Гордата Аси - Магията, която ни завладя, получи признание и от света - Тема 117

  • 39 120
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
# 661
# 662
  • Мнения: 10
Един ден показвах Аси на една приятелка,исках са я зарибя,а внучка ми се обажда=баба го е гледала 300 милиона пъти

# 663
  • Мнения: 10 240
Мили момичета,
Може ли някой да ми пусне линк за първа и втора  оригинална серия на Аси с превод.Предварително благодаря.


Файл: Asi.01.avi
Линк за свалянe: http://tranz.it/load.php?id=gP5tsYTAFMyX7wrT893487

Файл: Asi.02.avi
Линк за свалянe: http://tranz.it/load.php?id=m4kgCAtlKct8na5M893489


# 664
  • Мнения: 260
Здравейте момичета и от мен !Добре дошли и от мене на новото попълнение много се радвам аз също съм като вас омагьосана от сериала и любимите актьори всяка вечер прибирайки се от работа сядам пред компа и ви изчитам вълнувам се ,дори се ядосвам от сърцекато видя немного приятни писания от жълти издания но пък бях и на седмото небе от радост след като прочетох за номинацията на любимия сериал но аз за разлика от други изгледах и 2 проекта на Туба и Демир идвамата израстват но на Туба сякаш и беше по леко успяха да се сработят с партньора си докато при Мурат според мене не се получи маже би самата героиня не ми изглеждаше на 25 год девственица но това е мое усещане ,извинявам се но съм убедена ,че тази тема е толерантна към различното мнение което ми допада тук замен е един оазис на отмора след дългия ден и не бих се натоварила с отрицателни емоции!Извинете дълго стана...

# 665
# 666
  • Мнения: 273
Здравейте!

И днес не сте почивали Hug
Свет, и днес си неуморна  Hug

# 667
  • Мнения: 3 114
Много я харесвам Туба ..... Понякога ме боли заради нея. Защо си мисля ,че тя е губещата в любовта и аз не знам.
Гледах едно интервю с нея при Филиз Акън/След  филма Аси. Тя се изрази буквално така : още като дете когато не може да откаже нещо на някого за да не обиди другия се криела под масата, а като голяма много белезнено преживява ако случайно засегне някого и мнго я нараняват писаниците по жълтите вестници/ а това с Онур  не мога да го анализирам, но има два варианта
1.  Просто вече не може да му откаже за да не го обиди/толкова време се познават и както беше в сценария на П. С обича Мурат, но се съгласява да се омъжи за Левент.
2. И Демонстрира връзка с него за да предизвика М.Й на действие./ а бях чела някъде ,че Мурат Й. и Онур С. не се обичат още от студентските си години

# 668
  • Мнения: 0
Злати, в Анталия съм  Hug

нищо не намирам в местната преса, но то не може и да се очаква защото кой знае кави вестници предлагат в хотела  newsm78.....около мен само едни начумерени физиономия из пресата има.........никъде не видях Туба или Мурат

Инабел, много лесно се качват снимки  и всичко останало, ако някой не ти обясни докато се върна, ще го направя аз / просто нета е ужасен и аз се включвам в мрежата на съседния хотел, но непрекъснато ме изхръля, след няколко минути  #Cussing out/
но както казва Ваня ще е хубаво да ни превеждаш от турски, че виждаш какви неща са получават заради неточнии преводи, някои ги взимат пресърце   Joy Joy Joy

# 669
  • Мнения: 2 131
Здравейте!

И днес не сте почивали Hug
Свет, и днес си неуморна  Hug

Е какво да правя Катенце при мен се получава   Дай му пет да почне , 55 да спре ,а когато е Мурат  отсреща просто не мога да се удържа ,но ако съм досадила с колажи и снимки свиркайте ,защото при мен няма омръзване .  за теб открих едно клипче с харесваната песничка но има кадри от М.К.


Tuba/ Murat - Monte Karlo - Cok Tatlisin

http://www.youtube.com/watch?v=ESeQGkiDI-I&feature=related

# 670
  • Мнения: 0
Цитат
1.  Просто вече не може да му откаже за да не го обиди/толкова време се познават и както беше в сценария на П. С обича Мурат, но се съгласява да се омъжи за Левент.
2. И Демонстрира връзка с него за да предизвика М.Й на действие./ а бях чела някъде ,че Мурат Й. и Онур С. не се обичат още от студентските си години

Инабел, и аз смятам че, Туба е страшно добра / в истинския смисъл на думата/ и много често става жертва точно на тази си доброта .............по въпроса за каменното лице, определено смятам че, неговите чувства са доста по стари и просто е изчакал момента......а, тя ги е приела тези чувства и всички виждаме резултата - той доволен че, е с нея, но дали са щастливи и влюбени  newsm78 е съвсем различно нещо

И аз съм чела че няма голяма взаимна симпатия между Мурат и Онур ...........

# 671
  • Мнения: 10 240


Başarılı Oyuncu Murat Yıldırım’ı ne kadar tanıyorsunuz?
28.06.2011 15:30:00

İşte Setarkası.com farkıyla Murat Yıldırım’ın hayatına dair bilinmeyenleri…
Dizi ve sinema oyuncusu Murat Yıldırım 13 Nisan 1979 Konya’da doğdu.
Eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümününde son sınıf öğrencisi olarak devam ettirmektedir.
Tiyatro ve müziğe ilgi duyan Murat Yıldırım, okuldaki tiyatro bölümüne girerek oyunculuğa ilk adımı atmış oldu ve 3 yıl amatör olarak tiyatro yaptı. Tiyatro bölümündeki arkadaşları vasıtasıyla televizyon dünyasına giren Murat Yıldırım’ın televizyonla ilk tanışmasını sağlayan, 2003 yılında “Ölümsüz Aşk” dizisinde küçük bir rol alması oldu. Fakat dizi şansızlıklardan dolayı...


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/murat_yildirim_in_tum_bilinmeyenleri_.htm

# 672
  • Мнения: 16
Привет и от мен момичета.Аз съм от четящите момичета в чаровна възраст.Страхотни сте.Моето мнение напълно съвпада с вашето и затова много рядко се включвам.И аз незнам колко пъти съм го гледала сериала и колко още ще го гледам.По въпроса за анкетата аз гласувах за Къванч каточели неговото излъчване повече ми допада за Туба.А като гледам снимките все си мисля че тази на Мурат с подобното  куче  като на Туба има някаква закачка .
Елма а на теб пожелавам успех в намирането на информация за нас .А в приятното прекарване не се и съмнявам.

# 673
  • Мнения: 1
По въпроса за анкетата аз гласувах за Къванч каточели неговото излъчване повече ми допада за Туба.

Ауу, супер...имало още някой като мен Hug

Ей сега видях,че има още 6 като нас, ама нещо си мълчат Mr. Green

# 674
  • Мнения: 260
Благодаря за 1 и 2серия възползвах се и аз понеже късно започнах да ги свалям преведените оригинални серии а съм събрала всичките 90 пуснати по тв дори 2 от сериите са накасета ако не те затруднява  РИНА качи и другите липващи серии 3,4,5,6,8,9 10 ако е възможно така търпеливо ще допълня целиязащото е прекрасно да се наслаждавам на собствените им гласове но аз съм от тези ,които всяка вечер си лягам с любими моменти от този завладяващ сериал ,и момичета аз мисля,че ако искат да ни убедят ,че са само професионалисти неби трябвало да се избягват а напротив могат спокойно да пресъздадат още роли на екрана защото тази слава придобита от сериала би трябвалода имдонесе още по голямотърсене и още успехи творчески

Общи условия

Активация на акаунт