Юлски деца-Тема 45

  • 34 111
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 199
Грация, радвам се, че вече се оправяте, пък другата седмица и на ясла ще ходите. Hug
Юлско бебе, не й ли свикна на твоята свекърва вече, че се ядосваш. ooooh! Приеми, че не можеш да разчиташ на нея, пък ако реши да помогне с нещо- добре дошло. Peace
Нели, на бръмбарка й остана белег от първата и най- дълбока пъпка, точно в основата на носа. Аз не я мазах тогава, че нямаше още 1г., но питай педиатър и ако е подходящо я мажи, защото е много вероятно да остане белег. Peace

# 61
  • Мнения: 5 258
Елин има белег точно до окото от варицелата. Питах дали да мажа с нещо, но ми казаха, че няма смисъл. Единственото на което се надявам, е че е малък и с времето може и да изчезне дупчицата. Peace

Емили, не се ядосвай за прическата. Коса е расте  Hug То не че аз не се ядосвах преди няколко дни за същото, но в крайна сметка свикнах да го гледам с късото бретонче.

Бързо оздравяване на всички болни дечица  Hug

# 62
# 63
  • Мнения: 250
Честит Втори Рожден Ден на Катя на Мама Диди!


ЮБ, липсваха ми твоите постове  Hug
NellyR, радвам се да те "видя"  Hug

Уф, в послено време Даниела е станала ужасен инат-като не стане нещо по нейната и започва насила да реве, да блъска, каквото й е пред очите, да се тръшка на земята..... ooooh!Този инат си го придава и навън-винаги за нещо прави цирк и е ужас  ooooh!. И при вас ли е така?  newsm78

# 64
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Честит рожден ден на Катя! Да е весела и щастлива, да обича кака си и кака да обича сестричката си, да се радва на щастливи мама и тати, и те да се радват на нея много много много години!
Чочи, и Кати е в такъв период . Направо имам чувството, че ми побеля косата с нея. Остави ти, че се тръшка за всяко нещо, което иска, но беше започнала да реве и за дивотии, например че не може да сложи бебето си да седне както трябва в количката, че не може да направи нещо както тя си иска, въобще по цял ден само рев се чува. Че и в леглото не искаше да си влиза, щом ставаше дума за сън. Сега като гледам почна да се успокоява. Пак се тръшка, ама в по - нормални граници.
Само с това нежелание да си ляга в леглото какво ще правим не знам. Засега намирам разни тактики да я примамвам, ама направо ми липсва как с мерак си скачаше в леглото...  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 250
Aлекcандрa, снощи, например, Даниела се тръшна по средата на парка само, защото с батко си бяха изяли дъвчащите си бонбони. Никакво прилъгване и никакъв опит за успокоение не помогнаха  ooooh!. Същинската й истерия взе връх, когато я сложих в количката-изпъна се като струна и озвучи парка с истеричен рев  ooooh!. Добре, че нямаше много хора наоколо  Embarassed.

# 66
  • София
  • Мнения: 15
МАМО ДИДИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛОТО ТИ МОМИЧЕ! ДА Е ЗДРАВИЧКА И МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ!

# 67
  • Мнения: 232
Мамо Диди, честита ти рожденничка! Много здраве и щастие и пожелавам!



ЮБ, сигурна съм че си е помислила за теб че като си с кола няма проблем да си обикаляш и цял ден какво толкова, ама хубаво си я наредила де.

# 68
  • Мнения: 256
Честит рожден ден на малката принцеса на мама Диди!Нека бъде много здрава и щастлива!
Честито на патерици и на Мони и Антоний!
Нели, и двамата имат по един белег останал за спомен от варицелата!Също ми казаха че и да се маже все тая!Надявам се като Радина да го израстат!Ради има на веждата,а Вики на нослето!
П.С.Сиси, винаги те чета с удоволствие!За досада изобщо не може и да става дума!

# 69
  • USA
  • Мнения: 675
Честит Рожден Ден на Катя, да е жива и здрава!

Ние се прибрахме благополучно след 26 часа по пътищата, Стейси отново се държа много добре, въпреки че не спа както трябва.

Емили, не се ядосвай за бретона, децата са си хубави всякак. А и като гледаш след това снимките от РД със смях ще си спомняш какво е направила баба й.

Александра, и аз съм със същия проблем, Стейси не си иска кошарата, понеже в Бг спеше при нас заради стреса и се чудя какво да правя. На мен не ми пречи да спя с нея, обаче само да мръдне и аз се събуждам и така никак не мога да се наспя. Успех с курсовете!

