Подкрепете ме морално(3 кг.ги НЯМА:) )

  • 5 511
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
Bravo na teb.USPEX. newsm10 newsm10.Davai napred vse taka.

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
 smile3501 браво с теб сме!

# 77
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Браво!!Само така smile3501 smile3501

# 78
  • София
  • Мнения: 3 271
Бравооооо smile3501 smile3501, много се радвам за теб, че се реши да си го купиш и почнеш. Има ефект - нали ти казах newsm10.
Давай смело. Този резултат с колко опаковки го постигна - с 21таблетки ли?

# 79
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Дамаянти аз вземах Хсеникал през Септември и свалих само 4 кг за един месец и се отказах . От 1 декември спрях хляба сладкото и газираното и знаеш ли колко килограма съм надолу сега !? Цели 6 килограма . Опитай и ти и ще видиш колко е по лесно . Аз също имам да свалям около 40 килограма не си мисли , че съм от слабите мами който свалят от каприз .
Пожелавам ти късмет . 

# 80
  • Мнения: 4 473
Браво, Дамаянти! Party Party Party
Само не разбрах колко време ще вземаш таблетките и какъв ефект се очаква от тях ( в цифри кг)?! Rolling Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 6 743

Само не разбрах колко време ще вземаш таблетките и какъв ефект се очаква от тях ( в цифри кг)?! Rolling Eyes
Не знам какво да очаквам като цифра - много е индивидуално!Знам само,че искам да си помогна по някакъв начин и ще дам всичко от себе си ТОЗИ ПЪТ! Peace
Дамаянти аз вземах Хсеникал през Септември и свалих само 4 кг за един месец и се отказах .
Ако са 4 - нека са 4 ,но да са трайни!!!не ме обезкуражавай,защото смятам,че психологичната нагласа в нещо такова е МНОГО ВАЖНА! Така наречения плацебо ефект  Peace

# 82
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Браво, Дамаянти!
 newsm10
Ти си нашата гордост! Само така!
Хайде, пък през лятото -  в бял бански!  newsm44

# 83
  • Мнения: 4 371
Дамаянти, майка ми понеже опитва да отслабва с каквото се сетиш(само Ксеникал май не е)-диети, лекарства, зелеви супи, оцетени таблетки и не знам какво още, сподели, че е отслабнала трайно с някакви лепенки. Ако те интересува ще я попитам.

# 84
  • Мнения: 1 290
Дамаянти, майка ми понеже опитва да отслабва с каквото се сетиш(само Ксеникал май не е)-диети, лекарства, зелеви супи, оцетени таблетки и не знам какво още, сподели, че е отслабнала трайно с някакви лепенки. Ако те интересува ще я попитам.
Моля те,питай какви са,откъде и колко струват Praynig

# 85
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Дуци, аз също се заинтригувах.Сподели като попиташ майка си, моля те. Praynig

# 86
  • Мнения: 4 371
Аптеката се намира с/у НДК, където е магазина на Линд, срещу чейндж бюрото, не знам дали Скобелев се казва булеварда Blush, за две седмици са 25 лв, английски са. Всеки ден се сменят лепенките, но майка ми ги застъпва, т.е. слага едната, след 24 часа слага друга, но първата я маха след 2 дни примерно, просто я оставя да действа повече. Тя си ги лепи на корема.

# 87
  • София
  • Мнения: 3 271
Дуци, а колко  е свалила, за какъв период от време?
Благодаря  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 88
  • София
  • Мнения: 6 743
Аптеката се намира с/у НДК, където е магазина на Линд, срещу чейндж бюрото, не знам дали Скобелев се казва булеварда Blush, за две седмици са 25 лв, английски са. Всеки ден се сменят лепенките, но майка ми ги застъпва, т.е. слага едната, след 24 часа слага друга, но първата я маха след 2 дни примерно, просто я оставя да действа повече. Тя си ги лепи на корема.
Я кажи наистина какви резултати е постигнала???Може да се комбинират нещата! Praynig
Аз след НГ се записвам на фитнес в събота и недела (през седмицата ми е невъзможно,че няма кой да гледа малкия Sad ).
Започнах и гимнастика в къщи  Embarassed .
Ох,много съм надъхана тоз път ,а и вие много ми помагате!!!  bouquet newsm51 smile3525

# 89
  • Мнения: 1 290
Аптеката се намира с/у НДК, където е магазина на Линд, срещу чейндж бюрото, не знам дали Скобелев се казва булеварда Blush, за две седмици са 25 лв, английски са. Всеки ден се сменят лепенките, но майка ми ги застъпва, т.е. слага едната, след 24 часа слага друга, но първата я маха след 2 дни примерно, просто я оставя да действа повече. Тя си ги лепи на корема.
мерси за инфото  bouquetЩе поразпитам в пловдивските аптеки,ако някоя майна-мама знае,да не си мълчи моля Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт