Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 58

  • 37 031
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 12
                           

# 646
  • Мнения: leet
Нелка123, няма ли как да пускаш снимките на един пост? Става малко дразнещо цяла страница само със снимки. Иначе благодаря за снимкиите и молбата ми е с най-добри чувства.

# 647
  • Мнения: 0
"Ама тя реши да се закотви при племенника - зор-заман, обичай ме!"

-това е сексуален тормоз

Имам предвид, че се е вманиачила, а не, че го кара насила да я обича..... ooooh!

Колко пъти трябва да се казва край на една жена,за да разбере и го приеме?

# 648
  • Мнения: 0
Момичета , вие разбирате ли кой е двигателят за рязката промяна в държанието на Нихал ? На мен лично по ми харесаваше в началото , когато не се държеше така с тези около нея . Мисля , че много взе да подражава на Бихтер...ако не се лъжа след серия 100 или поне около нея. Сякаш , когато благодарение на Фирдевс и това , че промени гардероба и започна да й казва някои неща започна промяната... Нещата след бала й вече бяха тотално различни. Защо? Кое я подтикна да отговаря и да се сопка на Бихтер,на мадмоазел..кое я накара да държи такъв тон и да се надува ? Не стига, че именно заради Фирдевс е с Бехлюл и тя й помогна той да я забележе , та сега в тези серии я обсъжда по този начин примерно с Пелин ?  Crossing Arms

# 649
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
"Ама тя реши да се закотви при племенника - зор-заман, обичай ме!"
-това е сексуален тормоз
Имам предвид, че се е вманиачила, а не, че го кара насила да я обича..... ooooh!
Колко пъти трябва да се казва край на една жена,за да разбере и го приеме?

Колкото й е нужно. Wink

# 650
  • Мнения: 0
А Бихтер колко пъти е чувала от Бехлюл колко много я обича? Как е само негова..и т.н. В една такава ситуация би следвало да е с нея като толкова я обича , а не от страх да я пази в тайна сякаш така грехът е по-малък отколкото ако е явен. Такива думи не се забравят , още повече действията му спрямо нея , когато бяха заедно. Това не може да се подмине с лека ръка! Още повече , че бракът и връзката му с Нихал станаха реалност благодарение на шантажите и намесването на Фирдевс. Този брак и тази връзка бяха предначертани от нея и подпомогнати лееекично от Бихтер , за да спаси себе си. Еднага такава фалшива връзка не може да накара Бихтер да я приеме като реална сега най-малкото защото й е ясно как е започнала . За мен това е причината , поради която не вярва на Бехлюл , че не иска да е с нея и продължава с опитите.

# 651
  • Мнения: 12
      



              


        http://www.youtube.com/watch?v=ywFEvM5QSsg






Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 17:55 от nelka123

# 652
  • Мнения: 234
Момичета , вие разбирате ли кой е двигателят за рязката промяна в държанието на Нихал ? На мен лично по ми харесаваше в началото , когато не се държеше така с тези около нея . Мисля , че много взе да подражава на Бихтер...ако не се лъжа след серия 100 или поне около нея. Сякаш , когато благодарение на Фирдевс и това , че промени гардероба и започна да й казва някои неща започна промяната... Нещата след бала й вече бяха тотално различни. Защо? Кое я подтикна да отговаря и да се сопка на Бихтер,на мадмоазел..кое я накара да държи такъв тон и да се надува ? Не стига, че именно заради Фирдевс е с Бехлюл и тя й помогна той да я забележе , та сега в тези серии я обсъжда по този начин примерно с Пелин ?  Crossing Arms

Понеже не вярвам в случайности, явно неслучайно попаднах на това, което дава отговор на въпроса ти и на други в темата.Който има желание да прочете, моля
http://www.cosmopolitan.bg/you/p3_4105_0.html

# 653
  • Мнения: 0
"Ама тя реши да се закотви при племенника - зор-заман, обичай ме!"
-това е сексуален тормоз
Имам предвид, че се е вманиачила, а не, че го кара насила да я обича..... ooooh!
Колко пъти трябва да се казва край на една жена,за да разбере и го приеме?

Колкото й е нужно. Wink


Бихтер си  позволява тормоз само  ,защото е в къщата  на Аднан. Peace


 

# 654
  • Мнения: 3
Виждам, че никак не сте харесали определението ми на отношенията между Бихтер и Бехлюл.

Съжалявам, но не може да се изключи факта, че омъжилата се изцяло за пари и загоряла за секс леля (Бихтер) се нахвърля стръвно върху неимотно и бедно сираче , отгледано от по-възрастния и съпруг  и го шантажира и изнудва докрай , като не му позволява да има нормален живот.
За Бихтер Бехлюл е вид роб, който винаги трябва да и е под ръка, точно както и е под ръка кредитната карта на Аднан.
На това му казват сексуален тормоз, а не любов:))))

Недейте нарича този шантаж любов. Не обиждайте любовта."Любовта е дълготърпелива,
пълна с благост, любовта не завижда, любовта се не превъзнася, не се гордее,не безчинствува, не дири своето, не се сърди, зло не мисли,
на неправда се не радва, а се радва на истина;
всичко извинява,
на всичко вярва,
на всичко се надява,
всичко претърпява." - апостол Павел пред коритяните



Относно края - за мен е логичен и предизвестен.
 Бихтер отново изнудва и шантажира дори със смъртта си, тя това може, това и прави...

Достойно поведение от нейна страна би било да присъства на сватбата, да пожелае щастие на любимия и на заварената си дъщеря към която има всички морални ангажименти като втора майка и съпруга на баща и, пък после някъде насаме да реши своя живот така както иска. И толкова.


