Лято е и слънце грее, а ФЕВРУАРЧЕТО с глас се смее. - 14

  • 20 840
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Цоп. Flutter
За Ади и Катуци   bouquet

# 16
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
пристигнали са ми дрешколяците от Англия.  newsm08

# 17
  • София
  • Мнения: 231
Хайде и аз да се настаня в новата тема  Hug

Защо тези януарки често се карат? Радвам се, че съм попаднала при вас   love001

Ще питам нещо дето е обсъждано много пъти ама нещо не мога да схвана - заменяме обяда със зеленчуково пюре, обаче със плодовото какво правим - давам малко със следобедното и сутрешното АМ или между храненията?

# 18
  • Мнения: 3
Я да се запиша Hug
Много мерси за темичката   bouquet   bouquet   bouquet
Цитат
с баща ми решихме да премерим малкия с рулертката, че на тея 68 см, дето ни изкараха миналата седмица им намам вяра - познайте -71 см. как ги мерят на консултациите само за отбиване на номер

  202uu
Аз си го меря моя с един шивашки метър от соц време:) Даже и обърнах внимание на педката, че го изкравам по-дълъг-била съм мерила до пръстите-да, бе да. За толкова поне още ми стига акъла да не го меря до пръстите Crossing Arms
Браво за дрехите Hug
Тези пък девойки комшийките Thinking

# 19
# 20
  • Мнения: 991
пристигнали са ми дрешколяците от Англия.  newsm08

Взе ли ги?
Като ги вземеш да кажеш как са!  Peace

Ще питам нещо дето е обсъждано много пъти ама нещо не мога да схвана - заменяме обяда със зеленчуково пюре, обаче със плодовото какво правим - давам малко със следобедното и сутрешното АМ или между храненията?

Чувала съм и двата варианта, но така и не разбрах кое е най - правилно. Аз си му го давам следобяд вместо мляко!  Peace

# 21
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
пристигнали са ми дрешколяците от Англия.  newsm08

Взе ли ги?
Като ги вземеш да кажеш как са!  Peace
утре. сега дойде известието . бързи са.  Grinning утре ще пиша, даже ще ги снимам

# 22
  • Мнения: 737
Да не е запис само да щракна 2 реда.

Първо - благодаря за посрещането!
Пътуването беше цивилизовано в Германия, Австрия и Унгария.
После в Сърбия = мила родна картинка, поне прехода към Бг беше плавен. Очаквахме митничарите да ни джобят, но се отнесоха добре, като казахме, че сме БГ, понеже колата е ЦХ. Като влезе човек през Калотина е малко страшничко, през аерогарата е било голяма цивилизация.
Спахме в един хотел в Унгария = от раз бинго, не много скъп, до Будапеща.
1 ден минахме 1020 км, а 2 - 800 км. за по 12 часа.

Днес ходих на зъбар и оставих пръцко на Свеки - върнахме се за 2 часа, беше я подлудил.
Хепи - за софийската среща няма да успея, че отивам в диип прованс да вадим паспорт  на детето.

Лека вечер!   bouquet

# 23
# 24
  • Мнения: 426
оооо шушки мушки, цунки от нас шошоната  Mr. Green

за плодовото пюре- аз го давам между хранениятав 16.30, но започнахме да се храним 5 пъти иедин вид замести едното ни хранене. Иначе, другия вариант е да даваш Рени за десерт на следобедното хранене.
глутен   newsm78 бях чела първо, трябвало да се дава, след 6ти месец. Наскоро пък четох, че по най-новите проучвания трябвало да се даде преди 6ти месец  newsm78 Не, че Пчеличката иска моето мнение, но аз да кажа  Blush

Лолитка   Party честити дрешуляци!
Януарки ами карат се...кат си нЕмат работа

АЙДЕ ЦУНКИ ГУНКИ от нас, че мъжО току що пак ми каза,че съм лежала само и съм пишела по цял ден във форума  #Crazy Как да му кажа, че още не съм си мила зъбите от вчера  Flutter

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 19:23 от loryn

# 25
  • София
  • Мнения: 231
Благодаря на Пчеличката и на Лори
Аз го давам с млякото следобяд.
Нещо се замотах от четене на схеми, та за това реших да попитам.

Приятна вечер от мен и Весела  Hug

# 26
  • Мнения: 32
Запис от мен и запушената ми гърда  Cry

# 27
  • Мнения: 991
глутен   newsm78 бях чела първо, трябвало да се дават, след 6ти месец. Наскоро пък четох, че по най-новите проучвания трябвало да се даде преди 6ти месец  newsm78 Не, че Пчеличката иска моето мнение, но аз да кажа  Blush

Аз питам който знае, че аз съм си Куку - Пипи  Crazy

АЙДЕ ЦУНКИ ГУНКИ от нас, че мъжО току що пак ми каза,че съм лежала само и съм пишела по цял ден във форума  #Crazy

Нали знаеш: "И на мен ще ми е добре по цял ден да си седя вкъщи и да гледам детето"  Rolling Eyes

Искам да се похваля, че една от мамите в "Родители преживели загуба", където също пиша, днес е родила момченце - 4 100 кг.!!! Много се радвам за нея!  Party

Личи си колко съм развълнувана - 50 пъти редактирах!  Blush

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 19:42 от QueenBee

# 28
  • Мнения: 1
Привет в новата тема!
Благодарим на Ади и Катето   bouquet
Гостито мина добре, на връщане ходихме до Джъмбо, но така набързо, че нищо не видях, а признавам си ми беше първо ходене специално там.
Затова пък в Асда видях такива гащички, каквито мамите на момиченца търсихте за под рокличките. Имаше някакъв пакет от 3 бр, но забравих 5 паунда ли бяха или по-малко.
Сутринта не писах, че много негативно щеше да е за начало на деня, на сега да се дооплача - майка ми и брат ми вчера ги обраха  Sad. Влезли в апартамента като с ключ, явно професионална работа. Изтарашено като по филмите и явно са знаели, че ги няма през деня. Изтръпнах, защото ние почти всеки ден ходим до тях с количката да се кърмим, често съм и сама с малкия...

# 29
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Хай ние сега се прибирамме, цяял ден по разходки  Crazy
Симеон се събуди в 9:30ч. папка и беж навън Party

Бонбончо папка 8 лъжички  от тиквеното пюре, този път без кърма, че нямаше как да се цедя. Ама пак си му хареса мнооого.

Утре пак ли да му давам? Моята приятелка вика да му дам нещо друго утре напр. морков, пак по толокова  newsm78
Не трябва ли първо цяло с тиква и тогава друго, кво да правя Thinking

Отивам да къпя бебето че таткото като си дойде и аз да влизам в банята  Hug

Общи условия

Активация на акаунт