Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 38

  • 47 731
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194
Здравайте и слънчев ден на всички!

Филма е изключителен. Попаднах случайно на него преди двайсетина дни и го изгледах на един дъх. Снощи приключих гледането му за втори път - от първи до последен епизод. Просто нямам думи за актьорската игра на Берен и Енгин.

Искам да БЛАГОДАРЯ на всички за положения огромен труд за превод, субтитри и за оформлението на темите. Докато гледах през цялото време четях и Вашите коментари, беше ми много интересно и установих, че съм съласна с почти всички от Вас.    

Добре дошла...Супер сериалче, нали....

# 676
# 677
  • Мнения: 115
Здравейте, Мацунки!   bouquet  bouquet  bouquet
И аз съм тук влизам излизам, ама съм решила да поизчистя из къщи, че другата седмица съм в София!
А за отпуските, напълно те разбирам, Мац, мойто Мило го накараха да каже кога иска отпуска и той си избра Август, да обаче му съобщиха, че той до тогава е на курс и няма да му се получи  ooooh! Но аз мисля положително - септември морето в Гърция си е супер  Grinning Grinning Grinning

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194



Клип на Зули - по руска песен....

http://www.youtube.com/watch?v=mmk3EgMxjuA

# 679
  • Мнения: 0
Здравейте, Беренгинки Hug



kanina1964  welcome

# 680
  • Мнения: 0


Невероятна игра и на двамата в тази сцена Peace

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194



За Беренгинките, както пише Касандра....Гледали, не гледали.....не знам вече....

http://www.youtube.com/watch?v=eIefJF1amvM&feature=share

# 682
  • Мнения: 0


Като чели и аз започнах да го харесвам с мустаци, преди не можех да го възприема, но сега покрай този облак взе, че ми допадна Laughing както се казва на хубав човек, всичко му отива Sunglasses

# 683
  • Мнения: 2 229
Съкратиха ми част от персонала вследствие проверката от София #Cussing out и пропаднаха всички отпуски #2gunfire

П.п.ДОБРЕ ДОШЛА НА НОВАТА ФЕНКА!

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


За всички момичета....Свърши ЗП. Малко или много от нас го гледахме. Препоръчвам Ви, започнете и облака. На 1 стр. по превод на Венера, съм сложила вече резюмена на 9 серии.... Разбира се....
Да видите каква игра прави Енгин. Но и не само той....Актрисата, която играе законната му жена, спечели тази година награда за комедийна актриса....А и във фейсовете на Енгин, успоредно с нашия сериал, вървят и новини, клипове и препоръки за гледане на облака...
..

# 685
  • Мнения: 31
dettodorowa, страшно неприятно, една прегръдка от мене! Hug
Дано скоро да се отвори възможност за отпуска! Praynig

Мариана, добре, че си ти да изписваш темата! Страхотни снимки слагаш, моменти от филма, клипчета...  bouquet

Колкото до Мустафа - аз него не мога да го разбера. Не за друго, ами защото дори не я изслуша. Да я беше изслушал, пък после да прави каквото иска. Та това е човекът, дето толкова години сте заедно, обичаш го, искаш всичко да споделяш с него...и няма да го изслушаш...дори, знаете ли, като гледах филма тоя момент ми се стори малко нереален еди такъв...чак пък толкова...изобщо! Да не говорим, че той е този, дето трябва да търчи след нея, да я успокоява, да я утешава, да й помогне да се възстанови от този кошмар...ама нейсе, как да е, неговата мъка и тя ясна - че като нейн годеник не е успял да я предпази, ама чак пък съвсем да не я изслуша...В момент на силни емоции мозъкът наистина е силно замъглен, ама когато силно обичаш мислиш и за другия, не само за себе си, дори първо за другия, и после за себе си - тоест - на него какво му е, а не ти колко страдаш...

Нелка, на 22 съм:) Дано не си промените сега отношението Simple Smile Много ми е хубаво сред Вас.
По принцип заобичах турските филми, заради дълбокия психологизъм, правдивото поднасяне на света и емоциите, и най-вече заради това, че ме карат да се замислям над много въпроси, които и иначе много ме вълнуват. И със ЗП беше така. И ми е много приятно да имам с кого и да обсъждам тези въпроси. С никой друг не мога, естествено всички наоколо се смеят, когато приятелят ми подхвърли, че ги гледам турските сериали...а не знаят, че освен този по ТВ - ЗП, гледам и на компютъра друг. Joy Какво мога да им обясня - няма да ме разберат. Ето, и вчера, моят приятел пуснал по БНТ "Под прикритие" и го гледа. И аз уча и хвърлям по едно око - еми такъв фалш, такова чудо, само едно рецитиране на реплики, никаква емоция, игра, дълбочина...не можеш някак да им повярваш на тия от екрана.  Shocked

А, исках да кажа и за Къванч и Енгин. Къванч, разбира се, винаги ми е харесвал като визия, много добре сложен мъж, прекрасна външност. Обаче до Енгин ми стои леко...празен един такъв, кух...и тук не знам как да го обясня...Определено съм за Енгин между тях двамата! Peace

Но исках да ви споделя, че откакто изгледах този, сега като доглеждам ЗП...че него го изоставих...много ми е един такъв...де да знам и аз...по-плосък не е точното определение, но не толкова дълбок някак. Не знам дали ще ме разберете.

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194
Ще заобичате още повече Енгин. Тази роля на Мустафа е толкова трудна. На луд, болен, непримирим, хитър...Трагикомичен образ....Много смях с неговите превъплащения....и за нас жените най-много е поучителен....За правата ни.....И тук при нас някъде в разни кътчета - се
случват подобни неща....

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194
тинтири, много хубаво пишеш. Да знаеш - в тази тема всички разбираме всяка.....Нали това което не можеш да кажеш на колега, на приятел - тук можеш. И с мен е така и с другите...така, че не се притеснявай. за това е темичката, за това сме ние....Аз те разбирам прекрасно...

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194
Искам да поясня нещо - в новата тема на 1 стр. са сложини разделно сериите на облака. Понеже Венера е направила по-дълът превод на сериите от 6 до 9. Ще видите като отидем в тема 39. Сменила съм и 1 снимка ....Но да довършим тази темичка....
Току що бях в сайта на Еркан - за сега нищо ново...

# 689
  • Мнения: 2 229
ТИНТИРИ,гледай си сериалчето и да не ти пука кой какво казал Grinning.И около мен е така,дори в къщи никой не поглежда такъв сериал,но сме се разбрали всеки да уважава личното пространство и интереси-затова само отвреме-навреме отнасям по някой ироничен  коментар от милото и щерките.Ама на мен не ми пука Grinning

Общи условия

Активация на акаунт