[/size]

 smile3501 smile3501 smile3501

# 655
  • Мнения: 0
Toku shto izgledah 155 epizod. Vpe4atli me fakta, 4e Behliul qvno iskashe da govori s Bihter, ne za da se sboguva s neq, a za da se ubedi, 4e tq shte si mal4i, samata Bihter mu go kaza v prav tekst. Otnosno Madmoazel , ne mi haresa povedenieto i, no ot druga strana moje bi i se vidq stranno savpadenieto, 4e Bihter e otishla v gori4kata, po sashtoto vreme po koeto i Behliul, koito pak si misli, 4e e mnogo umen spiraiki kolata pri zadniq vhod. Vijdaiki kak Bihter kasa biletite, Madmoazel nai-veroqtno si e pomislila, 4e vsashtnost biletite sa kupeni ot Behliul, no Bihter otkazva da tragne s nego i gi nakasva na par4entza. Moje bi Madmoazel se pritesnqva, 4e Behliul ne se e promenil i 4e shte narani Nihal, oshte pove4e, 4e i povedenieto mu govori za tova-taini sreshti i t.n. Smqtam, 4e to4no tova provokira Madmoazel da kaje na Adnan, tq qvno osazna, 4e Behliul si e vse sashtiq izmamnik. Otnosno Peiker, mislq, 4e za vseki na parvo mqsto sa decata i semeristvoto. Vrazkata mejdu Peiker i Bihter otdavna se razrushi, blagodarenie na Bihter, taka, 4e nqma kak Peiker ve4e da i pomogne. A i smqtam, 4e tq dostata4no strada zaradi Firdevs i Bihter, kurioznoto e, 4e v trudnite momenti do neq ne bqha te, a svekarva i. Taka, 4e ne vijdam zashto tq trqbva da prodaljava da strada zaradi tqh i da riskuva badeshteto na sobstvenoto si semeistvo.

# 656
  • Мнения: 0
А Бихтер колко пъти е чувала от Бехлюл колко много я обича? Как е само негова..и т.н. В една такава ситуация би следвало да е с нея като толкова я обича , а не от страх да я пази в тайна сякаш така грехът е по-малък отколкото ако е явен. Такива думи не се забравят , още повече действията му спрямо нея , когато бяха заедно. Това не може да се подмине с лека ръка! Още повече , че бракът и връзката му с Нихал станаха реалност благодарение на шантажите и намесването на Фирдевс. Този брак и тази връзка бяха предначертани от нея и подпомогнати лееекично от Бихтер , за да спаси себе си. Еднага такава фалшива връзка не може да накара Бихтер да я приеме като реална сега най-малкото защото й е ясно как е започнала . За мен това е причината , поради която не вярва на Бехлюл , че не иска да е с нея и продължава с опитите.


Бихтер вярва само, когато чутото и хареса.ТОВА Е ТОРМОЗ.  И в "Перла"връзката започна ненормално ,но с времето младите се сближават и влюбват

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 18:38 от babamara

# 657
  • Мнения: 3
А Бихтер колко пъти е чувала от Бехлюл колко много я обича? Как е само негова..и т.н. В една такава ситуация би следвало да е с нея като толкова я обича , а не от страх да я пази в тайна сякаш така грехът е по-малък отколкото ако е явен. Такива думи не се забравят , още повече действията му спрямо нея , когато бяха заедно. Това не може да се подмине с лека ръка! Още повече , че бракът и връзката му с Нихал станаха реалност благодарение на шантажите и намесването на Фирдевс. Този брак и тази връзка бяха предначертани от нея и подпомогнати лееекично от Бихтер , за да спаси себе си. Еднага такава фалшива връзка не може да накара Бихтер да я приеме като реална сега най-малкото защото й е ясно как е започнала . За мен това е причината , поради която не вярва на Бехлюл , че не иска да е с нея и продължава с опитите.


Бихтер вярва само, когато чутото и хареса.
Това е тормоз

Бих отлично знае ,че плейбоя Бех ги е говорил тия думи на десетки в леглата им.
В това число и Пейкер.
Дори и сам да си е вярва Бех като ги говори ,след това винаги е зарязвал любовниците си .
Бих отлично знае,че Бех е нямал намерение  да се ангажира с нея.
Налага му тотален ТОРМОЗ-отмъщение на зарязана жена

 

# 658
  • Мнения: 0
  Бихтер умира,а сестра й й обръща гръб,въпреки че го усеща- и това е нормално,в реда на нещата? Въпреки  обтегнатите им взаимоотношения има неща,които са по-важни от нараненото Его,никой не живее сам за себе си. Ако не помогнеш на сестра си и то в момент,в който тя се срива пред очите ти-на кого тогава,какъв човек си?Ако нещата бяха обърнати и Пейкер беше на нейното място дали щеше да я остави-надали.Днес научих "изключителни" неща. Остава сега да се каже,че и Фирдевс съвсем в реда на нещата си е грабнала чантата и това ще е черешката на тортата  doh
  

# 659
  • Мнения: 3
Бехлюл:"Прави каквото искаш с мен,но не намесвай Нихал"
Бихтер не приема ,че Бех не я иска дори да не е с  Нихал и
понеже няма за какво друго да се хване я намесва/и не само тя/ за да го ТОРМОЗИ

"Извинявай за това ,което ти причиних"
Няма по-голямо унижение за една жена.
Мъжът ,който желаеш да те съжалява

Общи условия

Активация на акаунт