Ходенето ни в Бг освен на спането и кърменето, не се отрази на нищо друго-хапваше си с голям апетит, чак изуми бабите и роднините като не отказваше нищо. Чудеха се как така яде толкова много , а не й личи. Все още не е опитвала шоколад, солети, пръчки и такива подобни, ако някой й донесеше, си ги хапвах аз. Ходеше си на гърне, макар и да нямаме напредък, но пък поне не го отказа. Не знам дали се похвалих, но спечелих от един сайт преносимо гърне и смятам да махна памперса дори и на вън и да го ползвам. За съжаление докато спи, пълни страшно много памперса и няма да стане скоро махането му тогава. Щях да пиша каква огромна разлика има между памперсите на Памперс тук и в Бг. Тук за мен са най-добрите, а там бяха отвратителни, почти всеки пропускаше. Но пък много ми харесаха гащичките на Либеро. Вече се кърмим за заспиване и не знам как ще се отучи от това. Не мисля скоро да я отбивам или поне не до 3 годинки, освен ако тя самата не го направи. Надявам се да се поуспокои тук и всичко пак да си дойде на мястото.

# 70
  • Мнения: 32
Диди, честита ви втора годинка, да ти е все така жизнена и енергична момата, разбира се ако може да те слуша малко повече и тя и кака й Hug.

Чочи, Алекс, доста ми е познато това, Андреа днес ни взе акъла от тичане или по- точно на Ангел Laughing. Отделно тръшкането и пищенето й е втора природа, този инат направо ме подлудява понякога.
Ем, да така е, но ако ми изтекат водите в някое задръстване с Андреа много интересно ще стане. Колегата вчера се изуми, като ме видя да слизам от колата ме пита кой ме пуска да карам, как изобщо успявам и дали имам леген в краката, който да го изръся направо Laughing.
Радина, не изчезват, аз си имам три на лицето, с годините се поразтеглиха просто.
Маймунче, добре се завърнали.
Ние днес ходихме на фотосесия при Ели  Hug, Андреа ни прави шоу през цялото време, шкембъла е документиран. Отново съм очарована от кака Мише, просто е невероятно възпитано и сладко хлапе.
Ели, на Ангел за щастие му станало много интересно, затова така кротува, аз се бях притеснила, защото като слезнахме от колата пак с киселия си тон ме попита колко време ще се мотам сега и пуфтя по пътя. Очаквах да ни отрови снимките, че много се дразни да не е нещо за него и вниманието да не е за него, но направо си е за похвала.

# 71
  • София
  • Мнения: 451
Привет и от нас.
С малко закъснение – Честит рожден ден на Мони и Антоний.
Мама Диди – Честит празник! Да ви е живо и здраво Катето.
Марулке, страшна е тортата! Кайко не можа да откъсне очи милия, нали е луд на тема коли.
Грация – радвам се, че Мими е по-добре вече.
ЮБ – чакам го с нетърпение аз тоя момък твоя. Айде, още малко остана..
Джил, много ми е домъчняло за вас. Напоследък имам доста грижи в работата, все се налага и вуикендите да работя. Иначе непрекъснато се сещам за вас и все се каня да се обадя, ама ей на...

# 72
  • София
  • Мнения: 6 199
Мама Диди, честит рожден ден на по- малката ви принцеса! Да е здрава и да има щастливо детство!

# 73
  • Мнения: 1 208
Момичета,искам само да ми благодаря за страхотните пожелания за детенцето и семейството ми. Всичко да ви се връща стократно.Много ме развълнувахте  Hug Hug Hug
Изчезвам,че имаме гости

# 74
  • Мнения: 1 091
Честит рожден ден на Катя и от нас. да е много здрава и все така весела и игрива   bouquet.
Маймунче, добре си си дошла. Страхотно преносимо гърне си спечелила, честито. Браво на Стейси, че така добре си хапва, аз се боря със злоядо на всяко хранене  ooooh!. Марката Памперс и на мен ми е любима, но си права, че има разлика тук и в БГ. Дано Стейси си върне старите навици  Hug.

Драга, ще се радвам да ви видя снимките. Аз Ели съм я признала   bouquet.

Александра, успех с курмуването  Peace.

Тук наближава 4.07 и има атракции, концерти и други забави. Утре мислим да отидем на пикник, организиран от българската църква. Дано да не е такава жега като днес и да й хареса на Мими.

То направо е време да честитя на рожденниците:
Честит празник на Руен, Кирил (Деянова) и Калоян (Фелисити). Бъдете силни, упорити, успешни и щастливи момчета. Весело детство и много игри!

Последна редакция: нд, 03 юли 2011, 06:08 от Грация*

Общи условия

Активация на акаунт