Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 96 - СЛЕД ФИНАЛА

  • 45 475
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Преди мен много са го казали по по-добър начин,но наистина огромно БЛАГОДАРЯ на целия екип за труда,постоянството и упоритостта! Бъдете здрави и безкрайно щастливи... и както ви предложих юбилейната тема 100 да е Филмът свърши,но ние оставаме ... това е в кръга на шегата,но надявам се да имаме още много нощи изпълнение с интересни дискусии  newsm03 newsm10 newsm17

# 76
  • Мнения: 234
Eми, Бланка, Гери, Лакуна,Късметче, безкрайно ви благодаря! Heart Eyes  newsm51 Ако има и други помагали,да ме простят, че не ги споменавам,благодаря и на тях.
Огромно удоволствие беше за мен да бъда част от общността "ЕЗЕЛ", благодаря ,че ме приехте, момичета  
 txtloves txtloves txtloves

Цветя за всички вас

# 77
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Момичета, защо всички ми звучите все едно си казваме довиждане и се разделяме завинаги??? Не искам да е така и се надявам, че няма да е. Права съм нали??? Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
А и колко малка ще е причината да сме тук, бат' Ийит имам предвид, след като ни задържа заедно близо 100 теми? Simple Smile

# 78
# 79
# 80
  • Мнения: 0
Здравейте !  Hug Heart Eyes

Благодаря много за поредния и последен епизод Езел  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Благодаря !  Казвам го с огромно уважение и респект . Две години постоянство , упоритост и уважение към всички които   чакат с нетърпение Езел . Това сте вие прекрасни момичета Еми , Гери , Лакуна , Бланка , Късмет и всички помощници.  Hug Hug Hug Hug Щастлива съм , че ви открих и гледах точно този сериал с вас  Peace Нека продължим да се срещаме на нашето  вълшебно местенце , за да можем да преживяваме още много и по - големи вълнения и емоции .

"Ezel "
Нашата игра  Heart Eyes Peace

# 81
  • Мнения: 0
Току що гледах предаването  . Всички плакаха и се прегръщаха и аз със тях  Cry Cry Cry Как ще изгледам финала не  зная   Cry Вие кога ще го гледате да го изгледаме заедно   Thinking

# 82
  • Мнения: 2 685


Благодаря Ви от сърце
Бланка , Гери , Еми , Лакуна , Късмет  и всички помощници възхищавам се на всеотдайния и упорит труд ,който положихте за нас
Радвам се , че с гледането и обсъждането на Езел Вие станахте част от моя живот и мисля за Вас
Харесвам погледа Ви за света и живота. Гледах Благодарение на Вас доста  филми, които и през ум нямаше да ми мине, че съществуват. Надявам се да продължим да се срещаме .Пожелавам Ви хубаво и весело лято!
Много целувки!
 Даж , Виви , Елмира, Сани  , Морела , Никита и всички момичета  специални поздрави и за Вас , че бяхте част от "тази игра" 


# 83
  • Мнения: 4
Даж, снимката с посланията е наистина страхотна - супер си я подбрала и е станало многооооо хубаво!  Hug

Аз цял ден се каня да гледам Дизи тв, но още не съм смогнала!  Heart Eyes

Слагам линк на едно клипче с Кенан, днес за пръв път попаднах на него, но нещо от известно време имам проблем с постването на клипчета, не знам защо, но все излиза "Вграден видео клип" и не мога да се справя  Sad

http://www.youtube.com/watch?v=YAT4N_1xn9w

Кенан или много се е вживял в образа на Омер с жеста с косата или и той го ползва  hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=VxlyEZlEyp8&feature=related

Последна редакция: нд, 26 юни 2011, 21:08 от Sannii

# 84
  • Мнения: 5 723
Момичета,има ли превод но 70епизод-10 дена съм без комп,направо си е наказание ...доживотна присъда ...ужас..Благодаря предварително!!

# 85
  • Мнения: 0
sofia26 има и на 70 и на 71 финален  Peace

Краси   Hug

# 86
  • Мнения: 20 795


Огромни благодарности на всички, които ни подариха възможността да се насладим в пълна степен на този невероятен филм! newsm20

# 87
  • Мнения: 5 723
daj ,благодаря -71 в момента го записвам -ще търся 70-ти

# 88
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Здравейте, милички!
Макар и с малко закъснение, аз също искам да се присъединя и да изкажа благодарностите си към Еми, Бланка, Лакуна, късметчето, сид и всички, които са били част от екипа ни в един или друг момент!
Радвам се, че ме издирихте зад реки, планини, морета и цял един океан дори и ме присъединихте към екипа си! При мен всичко започна с интереса, който имах към този невероятен сериал, но продължи най-вече заради хората, с които работих! Обичам ви, момичета и съм страшно щастлива, че станахте част от живота ми   Heart Eyes Hug Heart Eyes
Благодаря и на всички вас в темата, които бяхте с нас през това време и ни подкрепяхте, гледахте сериала и не спирахте да се вълнувате какво ще се случи! Едва ли някоя друга тема може да се похвали с такава страхотна публика!!! Три пъти ура за вас!   bouquet

И макар, че в мен има голяма доза тъга, че Езел свърши, в същото време, мисля че всички ние заслужаваме една гОоОляЯяма почивка. Затова нека и аз да кажа: УВо-Уво-Уволнение!!!  newsm44

# 89
  • Мнения: 0
Хем ми е хубаво , хем тъжно като ги гледам . Тия хора настина са си станали близки , както и ние с тях , но те не знаят за това   Mr. Green
Кенан Им. и  Баръш Фалай    Heart Eyes

http://tvarsivi.com/player.php?y=13&z=2011-06-20%2020:20:00

Общи условия

Активация на акаунт