На годинка става вече Юлското човече!

  • 26 894
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
хе хе  Hug весело изкарване на бебешкото парти Wink)) - имай предвид, че в повечето кремчета против подсичане има и цинк  Peace

Котаната 88 - файловете са само за справка - да видите, дали сте в списка и дали са верни данните - при проблем ми пишете ЛС с верните данни  Peace

***Ади***  Hug какъв е този батут  Hug newsm78

# 46
  • Мнения: 361
Алена,такъв имаме:

Също и един басейн с пързалка,който сега е празен и играе същата роля:

# 47
  • Мнения: 69
Здравейте и от нас.
галя76 как сте днес, дано вече сте без температура
Цяла нощ беше ужас,не мога да я сваля.Сутринта беше 37.3 което е добре.На обят нямаше,сега като стане ще видим.Не иска въобще да хапне нищо ,нито пък вода да пие.Добре ,че поне суче.а за табличката и на мен не ми позна.

За анкетата -на мен ми дойде миналият месец за пръв път.Съвсем нормално за 3-4 дена без кой з нае какви болки.Този месец още го няма.
за бисквитките - и аз мисля че не е лошо да ги свикваме с да ползват обща храна.Аз лично не гледам какво пише по етикетите.
dianadsd-честито зъбче,да вие здраво и беличко!
Честито и на проходилите мъници smile3539

# 48
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Мерси   bouquet Ади, от къде сте го взели? цена?

де факто с вода е басейн, а без вода е батут  newsm78 какъв е диаметърът?

# 49
  • Мнения: 1 107
a.l.e.n.a аз пак имам проблем със списъка, не ми се отваря Sad
А и предпочитам открит списък на първа страница. Ако мога да съм в полза с нещо, с радост ще помагам Hug

# 50
  • Мнения: 366
Бисквитки хапваме Житен дар на Нестле.

Диди, честито зъбче  Hug

Хора да се похваля ли да се оплача ли, не знам. Откакто "проходихме" забелязвам рязка смяна в характера и темперамента на Виктор. Пищи, издава някакви пронизителни звуци, от които направо ми се изправя косата. Май това е някакъв нов негов си говор. Отделно всяко падане го играем много драматично - с един силен рев, сълзи, сополи.... а преди хич не му пукаше. Мисля си, че може да е нещо нервен и от зъбките, защото вчера видях третия. Абе с две думи супер странно се държи  тия дни Crazy

И както казваше една мама: фаза кърлеж  Joy Ако го пусна случайно и започва драмата  Joy

Диване, Яна е страхотно име  Peace

Ааа сетих се какво щях да питам: като махате памперса как оставяте децата - по голо дупе, по боди или някакви гащички?

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 16:34 от Danito_d

# 51
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Кости  Peace вероятно не ползваш архиватор, трябва да свалите файла и да го разархивирате.

Но, добре, ще го кача само екселския - да може да си го теглите и отваряте, предполагам имате офис пакет  Peace

# 52
  • Мнения: 1 107
 newsm10
Абе то не е голяма драма, ама първа страница някак си ми стои по-готина със списъка. Не пожем ли просто да си го копи-пейстнем от първите ни "Родени" теми?

Ако съм само аз желаещата, зарежи я тая работа.

# 53
  • Мнения: 2 369
аз гласувах с "нямам цикъл и кърмя". дали аз съм единствената,която си чака цикъла с нетърпение? до сега срещам само положителни емоции от липсата му наоколо,но аз съм точно обратно-искам си цикъла!

селме,отговорили са ти за Ели.аз не съм влизала тези дни по форума,защото хем имахме технически проблеми с доставчика тук,хем сестра ми изпращах,хем си имах други задачки и се чудех също дали не е родила,но ето и аз сега разбрах,че още не е:) ми няма да е далече.....ще се чуе:)

след снощното заминаване на сестра ми (беше тук от 12 април) моя мъж от кеф го отбеляза с един "кекс" и май се поизпусна нещо.стискайте палци да не забременея,защото неискам ooooh! ooooh! ooooh!......а и аборти неискам,та ще стане много веселко у нас май,май......ама и мен ще ме загубите като кадър,защото ще почина просто:)

бисквити избягвам и то яко,но като давам е "плазмон",защото просто ми приличат най-много на бисквити.защо са толкова прехвалени всъщност? и тук само се плазмонкат хората,а аз акто им чета съставките.....имат си и захар даже и то бая.

