професията "системно програмиране", която ми е първо желание, а са ме приели на второ желание, което ми е "компютърна техника и технологии". Да се записвам ли?

# 3
  • Мнения: 41
Сигурни ли сте, защото аз искам професията "системно програмиране", която ми е първо желание, а са ме приели на второ желание, което ми е "компютърна техника и технологии". Да се записвам ли?


Това ти е от наредбата, по която се кандидатства след седми клас.

Мисля, че заявлението за участие във второ класиране се подава в училището, в което си приет сега на първо. Излизам и ако някой друг не ти каже, ще прочета пак по-късно. Но мисля, че там се подава.

# 4
  • Мнения: 8 849
Не губиш мястото си, кандидатствай за първо желание, не се плаши изобщо. Успех на второ класиране!  Peace

# 5
  • Мнения: 41
На 30.06. в сайта на ТУЕС ще обявят дали ще има второ класиране. Беше написал, че искаш там, та да те подсетя да провериш и ако искаш да участваш, да не забравиш да се запишеш. Може пък много от класираните сега да се запишат в други училища според другото класиране и да останат свободни места. Видях те по бала кой си в списъка, не е достатъчно напред, но все пак трябва да опиташ.

# 6
  • Мнения: 34
Значи приет съм в СПГЕ "Джон Атанасов" с професия - компютърен техник и технологии (което ми е второ желание). Първото желение ми е - системен програмист. Сега във вторник ще подам документи за второ класиране за програмиста. Според вас ще ми стигне ли балът - 29.606. Просто искам да видя мнението ви, за да знам какво да очаквам.

# 7
  • Мнения: 8 849
Значи приет съм в СПГЕ "Джон Атанасов" с професия - компютърен техник и технологии (което ми е второ желание). Първото желение ми е - системен програмист. Сега във вторник ще подам документи за второ класиране за програмиста. Според вас ще ми стигне ли балът - 29.606. Просто искам да видя мнението ви, за да знам какво да очаквам.

Виж миналогодишните балове и ще се ориентираш. Разликите не са съществени, ако миналата година е стигало, и тази година най-вероятно ще ти стигне. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт