Лято е - слънцето пече, на МАЙ-ска мама и се ходи на море! - Тема 2

  • 26 171
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 817
nellyli, вие сте направо шампиони - аз пробвах и дупето да й натискам - ми не ще да я дига и това е. Само като я държа изправена я държи за малко и после клюмва на рамото ми.

# 706
  • Мнения: 30
Здравейте, майчета!!! Малко ви бях изоставила, но все съм заета с нещо покрай малката. Бебка не иска да спи - доста часове будува, стигала е до 8 часа през деня!!! През това време иска внимание - да й говоря, да я гушкам, да й пея и така нататък... И на практика не ми остава свободно време. Но си заслужава! Толкова е хубаво да си имаш малко пъшкулче  newsm03
На мен ми дойде цикъла в петък, въпреки че кърмя. Като два дни преди това забелязах намаляване на кърмата и не знаех защо е... Аз се цедя вече от месец и давам кърмата с шише, защото зърната ми бяха в кошмарно състояние, но не исках да спра да давам на бебка кърма. Най-интересното - въпреки, че вече месец пие от шише, винаги когато я сложа на гърда (гледам поне на няколко дни да я слагам по веднъж) тя с голяма охота си суче!!! Изобщо не се е отбила. Истинското кърмене много ми липсва - много по-лесно е, а и връзката с бебока е уникална...

# 707
  • Мнения: 5 622

 Добро утро
Гледам всички спят, темата празна, само ние будуваме  ooooh!

Наспа сЪ нашия човек, събуди се в 5.30 и от тогава не ще да заспива  Rolling Eyes Ауу, Бауу..маха с крака и ръце и туй то.
Гледам да му говоря тихичко, че иначе почва да се смее и радва, а ми се ще все пак да го поприспя още малко.. Иначе взима бибата, но след малко я изпуска и трябва да седя и да го вардя, че да му я дам пак  Crossing Arms

Все пак се радвам, че е в добро настроение, че след вчерашното изпитание по смяната на абоката направо съм съсипана. Добре, че поне той не помни, то е ясно, че аз ще помня тия моменти цял живот  Confused

Исках да питам отново нещо Варненки- Къде се намира тази аптека Попова и как да обясня какъв крем искам да ми забъркат против подсичане? Има ли си име?

# 708
  • Мнения: 1
Добро утро!

И ние сме будни от 6 часа, ама диването не ме остави да се включа. Изака се Дани  стабилно (както казва баща му изкара пиянското от снощи), измихме дупето и толкова беше доволен, че даже не се разсърди, че му чистих носа. Голяма игра падна по голо дупе на повивалника. Говори ми, смя се, рита, по коремче го обръщах, вдига главата, голяма радост,а татко му проспа всичко. Ама много срамежливо моето дете, тези представления ми ги прави по цял ден като сме самички, но има ли още някой само седи и се пули #Shocked . Ако ще и на маймуни да му се правят, той е железен.

Бубе ако не се лъжа аптека Попови е на булеварда срещу входа на спешния център. Ама може и друго да е името на аптеката за която ти казвам  doh (някаква фамилия беше). Тези кремчета мисля, че ги правят в доста аптеки. На мен братовчедка ми ми донесе от Аспарухово, а знам и че в Първа частна (на червения площад) правят. Питай за правено кремче против подсичане.

# 709
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро и от мен!

Бубе, всичко ще е наред, но са много тежки тези моменти и травмиращи за майката най-вече

много хубави са всички бебоци, а момиченцата са направо разкошни с тези роклички; ама наистина има по-хубави и разнообразни дрехи за момиченца

Ние сме на крак от 4ч., защото съседите ни наводниха и вече се изтощих да изгребвам вода и седнах да пия кафе.

Хубав ден на всички

# 710
  • София
  • Мнения: 2 817
Petinka25, ужас! Аз ако бях на твое място, щях сигурно да се побъркам! #2gunfire

# 711
  • Мнения: 390
за аптека Попова - в Интернет излезе, че се намира на ул.27 юли №16. не съм ходила все още за крем срещу подсичане, но мисля да се обадя първо по телефона да поръчам. иначе ще трябва два пъти да се разхождам. чудя се защо само по поръчка го правят!?
ние от вчера имаме проблем с оченцето - от спешния ни казаха, че е конюктивит и ни изписаха капки. на тях обаче пише, че не са за гноен конюктивит, а в очето има гной. засега има подобрение, но ще искаме направление за очен утре. някой има с подобен проблем - да сподели опит

# 712
  • Мнения: 137
Момичета, стиснете по един палец за нас, Бобчето има разстройство и съм много притеснена.....

# 713
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Пристигнах...на морето де Mr. Green
Боримечков беше повече от префектен по пътя...стоя буден почти през цялото време..една дрямка за 15 мин. има но си говори с играчките там и беше много спокоен Mr. Green
Ще ви чета и ще пиша после.....че големите мъже хукнаха на плажа а аз с един приятел пийвам кафенце

# 714
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте и от нас


# 715
  • Мнения: 5 622
Момичета, стиснете по един палец за нас, Бобчето има разстройство и съм много притеснена.....

И Рафаелчо има. Заради антибиотика. Даваме му 3 по 5 капки Биогайа и 2 по половин прахче Ентерол.
Днес ни изненадаха, че в сряда, не във вторник ще ни изписват. Вече ще полудея..  Confused
Дойдохме си от хиляди мили разстояние за да седим по болниците, особено мъжа ми..Баси късмета и всичко  Cry

По принцип могат да ни изпишат и да правя антибиотика в къщи, както съм правила не веднъж с Габ, но не...сега дето сме за кратко тук, трябва да ни съсипят почивката и да висим затворени тук
  smile3518

# 716
  • София
  • Мнения: 153
Здравейте майчета! Laughing Laughing
Бубе: Много ми домъчня. И аз съм го преживяла и те разбирам прекрасно!Вики беше на 2 г., направи ингвинална херния и в Пирогов му набодаха 2-те ръце и 2- та крака, докато хванат венозен път. Пищя безумно и този звук ми се забил в главата, никога няма да го забравя! #Cussing out А излизането от пълна упойка после беше страховито! ooooh!
Дано днес да сте по- добре и във вторник да ви изпишат! Peace
Муст: Praynig Peace Hug Бързо оправяне!
Нелили: Браво на вас! И ние сме така с главата, което много ме радва! Peace
 silvia1111: Голям мъж, голяма усмивка-сладурчо! Hug
Десинце:Павел е много сладък- редовно го гледам и във фейса! Peace
Хера: А честито! Топни си дупето в морето и за нас! Hug Добро дете имаш ти, а само пракорът му страшен!
Нелка: Много хубави вести- то слънце, море, luvbed и добро дете- какво му трябва на човек повече! Joy
Елфи: Браво на вас, че сте свели децата до минимум! Peace Аз, пробвах самостоятелно, когато Криси беше на 2 г.(защото се разболя), а Вики беше в провинцията, та отидохме сами на море- изкарах точно 3 дни, в които ревах като луда.В резултат на това на 4-тата вечер се прибрахме до София, взехме си Криско и пак се върнахме на морето- явно децата са като наркотик за мен- с тах лошо, ама без тях не мога! Laughing

# 717
  • София
  • Мнения: 153
 Пиша нов пост, че много прескача! Twisted Evil
Днес ще ходим на ''дворно парти'' Laughing Една приятелка има двор с надуваем басеин, пързалка и батут- голямо забавление за децата! Мама, обаче няма да се съблече по бански, а само ще си хапва от скаричката и ще си пийва студено сокче! Peace
Лек и приятен ден на всички! Hug

Последна редакция: нд, 10 юли 2011, 12:07 от jenajena

# 718
  • Мнения: 378
ДД!
Леле, от петък не съм влизала, и 10 нови странички! Чета цял час и повече.
Буба, аптеката е на 27 Юли, на 5 метра от заведение за готови ястия на "Цар Борис"в посока Морската / ама и аз обясних /. Там има показани мостри на всички мазила, които приготвят, а някои ги има и готови, и можеш да ги вземеш веднага.
Момичета, от много четене ме заболя главата направо Laughing, та на въпроса - много хубави бебчовци. Да са живи и здрави.
И ММ гледа да помага, ама с работа от 8:00 до 21:00 йок. Поне събота и неделя се занимава почти изцяло с баткото, та имаме някакво разделение.
Буба, скоро всичко ще се оправи. И аз съм висяла по болници, когато малкия беше на 1г. и 6 месеца, абоката му беше в крачето, бяха му сложили една дъска да не си мърда крака, и 6 дена беше само на ръце/ на моите /. Господи, още ми се реве, като си спомня.
Зазка, всичко ще се оправи. Стискам палци, и мисли позитивно.
Ох, имаше и още, ама забравих. Както каза Гери, ще трябва да си записвам.
П.П. В петък вечер ходихме с малката на заведение. Всичко беше наред - тя спа, гледа обстановката, беше атракцията на заведението, абе супер! Но.... вкъщи реши да води нощен живот - то не беше рев, не беше ядене, не беше носене на ръце - през носа ми излезе излизането. Айде събудихме се - отивам  да ядем.

# 719
  • Мнения: 1 130
Искам и аз на море  sun но почти 99% ще го пропуснем, Павел тази нощ е бебе за пример заспа в 00.00ч и се събуди в 6.00ч, после в 9.00ч и досега будува.
http://prikachi.com/images/665/3551665f.jpg снощи му сложих тези чаршафи за първи път и голям разговор се заформи с патетата.
http://prikachi.com/images/661/3551661O.jpg Павел
http://prikachi.com/images/660/3551660T.jpg Павел морски
Отивам да  newsm79 wash hang 1ironing 1dishes и после малко четене.

Общи условия

Активация на акаунт