исках и още нещо по засегнатите теми да напиша,но забравих....

аааа да!!! има тест за бременност,който показва освен,че си бременна и кой пол е очакваното дете....знаехте ли? аз оня ден от бременлийската тема разбрах,но незнам колко верни са резултатите:)

и сега ние сме в предстартово вълнение.аз съм извадила вече куфарите да ги пълня,защото в неделя отлитаме към българия:) имам всякакви чувства (отрицателните ги поражда мъжа ми,защото ще се превърна в преводач,ревноста му там ще се изостри и изобщо ми капризничи като дете,та ме е страх д ане ми развали рождения ден и кръщенето на детето),но определено се радвам да си ида....независимо какво ще намеря там. мама пуши (нали ви казах),но май няма да има проблеми с това,защото мъжа ми се осефери и ще си трае (тя няма вътре да пуши де).....абе нямам търпение да си ида малко:)
среща ми се и с някои от вас,но незнам как да стане.в софия сме само 5 дена,от които три са ми вече плътно разграфени:( дали искате да си направим групова среща с тези от вас,които искат де? просто нямам физическа възможност да се видя с всички ,които искам поотделно:(

# 54
  • София
  • Мнения: 409
Марита добре сте я свършили вие. Дано не си забременяла щом не искаш, стискам палци. А това за теста дето познавал пола не ми се вярва нещо Thinking.
Аз ще се радвам да се видим с теб и с други момичета ако имат желание. За сега никой не познавам от тук лично.

Ох аз какво пък щях да ви питам, ааа да  - вие четете ли приказки на малките. Моята не проявява никакъв интерес. Не се вслушва изобщо, вършее си по нейните си задачи и ми взима книжката да я разгръща, това и е любимо. Знам за други дечица на тази възраст че слушат макар и не дълго, но ние май не сме дорасли още Thinking

# 55
  • Мнения: 361
Маритка и аз се прибирам др.седмица в Сф.Може да измислим нещо Hug

Алена,басейна е с размери 3 на 2 м,висок около 1,80 м.Взехме го от Джъмбо за 80 лв.
Батута е от преди 3 год,пак е на Интекс и струваше 70 лв PeaceРазмерите са му подобни.
Има един хубав батут на Бестуей с пързалка,но когато аз го търсех,го нямаше.Сега го има в Хиполенд.Ето го:

# 56
  • Мнения: 7 418
  Маритка,и аз съм навита да се видя!
  С удоволствие ще се запозная с теб и с други момичета,с които все още не се познавам лично!  Hug

   От коя до коя дата си в София?
 
  kydravoto,до дете си е това с приказките....
  Сина ми ги обожаваше от 4-месечна възраст!Боже как ги слушаше!
  Но всяко дете си е със своя по-развит вид интелигентност (нали знаете за 7-те вида?).Някое е по-моторно,друго по- езиково,трето -математик .....Затова и се развиват по различен начин и имат различни прояви и напредъци.  Simple Smile

   Юлия не бих казала,че обича книги.  Wink

# 57
  • Мнения: 3
Маритке, ще се организираме няма страшно.
Габи е по говоренето, моториката е на по-заден план.
Цикъл един месец след като спрях да кърмя, засега още е нередовен, малко по-обилен е и болезнен. Кърмих 5 месеца.

# 58
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
а аз на Калкоян винаги му се чудя - има една "гумена книжка" - винаги преди да заспи - сяда и започва да си я разлиства (вече не я дъвче) ....и като го видя, че започва да "чете" ...знам, че скоро ще заспи  Joy hahaha

ще видим с истинските книжки така ли ще е  Joy hahaha

# 59
  • Мнения: 634
цоп и от мен в новата темичка! Laughing

Честито на всички, навършили 1 год, на проходилите и "озъбилите" се! Hug

Моето момче пък сега пролази...определено на моите деца физ. активност не им е силната страна. Laughing

Цикъл и аз нямам и ми е екстра! С баткото ми дойде на 9-я месец, но явно сега ще е по-късничко.

Сега въпросче към кърмещите мами: пият ли бебетата от биберон, шише, чаша и т.н.? Доста се притесних след като бях 4 дни в Англия и през това време не е пил нито течности, нито АМ.  Confused Опитвали са с какво ли не е, но само биричка си е пийвал Mr. Green..всичко останало веднага плюе.

Общи условия

Активация на акаунт