Гордата Аси - Магията, която ни завладя, получи признание и от света - Тема 117

  • 39 040
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 131
Момичета нещо много тихичко в темата ,ако на някого му се слушат клипчета моля заповядайте.


Asi & Demir - Hayir ben deyilim yanindaki -
s prevod - http://www.vbox7.com/play:1512878f

Asi & Demir - По поляни , по ливади
с превод - http://www.vbox7.com/play:dc50ebc4


Asi & Demir - Dilberim
http://www.dailymotion.com/video/xabhdh_dilberim

# 76
  • Мнения: 0
В сайта на телевизион дизиси има анкета за най подходящ мъж актьор за ролята на Иля - Selvi Boylum Al Yazmalım’da İlyas Kim Olmalı,

Преди време в същата анкета за жена, Туба спечели безапелационно

http://www.televizyondizisi.com/index.php/dikkat-acil-ilyas-araniyor/45477/42/

# 77
  • Мнения: 2 131


- Никога не съм бил толкова влюбен - Аз ,ти ,земята ,небето..... всичко се преплете Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 2 399
Тонът на този фен е доста неподходящ и поучителен.Не става някой да ми казва какво и как да мисля.Боже мой-какво самочувствие.Дали ще харесвам този керкенез до Мурат или онази чест до туба си е само,ама само мое дело.Не ми са симпатични тези  двамата и какво от това!Бурчин ми  прилча на керкенез!Е-е-е- и?Е за онур все още нямам подходящо понятие,но като го гледам няма да е за дълго и няма да е много лицеприятно!

# 79
  • Мнения: 2 131
Момичета искам да попитам този кадър от сериала ни ли е или е снимка зад кадър ,много неопределена физиономия е направила Аси ,като че ли ще прихне да се смее всеки момент а Демир ми прилича на сърдит ,много е сериозен  newsm78 newsm78

# 80
  • Мнения: 2 131
Заповядайте и следобедното кафе ,да се разсъните ,че нещо май жегата съвсем лошо ви се отразява ,съвсем изчезнахте

# 81
# 82
# 83
# 84
  • Мнения: 0
Тонът на този фен е доста неподходящ и поучителен.Не става някой да ми казва какво и как да мисля.Боже мой-какво самочувствие.Дали ще харесвам този керкенез до Мурат или онази чест до туба си е само,ама само мое дело.Не ми са симпатични тези  двамата и какво от това!Бурчин ми  прилча на керкенез!Е-е-е- и?Е за онур все още нямам подходящо понятие,но като го гледам няма да е за дълго и няма да е много лицеприятно!
FAN, много харесвам провокациите  Peace, но когато са поднесени със стил......тези, евтини и плоски номера.....хич не са ми по вкуса

Хубав ден ти желая  Hug
<<< Към двете мили дами, които благоволиха да ми напишат отговори и към тези,
които евентуално имат желание и вътрешна необходимост да се присъединят към тях >>>

Предлагам ви днес да дадете почивен ден от "оплюване" на горките Бурчин и Онур
и за да си постигнете душевния оргазъм да оплювате цял ден МЕН !
НОН СТОП И UNLIMITED Laughing - както ви се хареса,
че явно по друг начин няма как да презаредите батериите Joy
Дерзайте, ако това ще ви направи щастливи!

На всички останали - приятни почивни дни!

# 85
  • Мнения: 2 131


много бяха сладки в този момент  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



на това нежно - Gel - мисля че няма на земята жена която да откаже newsm78

# 86
  • Мнения: 3

Цитат
Момичета искам да попитам този кадър от сериала ни ли е или е снимка зад кадър ,много неопределена физиономия е направила Аси ,като че ли ще прихне да се смее всеки момент а Демир ми прилича на сърдит ,много е сериозен 

Свет, това е снимка извън кадър има и видео в което и двамата са сериозни /по сценарий във филма/ карат се, но и двамата избухват в смях, за това се е наложило да направят няколко дубъла, а това е момента точно преди Мурат да започне и той да се смее. Не знам само дали ще мога да намеря това видео сега, но кагато имам време ще го направя  newsm10

# 87
  • Мнения: 2 131

Цитат
Момичета искам да попитам този кадър от сериала ни ли е или е снимка зад кадър ,много неопределена физиономия е направила Аси ,като че ли ще прихне да се смее всеки момент а Демир ми прилича на сърдит ,много е сериозен 

Свет, това е снимка извън кадър има и видео в което и двамата са сериозни /по сценарий във филма/ карат се, но и двамата избухват в смях, за това се е наложило да направят няколко дубъла, а това е момента точно преди Мурат да започне и той да се смее. Не знам само дали ще мога да намеря това видео сега, но кагато имам време ще го направя  newsm10

Алекс златна си  newsm03  love001 ,ако можеш намери го , много ми са забавни снимките зад кадър

# 88
  • Мнения: 2 131


                              

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 16:26 от Свет_ВАРНА

# 89
  • Мнения: 2 131
Тъжна и малко объркана








безкрайно щастливи

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 16:40 от Свет_ВАРНА

Общи условия

Активация на акаунт