На годинка става вече Юлското човече!

  • 26 911
  • 720
  •   1
Отговори
# 690
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Вода й давам доста често, друг е въпросът кога пие  Mr. Green

Ваксината и изследванията отложих за септември, че сега на всички ни (ние, педи и пр.) ни е едно такова отпускарско  sun

За диастазата, това което съм чувала, е, че може да се оправи положението с подходящите тренировки и упражнения, НО зависи в каква степен е. Ако е много голямо раздалечаването, може да бъде съпътствано и от редица други усложнения и да е необходима хирургическа интервенция. diman, дано при теб минат възможно най-безболезнено нещата!

# 691
  • Варна
  • Мнения: 17 967

За диастазата, това което съм чувала, е, че може да се оправи положението с подходящите тренировки и упражнения, НО зависи в каква степен е. Ако е много голямо раздалечаването, може да бъде съпътствано и от редица други усложнения и да е необходима хирургическа интервенция. diman, дано при теб минат възможно най-безболезнено нещата!


Не можело, но понеже тази информация я знам от лекар с когото сме разговаряли в неформална обстановка, не съм на 100% сигурна. За диастаза стана дума, когато го попитах защо когато правя коремни преси коремът ми става остър Laughing, той каза че имам диастаза и т.н.

# 692
  • Мнения: 361
Аз сега се поразрових доста,но информацията е доста противоречива.В чуждестранните сайтове пише,че разделечаване до 2 пръста може да се оправи с подходящи упражнения,над това се прави операция.Сега като споменахте,и аз се разгледах и разполагам с тази екстра.При мен разстоянието е 2 пръста.Сигурно за това се е образувала и хернията.Абе супер,няма що ooooh!

# 693
  • Мнения: 253
Момичета видяхте ли това съобщение във фейсбук.
СПЕШНО!!! За всички родители, Nestle иска от всички да се върнат всички банан бебешка храна, който изтича 2012, защото те могат да съдържат СТЪКЛО. Моля, копирайте това на стената си за безопасността на всички бебета. Бар код 7613033089 73, дори ако не сте родител, моля помогнете. Бихте могли да помогнете за спасяването на децата!

# 694
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429

За диастазата, това което съм чувала, е, че може да се оправи положението с подходящите тренировки и упражнения, НО зависи в каква степен е. Ако е много голямо раздалечаването, може да бъде съпътствано и от редица други усложнения и да е необходима хирургическа интервенция. diman, дано при теб минат възможно най-безболезнено нещата!


Не можело, но понеже тази информация я знам от лекар с когото сме разговаряли в неформална обстановка, не съм на 100% сигурна. За диастаза стана дума, когато го попитах защо когато правя коремни преси коремът ми става остър Laughing, той каза че имам диастаза и т.н.

В какъв смисъл остър  newsm78 повдига се това между раздалечените мускули ли?

# 695
  • Мнения: 0
1. По колко пъти на ден спят юлските бебета?  -Рая спи по 2 пъти на ден по 2 4аса ,а ве4ер заспиваме в 21.30-22.00
 2. Започнахте ли да давате и вечеря на юлчето? -всеки ден разли4но ако е спала по до късни4ко следобед и я закусвала към 18.30 -19.00 караме на мляко за заспиване  на годинката я отбих и сме на кисело мляко
3. Давате ли мляко (кърма, АМ, кис.мляко) преди сън? -храним се с кисело мляко от 10 дни
4. Как давате храната на детето: пасирана, намачкана или на малки парчета? -нама4кана и на малки пар4енце ябълка ,крастави4ка си гризка сама
5. Добавяте ли хляб или сухар към супите и готвените храни? - Не, никога!

Благодаря на вси4ки които са ми писали за хемоглобина,мисля 4е се поуспокоих малко,но не давам Малтофер/дано не сбъркам/

Искам да ви попитам -някоя мама сложила ли е оби4ки на детенце!!!И съответно реакции!!

 И ние на 6-ти август се присъединихме към християн4етата,вси4ко мина страхотно!

# 696
  • Мнения: 372

Мерси, Светле, да ви се връща Wink

Можеш да отбиеш Габче наесен и ще ти спи нощно време като буба.
Доколкото си спомням, ти планираш да спреш да кърмиш есента.
 Peace

Аз вече не кърмя нощем, тя не си и търси. Май просто иска да спи при нас, което пък означава ние да не спим  Crazy Спалнята ни е доста тясна, малката много се върти и има навика да се обръща напречно на леглото, та за нас няма сън, ако я сложим при нас. Днес следобед заспа до мен на спалнята докато я кърмех и не ме остави да мръдна - като помръдна и отваря очи, периодично ме проверява дали съм до нея, но пък спа потресаващите два часа  Shocked Само дето аз нищо не можах да свърша.

Вода обаче категорично отказва и малко ме притеснява. Пиеше по много когато ѝ беше интересно да държи чашата. Сега вече не ще и се чудя как да я прилъжа да пие.

# 697
  • Мнения: 2
Вода пием мноооого, около 1 литър може и повече на денонощие. Вашите бебоци по колко изпиват?

За спането нощем вече не знам какво да правя, буди се по сто пъти на нощ, изпива по две шишета с вода, сменяме памперси и така....., надявам се скоро да започне да спинка по цяла нощ.

Sandra78, честито християнче. Hug

Честито на всички проходили.

