Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 96 - СЛЕД ФИНАЛА

  • 45 484
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Едно страхотно клипче на Иийт , със кадри с част от участията му . Peace
http://vimeo.com/25974904

 Само като си представя той от колко години снима , в колко кино филма се е снимал и в колко сериала. Не виждам от неговото поколение актьори у нас , които да имат толкова богата  професионална автобиография , че да могат да го имитират . Същото е положението и с останалите актьори от "Езел " и Джансу и Кенан снимат от години , да не говорим за ветераните . Имитирането е присъщо само на бездарниците , та  като се сравнят с оригинала да се личи безпомощността им .  Жалко , че нашите избират точно този начин да стартират нещо ново за нас - сериалите .  А за музиката да не говорим тепърва ще се учат на принципът , този път не стана , но другият ще е по-добре .  ooooh!

# 661
  • Мнения: 4 706
Не мога да повярвам, че пак ще крадем...  Cry
Аз още имам надежди, че можем да правим и сами нещо, къде отидоха хубави бг филми..  Cry щом преди сме могли.. значи и сега трябва

# 662
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Η ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ ΤΑ ΚΑΤΕΧΟΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΔΑΦΗ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΛΕΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΜΑΣ.ΟΣΟΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΕΖΕΛ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΤΟΥΡΚΟΙ

 Някой да знае гръцки?

# 663
  • Мнения: 4 706
Вуйчо Гугъл...
Серията АКЦЕНТИ окупираните територии на гръцката КИПЪР И ИМОТИ KLEMENES MAS.OSOI EZEL МОНИТОР И СЕ ANTHELLINES FILOTOURKOI  Joy Joy

# 664
  • Мнения: 0
Еми,честит рожден ден на сестра ти newsm59

# 665
# 666
  • Мнения: 4 706
И от мен едно Честит рожден ден!

# 667
  • Мнения: 1 064
Eми, много поздрави на сестра ти и от мен. Да й е честито.    bouquet   bouquet   bouquet

Как сте, момичета?  Hug Hug Hug Hug Hug

# 668
  • Мнения: 417
Мерси,момичета.Ще и предам Grinning Peace

# 669
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Емка, и от мен, къз    bouquet  bouquet  bouquet Да ти е жива и здрава!

# 670
# 671
  • Мнения: 0
Еми, поздрави и от мен рожденичката! Дано здравето и любовта са постоянен спътник в живота й!

Относно статията със забраните..... съм в  Rolling Eyes #Crazy  и как ще влязат в европейския....пак  Rolling Eyes


# 672
  • Мнения: 0
Малко хард започва да става положението при комшолъка по отношение на свободата на личността . Обикновено това се получава когато един и същ човек или партия управляват прекалено дълго време .

Снимки на Шебо
http://www.iimmgg.com/image/51f778f28e16f39a8cef939c68921122


 
http://Η ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ ΤΑ ΚΑΤΕΧΟΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΔΑΦΗ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΛΕΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΜΑΣ.ΟΣΟΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΕΖΕΛ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΤΟΥΡΚΟΙ

 Някой да знае гръцки?


Тази статия се коментираше много и в турската преса . Гърците  или определена група протестирали пред сградата на телевизията която излъчва "Езел" , защото имало кадри от окупираните територии т.е. Турската част на Кипър нали дълго време двете страни спорят чий е острова . В първите епизоди нали действието се развива в Кипър , хотела на Джанго и Ейшан е там , защото там е разрешен хазарта , а в Турция е забранен . Peace

Последна редакция: вт, 05 юли 2011, 22:51 от dajoan

# 673
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Eми, да ти е жива и здрава сестричката! newsm51 newsm51 newsm51
Колкото до статията, щях да кажа, че е преувеличено и че не е възможно, но съвсем наскоро имах възможност да общувам доста отблизо с човек от Истанбул, който въпреки претенциите за свободомислие и разкрепостеност, в крайна сметка се оказа зациклил в някакви разбирания от 19 век минимум. Mr. Green Така че никак не се учудвам на това безумие. А и попаднах на изказване на някакъв германец ако не се лъжа, който призоваваше хората, които все още не са били в Истанбул да побързат да го посетят, защото ислямизацията, която все повече настъпва, като нищо ще превърне това наистина чудо на света в едно доста непривлекатено за туристите място.
Жалко, много жалко за тази прекрасна страна. Cry

# 674
  • Мнения: 417
Лакун,Жаки,Слънчогледка Hug

Общи условия

Активация на акаунт