Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 38

  • 47 723
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Творят красоти....

# 691
  • Мнения: 12 002
Добре дошли на новите дами! Hug

Няма ли нови снимки на Енгин от почивката му,май хич не иска да го снимат newsm78,да не го урочасат Mr. Green

# 692
  • Мнения: 31
МарианаHug  bouquet

dettodorowa, и на мене не ми пука. Глупаво е, че се смесват нещата - турците, турците, Османското робство, жестокостите и заради това - турски сериали - бляк. Оттам тръгва всичко. Просто е глупаво. Двете неща са различни.
Аз съм била само един път в Истанбул, за много малко. Зарекох се да се върна...още много пъти за по много. Очарована бях от много неща.

Да Ви кажа нещо смешно - вчера пред НДК си вървя и нещо за сериала си мислех и пред мене виждам едно момиче - едно към едно облечено като Фатмагюл от първите епизоди - значи - пола от кръста до под колената, потниче, жилетка тънка отгоре и шал намотан около врата. Ама наистина едно към едно. Много силно впечатление ми направи.

# 693
# 694
  • Мнения: 2 229
ТИНТИРИ,и ти си вече върла фенка като нас!Щом вървиш и си мислиш за филмчето-ясна е работата-вътре си с двата крака Grinning Аз пък щом вече искам да е август,значи много съм се ошашавила Embarassed И си чета старите теми-там е невероятен източник на смях-особено Славенка с нейното чувство за хумор-по цял ден се хиля сама пред компа. Joy

# 695
# 696
  • Мнения: 12 002
Фатма  се връща от отпуска и се оплаква на Мейрем:
- През цялото време на почивката ни валеше дъжд.
- Е, все пак си почерняла.
- Това не е тен, а ръжда.


Мелтем преди да се разведе отива на почивка и изпраща оттам телеграма на Селим:
“Не забравяй, че си женен!”
Той й отговаря:
“Съжалявам, но телеграмата ти пристигна прекалено късно.”

# 697
  • София
  • Мнения: 11
Привет дами! Разписвам се за уикенда.......много ангажименти нещо ме налегнаха, но запълвам пропуските набързо.....

valkova* ,  kanina1964

За ЗП ........... с  Two Hearts bye ...... макар нарязаните серии и дублажа да променят въздеиствието, все пак както каза Марианка се насладих отново на талант и актьорска игра.

Още не съм почнала "облака", но отвори ли ми се възможност ще ви догоня.

# 698
  • Мнения: 12


И по фейсовете вече правят сравнения - русо или черно....



            Мацо , сигурна съм вече , че си е барнал носа Къванч , в Езел коментирака , че и Кенан го е направил...Ако и нашия го направи и малко отиде във фитнеса ще му е сериозна конкуренция...!?  
Peace

# 699
  • Мнения: 12
Явно и днес ще е скука....Шътайки съм си отворила да догледам 18 серия на облака. Там любовта на Мустафа/Енгин - Нерин разбира, че е бременна....Мустафа забремени и двете си жени от първият път....Брей....Но мустафа чак в последна серия ще разбере, че детето е от него....как забременяват от 1 път - това ми беше мисълта.....


                Недей така Мац - имаш една насреща си дружка - два пъти ми се е случвало...!? Joy Joy Joy Joy


                Малкия ми така е направен..!?  Joy Joy Joy Joy

                Баща му беше в казармата след висшето си образование - да уточня , да не се чудете..!? Joy Joy Joy

# 700
  • Мнения: 12
Здравейте! Пустичко е днес в темата. И аз влизам за малко. Сега като няма серии си припомням и анализирам понякога. Разни "размисли и страсти". Скоро си мислих ами ако беше обратно. Ако Керим беше на мястото на Мустафа как би реагирал? Като го знаем какъв е див и луда глава. (Ние малко се приспахме от неговите "тамам") Все се мъча да разбера и Мустафа. Трудно ми е. Може би един мъж би имал друга гледна точка.


          Круелко , помисли кой е изгледал  Керим и кой Мустафа...Мерием беше готова да го предаде в полицията.., а на онези родители мисленето им не ми се коментира изобщо...!?  ooooh!

# 701
  • Мнения: 12
Здравайте и слънчев ден на всички!

Филма е изключителен. Попаднах случайно на него преди двайсетина дни и го изгледах на един дъх. Снощи приключих гледането му за втори път - от първи до последен епизод. Просто нямам думи за актьорската игра на Берен и Енгин.

Искам да БЛАГОДАРЯ на всички за положения огромен труд за превод, субтитри и за оформлението на темите. Докато гледах през цялото време четях и Вашите коментари, беше ми много интересно и установих, че съм съласна с почти всички от Вас.    
 

              kanina1964 , добре дошла !!! Hug  bouquet newsm51  love001  love001

             Чувствай се удобно , тук се стараем да е "пристан"...!? Hug


           

# 702
  • Мнения: 12
                Погледнете в 03,51 минута , тази не ви ли прилича на приятелката на Енгин в профил...С тази рокля Берен и Енгин нямаха ли обща снимка...!? newsm78


      http://www.dailymotion.com/video/xjmnnb_berensaatfan-com-tanitim-videosu_people



# 703
  • София
  • Мнения: 11


И по фейсовете вече правят сравнения - русо или черно....

.............Всъщност не бих върнала нито един от двамата, но "де тоз късмет да ме огрее"............   newsm78  tooth

..........твърде различни за сравнение според мен ...............но  достойнствата, с които  са надарени са очевидни и за най-претенциозните.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
               Погледнете в 03,51 минута , тази не ви ли прилича на приятелката на Енгин в профил...С тази рокля Берен и Енгин нямаха ли обща снимка...!? newsm78

      http://www.dailymotion.com/video/xjmnnb_berensaatfan-com-tanitim-videosu_people

Нели, че клипчето свършва в 03,51 - уточни точно къде да погледна....

Общи условия

Активация на акаунт