Теди ходи вече напълно самостоятелно, дори и навън.

# 698
  • Мнения: 2 011
Вода пием мноооого, около 1 литър може и повече на денонощие. Вашите бебоци по колко изпиват?

За спането нощем вече не знам какво да правя, буди се по сто пъти на нощ, изпива по две шишета с вода, сменяме памперси и така....., надявам се скоро да започне да спинка по цяла нощ.


Племенникът ми беше така. Сестра ми си лягаше с бутилка 1.5л до нея, за да му пълни шишето през нощта. Задължително сменяше памперс посред нощ. И така до 2г и нещо. Един ден й писна, спря му водата, махна му биберона и той започна да спи по цяла нощ. Беше просто навик. Излизайки от фазата на дълбок сън, той имаше нужда да се приспи наново с нещо - в неговия случай това ставаше с вода. При дъщеря ми беше същото, но с кърмене.. Разберат ли обаче, че няма да го получат, учудващо започват да спинкат по цяла нощ.  Peace

Сандра, честито християнче.   bouquet

# 699
  • Мнения: 6
Сандра78 аз щях да водя Боби да и слагат, но неочаквано вдигна температура и се отказах.Слава богу се оправи-избиха и 2 зъба. Другата седмица ще ида.
Искам да попитам някой давал ли е на детенце боза? Аз днес и дадох и и хареса. дано да няма реакция.

# 700
  • Мнения: 1
Ren4i, внимавай повечето бози (да не казвам всички) съдържат аспартам  Naughty

Ivalina82 ще се откаже дететето, тествай го от време на време дали е готов, обикновено се случва между 1,5 и 2,5г. възраст. Ради пие около литър на ден в жегите, като е хладно по-малко.

# 701
  • Мнения: 2
Здравейте и от нас,
нямаше ни 3 дни, защото аз бях на изпит, а градът е на 550 км от нас и така.
Селма, мерси че питаш как е Борко. По-добре е вече, даже в понеделник го водихме по наше желание на проверка и докторката каза че възпалението вече го няма. Повече няма и антибиотик да му давам, станаха 6 дни и край. Малко сополки има ама се надявам че и те ще минат, освен това все пак си мисля че и някой зъб го мъчи, но да видим.

# 702
  • Мнения: X
Мая днеска е голяма лиглааааааа  #Cussing out Искам да я ошамаря, да я хвърля през терасата и да я дам на циганите.  Sad

Биха ни ваксината миналата седмица, не е вдигала температура, проблеми никакви. Като изключим лигнята, която я е обзела днес.  Blush

Та тъй. Ей я хитрушата:

И пак by Едно Диване, on Flickr

Ние ще пътуваме в събота към Бургас и ще поседим до 25ти август. Търсим си с Мая другарчета за по биричка, другарчета по игра и фотомодели за в Морската. Grinning

Ей тук във фейса си направих страница (не се смейте много, че съм притеснителен човек), та който иска може да си друснем някоя среща.  cheers

# 703
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Момичета видяхте ли това съобщение във фейсбук.
СПЕШНО!!! За всички родители, Nestle иска от всички да се върнат всички банан бебешка храна, който изтича 2012, защото те могат да съдържат СТЪКЛО. Моля, копирайте това на стената си за безопасността на всички бебета. Бар код 7613033089 73, дори ако не сте родител, моля помогнете. Бихте могли да помогнете за спасяването на децата!

от кого е това съобщение? newsm78


За диастазата, това което съм чувала, е, че може да се оправи положението с подходящите тренировки и упражнения, НО зависи в каква степен е. Ако е много голямо раздалечаването, може да бъде съпътствано и от редица други усложнения и да е необходима хирургическа интервенция. diman, дано при теб минат възможно най-безболезнено нещата!


Не можело, но понеже тази информация я знам от лекар с когото сме разговаряли в неформална обстановка, не съм на 100% сигурна. За диастаза стана дума, когато го попитах защо когато правя коремни преси коремът ми става остър Laughing, той каза че имам диастаза и т.н.

В какъв смисъл остър  newsm78 повдига се това между раздалечените мускули ли?

Охх няма май как да го обясня. Blush Да, придобива странна форма след тренировка, нещо като, като че ли се опитват да се съберат мускулите, но има нещо между тях

# 704
  • Мнения: 2 369
карам непоименно,че пак съм на гонка (аз вече все така ще съм) #Crazy

и Алето по цяла нощ го кърмя,за д амине от фаза на сън в друга фаза сън,но тенденцията се засилва с времето.той такива номерца и като новородено не ми е правил.на всяко обръщане от една на друга страна ме тъси за по едно малко Joy (за глътка-две) и просто ме разбива! поне да с енаучи сам да си ги намира...ма то аз съм виновна,че спя с потник.трябва да съм гола и той така ще може вече хохохооо.....и аз се чудех до кога ли ще е така,но тине май е отговорила.

мойто детенце пие около 300 мл вода на ден,а аз си мислех,че е много това Joyабе максимум да стигне 500 мл,но мноого рядко.

аз в бг дадох боза на детето,но за щастие само веднъж.....какво е аспартам?

тея,добре завърнала се   bouquet

не,че е много важно 9аз отдавна спрях д аобръщам внимание на зъби),но днес ни е пробил един кучешки зъб-13 по ред и чакаме другарчето му.ама много ни измъчи този.

Общи условия

Активация на акаунт