Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 96 - СЛЕД ФИНАЛА

  • 45 445
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 40
Пожелавам ви една незабравима почивка! Ей, пък да не вземете да ни забравите

# 61
  • Мнения: 1 064
ЛАКУН, УВОЛНЕНИЕ ЛИИИИИИ   Laughing Hug

УВОЛНЕНИЕ-Е-Е-Е-Е!!!!!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44


Знам, че е и малко тъжно след 2 години да се разделим с "Езел", но стига толкова - човека вече го чувствам като роднина. А тази поза   atwork  ни стана втора природа.


И аз искам да благодаря на множеството хора, които през тези две години се включваха и даваха по едно рамо в трудни моменти и така позволиха работата да продължи без големи сътресения. Голям поклон пред Лакун, Гери и Еми, които издържаха и през цялото време бяха на поста. Сега, да не звучи като церемония по "Оскарите", но наистина свършихте голяма работа. Такова постоянство в днешно време не се среща често.

# 62
  • Мнения: 472
благодаря ви!!!
Благодаря!Няма думи,с които да изкажа колко ви благодаря за това,че положихте толкова труд,за да зарадвате хилядите фенове на Езел по целия свят!
Бъдете сигурни обаче,че всеки от нас независимо дали тук или в Америка ви благодари сърдечно и се надявам всичката тази положителна енергия да достигне до вас и да ви се случат много хубави неща!!!!
!!
Много тъжно ми стана като видях последанта преведена серия...знам,че не се разделяме,а и винаги мога да си пусна Езел,когато ми се иска и все пак ми е много тъжно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Целувам ви милички!

# 63
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета!  Hug

Не мисля, че ще ми стигнат думите да ви благодаря за огромния труд, който полагахте цели две години, но ще опитам!  Hug  bouquet

Гери, Лакуна, Бланка, Еми и всички други, които са взимали участие в преводите на нашия любим сериал ( както и на толкова игрални филми) -  ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!!!!

 newsm20   newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Момичета, за мен вие сте добрите феи, които ни осигуриха невероятната възможност да гледаме Езел с разбиране, с цената на личното си време и много труд, за което ви се възхищавам дълбоко и ви благодаря от цялата си душа!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Радвам се, че още има хора като вас, готови да полагат усилия за другите с такава отдаденост и постоянство, още повече се радвам, че ви познавам.  Hug

И не на последно място много съм щастлива, че прекарвахме времето си в темата толкова приятно, защото има голяма разлика между това просто да гледаш сериал всяка седмица или да го преживяваш като нас и да споделяш вижданията, предположенията си и емоциите с такива страхотни момичета! Надявам се въпреки края на сериала да запазим темата и да продължаваме да прекарваме забавни часове тук заедно!  Hug


# 64
# 65
  • Мнения: 417
Момичета,разплакахте ме CryЗнам,че това че се разделяме с Езел не означава,че ще спрем да се виждаме,макар и виртуално....,но дори и да продължим с друг сериал,вълненията няма да са същите,героите няма да са същите....Кой знае,може би и ние няма да сме същите...... Hug Hug

# 66
  • Мнения: 4 706
Момичета,разплакахте ме CryЗнам,че това че се разделяме с Езел не означава,че ще спрем да се виждаме,макар и виртуално....,но дори и да продължим с друг сериал,вълненията няма да са същите,героите няма да са същите....Кой знае,може би и ние няма да сме същите...... Hug Hug
Не е нужно да бъдем същите  Simple Smile промяната е хубаво нещо, стига да е вид градация, а не обратното   Peace ще си продължим с темата и може да следим актьорите отблизо  Grinning а и все ще започне нещо с Йийт

# 67
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Благодаря за последната доза Езел.Благодаря и за труда ,който полагахте за да има епизоди с превод.

# 68
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
ПРИВЕТ НА ЕКИПА И ВСИЧКИ НЕГОВИ ПОМОЩНИЦИ ЗА ОГРОМНИЯ ЕТАП, КОЙТО ПРЕКРАСНО ПРИКЛЮЧИХТЕ.  newsm03 newsm10  love001
Защото съм убедена, че такова чудесно разбирателство и всеотдайност, което имате няма да приключи просто така с финала на Езел   Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart


Не съм мома, но от месец ги роня тези сълзи.


Надявам се да си починете страхотно през лятото и да ни радвате с чудесните си избори и резултати и в новите сезони на турското кино.

БЯХТЕ ВЕЛИКОЛЕПНИ Hug Hug

Последна редакция: нд, 26 юни 2011, 16:21 от vanina707

# 69
  • София
  • Мнения: 627

Сладурче  newsm76
I love it  Crazy

# 70
  • Мнения: 4
Момичета, във фейса са постнали доста снимки на Кенан и Джансу от Дизи тв по обед. Не знам за вас, но аз още не съм го гледала, планирам по-късничко когато остана по-свободна. В случай, че и някой от вас не са го гледали, поствам снимките  Peace




# 71
# 72
  • Мнения: 4
Момичета,разплакахте ме CryЗнам,че това че се разделяме с Езел не означава,че ще спрем да се виждаме,макар и виртуално....,но дори и да продължим с друг сериал,вълненията няма да са същите,героите няма да са същите....Кой знае,може би и ние няма да сме същите...... Hug Hug

Емиии,  Hug Hug Hug
И на мен ми е мъчно, че се разделяме с Езел, но ако не е същото то е само, защото ще става по-хубаво!  Wink Те ще правят все по-хубави сериали - все пак Езел е висока летва, ще трябва да им предложат наистина класни проекти, за да приемат, а ние ще бъдем с тях  Heart Eyes Hug

# 73
  • Мнения: 0
 Благодаря за последния преведен епизод на Езел! Съжалявам, че ще го напиша за последен път! За мен бяхте богини! Еми, Гери, Бланка, Лакун, Късметче- ако пропускам някоя, моля да ме извини- Бог да Ви благослови, вас и семействата ви! Обичам Ви!  newsm51 txtloves smile3525  Kissing Heart

# 74
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Първо да благодаря на създателите на филма, че ни направиха съпричастни с нещо наистина различно и много стойностно... Heart Eyes
После на момичетата и едното момче, които помагаха когато имахме най-голяма нужда...      bouquet
На Гери, Еми и Бланка за постоянството, ината и че ме изтърпяха  Joy стоически (особено Бланка  Laughing) ... На Сид и късметчето...    bouquet
И не на последно място на публиката във ваше лице, без която причината да продължим с това начинание щеше да е нищожно малка. (абе малка, малка... колко да е малка Laughing все пак се казва Ийит Joy)

 txtloves txtloves txtloves

Общи условия

Активация на акаунт