Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 96 - СЛЕД ФИНАЛА

  • 45 479
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 417
Честит ден на целувката Grinning

Аз от скука взех да гледам "Сезона на лалето".Гледам една от актрисата позната ми изглежда.Още повече гласа и ми се струва страшно познат newsm78Едва в края на серията се сетих,че това е Енисе от Мелодията.Така като гледах Чънара една от актрисите-сестрата на героинята на Нюргюл я разпознах по гласа.Играеше с нея във "Вярна на себе си"(оригинала е "Ezogelin")Та все по-често забелязвам,че разпознавам артистите по глас,не по визия.Преводите си дават отражение Crazy Mr. Green

# 691
  • Мнения: 0
Еми, как му се казваше на това .....newsm78 а, професионално изкривяване..... Peace Simple Smile

# 692
  • Мнения: 0
Еми професионално изкривяване  Laughing Peace

И аз ви целувам   love001

Elveda Ezel



http://televizyongazetesi.com/elveda-ezel_7_39617

# 693
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
О, да. Някои гласове (познайте кои Laughing) ги разпознавам и на фона на работещ струг Mr. Green

# 694
  • Мнения: 0
На тази особа ли медното гласче  Mr. Green

# 695
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
И на тази  Laughing + още десетина чиляка  Mr. Green

# 696
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Хайде и от мен един поздрав за Деня на целувката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 

# 697
  • Мнения: 234
Вече станах Rolling Eyes от нощни филми.Това "Сезонът на лалето" сериал или филм е?

# 698
  • Мнения: 417
Ники,сериал е Peace

# 699
  • Мнения: 417
И на тази  Laughing + още десетина чиляка  Mr. Green

Направо се чудя как не ми се причуват още  техните гласове.Ако имаше и 3-ти сезон,сигурно щях да се обръщам към домашните с племеннико,кардеш и т.н. Joy Joy Joy

# 700
  • Мнения: 0
Отдавна търся снимка на която да ги има всички , но не откривам такава . Тук липсва Азад

# 701
  • Мнения: 234
Явно нема такава, не са суетни сигурно ,за да се снимат вкупом,  да правят демонстрации и да викат "зеле", сериозни хора.
Като е ден на цълиФката, дайте някой филм с цълифки.

# 702
  • Мнения: 4
Здравейте, патета!  Hug  Как сте тази вечер?  Heart Eyes

Направо се чудя как не ми се причуват още  техните гласове.Ако имаше и 3-ти сезон,сигурно щях да се обръщам към домашните с племеннико,кардеш и т.н. Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy   Еми, аз че само гледах филма и понякога ми идваха на ум изразите, които използват най-често в сериала, пък при вас не мога да си представя как вярно не ги чувате  Laughing Hug


Отдавна търся снимка на която да ги има всички , но не откривам такава . Тук липсва Азад



 Даж, страхотни са изказванията на всички на снимката  Heart Eyes Hug Азад сигурно се мотае някъде с Бадето. Така е - изпуска някои неща с такава недолюбвана приятелка  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 14
много тихо и пусто днес

Искам да ви питам някой случайно да има Ulead Video studio програма? Трябва ми инсталационен фаийл, че без да искам я изтрих. Или някоя друга програма за правене на клипове и видео обработка

Аз имам Ulead Media studio pro 8. Ако те интересува ми кажи как да ти я пратя

# 704
  • Мнения: 0
На финала на силите си съм и вече лягам, приключих работата,която трябваше и реших преди да легна, да намина да видя що за чудеса сте сътворили. Говорих с мой приятел ,който работи в Картие и го уведомих,че ако дойде някой си Кенан със сложна фамилия и търси годежен пръстен веднага да се отзове,но... приятеля ми ме информира,че Кенан щял да чака около година за пръстен и поръчката се оскъпявала с 40 %... викам му:" И без пръстен ще се женя"... той,ако чака една година ще вземе да ми каже ХОСЧАКАЛ  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт