Гордата Аси - Магията, която ни завладя, получи признание и от света - Тема 117

  • 39 133
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 399
И някак си си приличат,нали?А които си приличат се привличат.Това ми харесва

# 91
  • Мнения: 2 131
И някак си си приличат,нали?А които си приличат се привличат.Това ми харесва

 newsm03  newsm10

# 92
  • Мнения: 2 131


много е сладък и много харизматичен ,обича си го и камерата Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 3
Цитат
Аз съм от "несъгласните"  
Въртене, сучене и пак стигаме до оплюването  
Още повече, че се разбра как се превеждат интервютата през турски на английски,
та до бг варианта.  
Ами като го питат човека журналистите, защо пък да не отговори на въпросите им?!
Достатъчно би трябвало да е интелигентен - все пак е завършил политически науки в
Анкара, както ви е известно.
Тъжно е, че може би повечето от вас харесват такива откровено спекулативни и
надъхващи постове, останах с такива впечатления щом ги отминавате безмълвно
или се съгласявате с авторката им.
А темата отдавна не е за любовта в сериала Аси, а своеобразно състезание по
подиграване на половинките на главните актьори, ако изключим някое и друго клипче
или романтична снимка от сериала.
Къде ли изчезна толерантността в нея и приповдигнатото настроение от онези времена?
Липсват ми...както и положителното емоционално зареждане.
Поздрави на всички, на които също им липсват  


Fan първо уважавам позицията на "несъгласните"
И след това никой никого не оплюва в тази тема всеки изразява мнение - свобода на словото така да се каже.
 За интервютата съм съгласна с теб, а и момичетата от форума го знаят, че когато се прави превод от превод се губи нишката, но Peaceмога да твърдя, че преводите, които съм направила аз до момента не са превод от превод, а директен превод, за турския казах, че  разбирам малко т.е. не владея добре и за това съм съгласна, ако някой ме опровергае или е несъгласен, но за останалите езици, на които превеждам съм категорична, че ги разбирам Peace
Когато журналист задава въпрос на някого той избира дали да отговори и как, въпрос на интелект!!!
Колкото до това, че е завършил политически науки в Анкара, да,  известно ни е, но образованието не прави човек интелегентен или си такъв или не си, защото всички знаем и за дългогодишното образование на Мурат и все пак за мен интелекта му е вроден дори и да не е завършил више образование, но това си е мое мнение и никого не анжгажирам с него.
На следващо място тук никой не спекулира и никой не се поддава на спекулации, защото всички сме достатъчно разумни и просто това дали аз или някой друг е на едно и също мнение с трети не означава, че първия ни налага своето мислене и ни налага своето мнение, все пак ние не сме безгръбначни, които нямат сиво вещество и да се налага друг да ни го налива с фуния.
Темата винаги е била за Аси и Демир, не за сериала "Аси", защото както виждам не се обсъждат други герои освен тях двамата и личностите Туба и Мурат и всъщност никой не се подиграва със половинките им. Пак казвам ние сме тук, за да се забавляваме, а когато се обсъждат Аси/Туба и Демир/Мурат неизбежно се обсъждат и техните половинки  Hug то и в реалния живот е така и ако ми кажеш, че ти когато си обсъждала с приятелки някой човек, не си обсъждала и неговата половинка направо няма как да ти повярвам Hug за това те моля не бъди толкова крайна в изказванията си, още веднъж казвам ние сме тук, за да се забавляваме Peace Моля да ме извиниш, ако съм те обидила или засегнала с нещо, но така мисля аз и каквото мисля го изричам на глас, все пак хубаво ще е да се включваш с повече позитивна емоция при нас, желая ти хубав ден Hug

# 94
  • Мнения: 2 131


много ядосани ,от очите им направо хвърчат искри

# 95
  • Мнения: 16
Е Свет отново благодаря втората снимка от #89 ми е любимата с какви очи гледат в една посока.

# 96
  • Мнения: 2 399
Обичам киното и имам доста любими актьори.Чета и се интересувам от живота им,но досега не ми се е случвало непрекъснато до актьора който харесвам да е и съпругата му.За първи път ми се случва с Мурат и не ми се нрави.А пък в началото четох някъде,че не обичал да излага личния си живот на показ.Ако това не е показ,аз съм трамвай.В такъв случай да бъде любезен той и феновете му да понасят критики и епитети.

# 97
  • Мнения: 2 131


щастието им е изписано на лицата ,а очите им направо греят,дори малката Асиа се справи перфектно

# 98
# 99
  • Мнения: 2 131

 
като гледам тези погледи на Демир колената ми омекват а главата ми и погледа ми  #Crazy #Crazy ,хич не и било лесно на Туба ,е то и на Мурат предполагам  Thinking Thinking Thinking

# 100
# 101
  • Мнения: 2 399
Тук не се обсъждала любовта,а само се оплювали половинките.Няма такова нещо,те-половинките са част от любовта,ама лошата част!

# 102
  • Мнения: 2 131


                    актьорът с говорещите очи ,що е то???

# 103
# 104

Общи условия

Активация на акаунт