Навън е вече лято, а в коремчето ми - НОЕМВРИйско злато

  • 28 543
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
Добро утро и от мен Simple Smile
Да ни е честита новата темичка ,благодарим на Бубето ,че дори и на море не забравя за нас . Hug Hug
Относно изследването на секрет и на мен не са ми взимали , но аз си го обяснявам с това ,че ми беше зацапало съвсем малко в началото , и може би затова докторката го е отложила Wink newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 77
Добро утро! Моят бебок е добре, ама къде се обадих и аз за тия гъбички, та сега на 2 и на мен ще ми взимат секрет. А мойто коремче се мести ту в дясно, ту в ляво е по-голямо. Все още ходя с едни потници от миналата година които все още ми стават и си личи разликата. А иначе по нощите си будувам, че комшията си купонясва всяка вечер вече и взе да ме дразни. Май мъжо ще ходи да го вкултурява поне да си намаля баса, че не се издържа вече.

# 17
  • Мнения: 499
Запис и от мен Laughing
Благодаря за темичката, аз пиша по рядко, но иначе ви чета редовно.
Радвам се, че всички сте наред. Да оздравяват болните, децата също. Да внимавате по тези жеги, да седите на хладно, да пиете течности, че си е опасно.

# 18
  • Мнения: 11
Честита да ни е новата темичка  Grinning ! Заглавието е чудесно !   bouquet ...

Бубе, месри   Hug !

Спокойно и безпроблемно бременеене момичета !  Grinning

# 19
  • Мнения: 56
ето ме и мен.Честита нова тема.Вчера бебчо беше много активно,за първи път го усещах през целия ден LaughingА аз днес не можах да спя от зъб,довечера ще ходя да ми залепи тая коронка,че даже и не мога да ям.Таткото ни беше в Англия цяла седмица и в 2 часа ще ходим да го посрещаме.Пожелавам на всички да нямат никакви проблеми.Поне малко разхлади времето Grinning

# 20
  • Мнения: 21
Хайде запис и от мен, Hug да ни е честита темичката.За напред само с положителни постове да я изписваме.Бубе,благодарности!!!  bouquet В началото на бременността ми взеха секрет и цитонамазка, и понеже много ме боли доктора се поизмъчи с мен,но каза че ако не искам ще ме запише,като несъгласила се на преглед и като отида да раждам, там ще го направят но не се знае кой и как.Както писахте, тази манипулация се прави два пъти по време на бременността,другите такива изселдвания са към 7-8 месец. Хубав ден  smile3525

# 21
  • Мнения: 14
Браво бе ! Пак сте изписали целият свят Simple Smile ! Да взема да се разпиша че както сте тръгнали с това темпо ...  newsm78 .
Бубче , благодаря  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 65
Привет на всички   bouquet И аз да се запиша в новата тема. Благодарности на авторката   bouquet Днес се очертава прохладен ден, за разлика от предните, и мисля да наваксам с разходките. Искам да попитам групата във фейсбук как да я открия и кой трябва да помоля да ме запише на заглавната страница?

Желая усмихнат ден на всички  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 14
Карамел на заглавна ще те впише Бубчето като се върне от море , не те е забравила  Grinning
Изпращам ти ЛС линк да ме добавиш като приятел във Фейса , аз ще те добавя в групата .

# 24
  • Мнения: 65
Ами така става, като се включих късно...  Embarassed

Мишленце, благодаря ти  Hug добавих те във фб.

На мен преди няколко дена ми се стори, че бебето мръдна 2 пъти един след друг, обаче от тогава не се е обаждало. Бях сигурна, че е то. Усещането беше различно. Понеже ми е първа бременност и почвам да се чудя това бебето ли е било или нещо друго  newsm78 Възможно ли е да се обади и след това два дена да не усещам нищо???

# 25
  • Мнения: 741
Mishlence_2 може ли и мен да ме добавите към фейсбук групата? Embarassed

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 795
Добро утро и от мен!
Аз днес си поспах повече,че 10дни имахме майстори и все ставах рано. Бебешката стая вече е в слънчево жълто. Сега имам толкова много да чистя,2-3 дни поне.
Хубав ден на всички!

# 27
  • Мнения: 0
може ли и мен да ме добавите във facebook групата  Rolling Eyes smile3525

# 28
  • Мнения: 77
Добро утро и от мен!
Аз днес си поспах повече,че 10дни имахме майстори и все ставах рано. Бебешката стая вече е в слънчево жълто. Сега имам толкова много да чистя,2-3 дни поне.
Хубав ден на всички!

Хм, жълто е добре. А ние боядисахме в розово преди 2 години спалнята, ама ще трябва да я сменям със синичко:))))))) hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,
запис и от мен Simple Smile тези дни съм голям мързел, а днес както е и мрачно, и студено - съвсем Simple Smile

На мен цитонамазка не са ми правили, само секрет ми вземаха два пъти и то защото аз си исках.... Явно ще трябва да си искам и цитонамазка по някое време.

Супер, че си правите бебешките стаи, ние за начало ще сложим само няколко нови шкафа в стаята, която ще е детска, пък нататък ще е останалото, че не може всичко накуп Simple Smile

 Hug и много хубав и усмихнат ден, въпреки намръщеното време

Общи условия

Активация на акаунт