Големият шлем за седмокласниците! Край на тестове и теми иде времето за плажа!

  • 55 265
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 102
Lana26, благодарности за обобщенията на седмокласните трепети.   bouquet

# 31
  • Мнения: 59
и аз да се запиша в новата тема.понеделник се записва ме. newsm68успех на децата чакащи второ класира не. newsm10

# 32
  • Мнения: 4
Честито на всички мами и техните деца! Уверена съм, че  след време никой няма да съжалява за направения избор. Поздравявам учениците, които са приети в  "нашата"  Четвърта езикова гимназия във Варна. Simple Smile

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Честито и от мен  bouquet Стискам палци на тези които остават за второ класиране.

# 34
  • Мнения: 102
Честито и от мен!!! Стискам палци на тези, които оставаМЕ за второ класиране. Praynig Peace Чакаме официалните статистики. Според вас , кога ще ги дочакаме? Днес или чак в понеделник? Как е било миналата година?Thinking

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 08:56 от Teen4e

# 35
  • Мнения: 82
Честито на всички приети! Дано всеки е доволен от избора си!
Не сме застраховани от разочарования в нито едно от училищата, но ние лично не сме правили избора си за Испанската зарази липсата или наличието на криза в Испания, или заради това, че Испанската беше сред първите на матурите последните години. С бал 34, 946 си избрахме тази гимназия на първо желание, водени от съвсем други цели и планове.

# 36
  • Мнения: 428
Айде,сега някой да каже в понеделник къде трябва да ходим за записване и какво да носим.Разбрах,че първо отпускно искат от старото у-ще.

# 37
  • Мнения: 102
Робин, според мен , щом като имате ясни цели, няма как да не сте доволни от избора си. Към това се стремят всички тук. Благородно ви завиждам за реализираните мечти и за ясната ви визия за бъдещето. Какво по-хубаво от това. Късмет! Follow your dream!

# 38
  • Мнения: 59
да но първо трябва да се запиши те.. да ви дадат сл.бележка че сте записан

# 39
  • Мнения: 1 879
Айде,сега някой да каже в понеделник къде трябва да ходим за записване и какво да носим.Разбрах,че първо отпускно искат от старото у-ще.

Записването, а също подаването на заявлението за второ класиране, става в училището, където детето е прието. Документите - удостоверение за завършен седми клас, характеристика, медицинско, в случай че училището е професионално. Отпускното се получава от старото училище, но след като от новото са дали бележка за записване на детето.

# 40
  • варна
  • Мнения: 1 395
 
Деаяна, възможно е наистина да са в един клас, ние може и  да идем на второ класиране, но вероятността да се отместим по първо желание е малка.
  Но и сегашното напълно го радва, разликата в учебния план е малка, и в Математиката с АЕ, пак се учи доста Информатика.

# 41
  • Мнения: 357



Айде,сега някой да каже в понеделник къде трябва да ходим за записване и какво да носим.Разбрах,че първо отпускно искат от старото у-ще.

Влизаш в сайта на училището където сте приети и там е записано какви документи искат.
Разглеждаш местоположението на у-щето на картата (ако има такава), записваш си адреса, телефоните за контакт, с какво се ходи до там и т.н.

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 09:43 от Lana26

# 42
  • Мнения: 377
Ние оставаме да чакаме второ класиране, въпреки че на мен много ми харесва и училището и паралелката, в кото синът ми е приет.
Втора АЕГ "Томас Джеферсън"
ЧЕ-АЕ;ИЕ;Х

# 43
  • Мнения: 64
 Бъдещи успехи на всички! Ние оставаме за второ - сега сме приети в ІІІ ПМГ -География и икономика с АЕ Варна.  bouquet

# 44
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
В сайта на РИО, вече има формуляр за второ класиране.

Общи условия

Активация на акаунт