На годинка става вече Юлското човече!

  • 26 898
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Привет отново, промених 1 пост  Peace моля, който когато има време и желание да си изтегли файловете със списъците - рарнати са - един док и един екселски и да проверии за своето дете - всичко ли е наред, като дата, и т.н. - тук там няма имена - примерно да Рибката  newsm78.

Линкът за изтеглянне е във 2 ред на 1 пост с текст "и имаме 161 прекрасни дечица!"  Peace

# 31
  • Мнения: X
Див, ти не влизаш в анкетата  Blush но пък можеш да сподлеш дали обмисляте име вече или ще разчиташ на Морфей с някое съновидение  Heart Eyes


Свекър ми сънувал, че съм била сънувала, че бебето е момче и се казва Рачо, съкратено от Рангел.  Joy Joy Joy  Ама, ако Морфей все пак има да ми казва нещо, моля го за лична комуникация, така на развален телефон нема да играя.  Joy

Иначе засега съм се спряла на Яна.  Blush

# 32
  • Мнения: 7 418
    Уха!  Shocked
    Учудена съм,защото знам,че вече от доста време не кърмиш....
      Hug

Весси,не се и съмнявам,че това с хапането е период и ще отмине,но...... е доста неприятен,а и бая болезнен!  Crazy #Crazy

Маритка,имаш ли някакви новини от Елисалоу?Как е положението при нея?  Rolling Eyes

Цветулке,хайде и в тази тема.....Казвай, как сте?Здравето на малкия?Отбиването?Твоето здраве?  Hug

Алена,моят син едва вчера се сдоби с първия си (воден) пистолет.Но нещо не прояви голям интерес към него.....
   Иначе си има всякакви играчки(типично момчешки и унисекс), в това число и 2 кукли (платняна и кукла-бебе).Последната му купихме,като подарък от сестричката,и я връчихме,когато се прибрахме с Юлия от болницата.
   За куклите си мисля,че горе-долу спадат към унисекс играчки (ако не са от тип Барби,обаче).  Peace

# 33
  • Мнения: 107
Мацки,

Влизам да се похваля, че днес ни проби първо зъбче. Доста сме назад със зъбките, но това за сметка на двигателните умения - ходи си доста стабилно вече. Не съм усетила да има някаква по-особена драма при пробиването, но може би, защото той и без това се буди нощем и се върти в леглото като пумпал, т.е. обичайното си

# 34
  • Мнения: 1 107
Селме не съм Маритка, но Ели е добре и кротко си чака бебо. Има 6 дни до термин Praynig
Стана ми едно носталгично за последните дни от бременността Blush и навестих юлки 2011.

dianadsd честито ви първо зъбче! newsm47 Все  така неусетно да ги вадите.
Ние нашето първо все още си го чакаме. Но като знам, че има дечица, които на 13-14 месеца го вадят, не съм се шашнала  Wink

# 35
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
dianadsd честито  Hug много са забавни, като започнат да гризкат Wink)) особено солетки, но и бисквитки Wink)))
предполагам, че бързичко - в рамките на 2 месеца ще надникнат и останалите 7 - до първите 8 белчоци - отпред Wink)) и ще има малко герданче в усмивката Wink))

***Ади*** - за бисквитките - отдавна не купувам плазмон, да имах останали и от време на време за разнообразие добавях в попарата или давах в ръчичка, но то много време ползвам обикновени, имаше един период ползва и закуска  newsm78 няма как "доживотно" да спираме Е-тата и т.н. + това - доста ме съмняват всичките вредности,които се приписват на какво ли не ...разглеждала съм в различните години - кое е било вредно и кое модерно (ново, навлизащо и много полезно) и след 10 г - нов продукт на изндустрията, който трябва да се продава - изведнъж развенчава старите митове ... нали се сещаш, че "новият прах винаги пере по-добре и дори ухаеш на скъп парфюм"  Joy hahaha ; няма как децата да бъдат спряни да ползват обща храна - ....и в детските заведения и т.н. - затова по-добре от сега по малко и организмът да се адаптира; което разбира се - не означава, че тъпча Калоян с вредности, маргарин не ползваме и т.н.  Peace

Див  Peace Яна е "река" от старославянски и много красиво име Wink)))) ако срещнеш Морфей - можеш направо да му кажеш, че си избрала - да има предвид, като ходи на гости  Peace  Joy hahaha

# 36
  • София
  • Мнения: 410
Здарвейте и от мен wavey
Първо да се похваля че и ние проходихме вече, но страха надделява все още и рядко се пуска сама да ходи, иначе може да измина към 3-4 метра без проблем Flutter. Чакаме 5 и 6-ти зъб да излязат, наболи са вече.

Алена да поптам за табличката, понеже искам да впиша и моето момиче. Директно ли мога или има някакъв друг начин. Питам защото не искам да експериментирам и да затрия нещо.

 Ади аз давам обикновени бисквити на житен дар - най-вече за да си ги гризка. Плазмон имам вкъщи когато се налага да забъркам бързо бисквити с кисело мляко (сутрин или следобед ако се приберем след разходка и трябва да дам нещо бързо). То мойто не трае много на глад Laughing. Плазмона не стават за гризкане че се разкашкват като ги наплюнчи.

Честито на всички рожденници днес  newsm38

# 37
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
прати ми на ЛС данните - щом си отворила данните - то виждаш - какво се вписва  Hug

# 38
  • Добрич
  • Мнения: 757
За мен няма значение как ще бъде оформена 1 страница  Simple Smile
Относно бисквитките ние хапваме на Победа "Изгрев" в син пакет, но рядко, повече се харчат солети "Великови"  Mr. Green
А да я пусна по без памперс сме на светлинни години назад  Crazy след 1 месечна почивка вчера реших отново да я пробвам да седне на гърнето, този път си сгъна краката и седна, но веднага скочи като попарена  #Onfire
Диването отново си избрала чудно българско име, май ти допадат кратките имена  Grinning
галя76 как сте днес, дано вече сте без температура
a.l.e.n.a странно, че не ти е познала таблицата, дали е случайност и съвпадение при моите познати  newsm78
Момичета някой от вас водил ли е вече бебчо на цирк  Thinking   animal085

# 39
  • Мнения: 2
Веси и на мен не ми позна таблицата  Heart Eyes
здраве да е, ще пробваме пак  Mr. Green

# 40
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
на времето ползвах един метод за силата на кръвта - той познаваше на всички

а за Калоян всички предсказания по всички таблици, които съм гледала - бяха, че ще е момиче  Hug ама не

мисля, че зависи и от доста други фактори (физиология).....затова не се впрягам много  Hug

# 41
  • Мнения: 7 418
на времето ползвах един метод за силата на кръвта - той познаваше на всички
  И този метод не е много точен.
   На моята майка позна пола само на едно от трите деца.

   Абе няма 100% метод за познаване/прогнозиране.Божа работа  си е!  Hug

 Кости,мерси за инфото!Стискам й палци на Ели-то!  Praynig Heart Eyes

  Честито на проходилите и озъбилите се бебочета!  Hug

# 42
  • Мнения: 361
И аз стикам палци на Ели Hug

Благодаря за отговора за бисквитките.Питах,защото Ал иска да закусва Ам с бисквити напоследък,а сестра му и тя,да не остане по-назад ама с тея Плазмонки соленичко ми се връзва.Ще взема да купувам Житен дар или Ети-тата,макар ,че те хипер сладки ми се сториха Thinking

Уф,ставам,че ще се изпопребият на батута Crazy

# 43
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен  Hug Аз не мога да си впиша данните в списъците Cry За моя цикъл закусня доста но е както винаги болезен и продалжителен(8-9 дена) Sad И аз се съгласявам със enna    bouquet сега трябва да се учим без памперс, да пием от чаша, да проходим и подобни които са полезни за децата ни в тази възраст Hug

# 44
  • Мнения: 80
Водих Юлиянка и при ЛЛ и при педиатър и при кожен,има контактен дерматит и решението е да продължа да я оставям без памперс,а вечер преди да сложа памперса да слагам цинков крем,да сменя и марката памперси..Днес само 1 път се е нашуркала FlutterИзписаха ни и още 1 мехлем и едно сиропче.Не сме заразно болни и се готвим за бебешкото парти в събота Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт