Мъжът Риби

  • 142 364
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Блгодаря за полезните мнения. Аз съм стрелец и рибата ми ме изкарва извън равновесие, но в повечето случаи успява да ме успокои и да постигнем съгласие. И аз не съм лесна, той изглежда и може би е много по-добър от мен.

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 6 423
Цитат
Мисля си, че само подобни на тях могат да ги оправят-някой Скорпион дали няма да им разкаже играта?

Скорпион и телец се оправят перфектно с рибите. Овен и козирог също, но не като предните двама. Донякъде се постига хармония с дева и стрелец.
Аз съм Телец-дори и моето търпение се изчерпа, но Риба в комбинация с огън и въздух е трудна като характер.Огъня не позволява много много хубавите рибешки качества да се проявяват.

# 302
  • г.Каварна
  • Мнения: 111
Тук говорим само за слънчев знак. Разбира се, че има сериозни риби, които действат адекватно. Но не е типично за тях. При земна луна или родители от земни знаци нещата се променят. Но само на повърхността.

Това е един от знаците, които лично аз категорично не харесвам, но не може да се отрече, че имат добри страни (всеки знак ги има).
Да моята риба е със родители деви, а той е с луна в козирог.

# 303
  • София
  • Мнения: 874
Предположих, че има луна в козирог, но не посмях да го напиша. А твоята къде е? И от какви родители си отгледана (зодии)? Питам, защото ми е интересно - лъва не е подходящ партньор нито за риби, нито за козирог Grinning

# 304
  • г.Каварна
  • Мнения: 111
Предположих, че има луна в козирог, но не посмях да го напиша. А твоята къде е? И от какви родители си отгледана (зодии)? Питам, защото ми е интересно - лъва не е подходящ партньор нито за риби, нито за козирог Grinning
Моята луна е отново в лъв:laughing:А родителите ми са везни-баща и майка-водолей:smiles:

# 305
  • София
  • Мнения: 23 040
Знам, че сме в темата за мъже риби, а аз съм жена риби  Blush, но за жена риби кои зодии са подходящи за партньори. Аз живея доста години с козирог и си е голямо изпитание.  Mr. Green

# 306
  • Мнения: 381
За мен рибата си остава странна птица. Не ми харесва техния вечен негативизъм!

# 307
  • г.Каварна
  • Мнения: 111
Знам, че сме в темата за мъже риби, а аз съм жена риби  Blush, но за жена риби кои зодии са подходящи за партньори. Аз живея доста години с козирог и си е голямо изпитание.  Mr. Green
Мисля, че мъж рак или скорпион ще ви подхождат

# 308
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Рибата, за която аз говоря, е с Луна в Риби, майка и баща Рак или единият беше на границата Рак/Лъв

Не ми харесва техния вечен негативизъм!
А на мен - вечният им позитивизъм Mr. GreenПознавам няколко вечно нахилени Рибоци, на които всичко им е на 6 и не разбират чуждит страдания и драми.

# 309
  • София
  • Мнения: 23 040
И брат ми и баща ми са риби и тримата сме песимисти като цяло.  Laughing

# 310
  • София
  • Мнения: 874
Тука вече засягате темата за емоциите при рибите, които са непостоянни и трудноразбираеми. Зависят от човека насреща или средата. Весели, тъжни, песимисти, оптимисти - всякакви са, но категорично описание в тази сфера няма.

# 311
  • Мнения: 1 282
Песимисти за 10 минути, после чертаят красиви планове за 15 мин, но всичко е само на приказки. За мен са от хората, които не си държат на думата. Обещават ти много неща, запалват те и в момента, когато нещото трябва да се случи си плюят на петите.
Обичат всичко да се върти около тях, да са центъра на събитията, да ги хвалиш колко са най. Simple Smile

# 312
  • Мнения: 838
За мен са от хората, които не си държат на думата. Обещават ти много неща, запалват те и в момента, когато нещото трябва да се случи си плюят на петите.

Потресаващо точно описание. Запалва ме и после ни вест, ни кост. И се чудя защо го прави, ако реално не ме иска. Искам действия, омръзна ми тази игра на думи.

# 313
  • Мнения: 10 017
За мен са от хората, които не си държат на думата. Обещават ти много неща, запалват те и в момента, когато нещото трябва да се случи си плюят на петите.

Потресаващо точно описание. Запалва ме и после ни вест, ни кост. И се чудя защо го прави, ако реално не ме иска. Искам действия, омръзна ми тази игра на думи.

Направо в целта!

Две риби кръжат около мен от известно време- всъщност става година.  От различни държави са. И с двамата сме приятели (уж), много тежки характери. Убедена бях за единия, че говори напред-назад, а се оказа, че действа методично и целенасочено. Постигна нещо, за което си мислех, че само си приказва. За една година си организира финансите и работата и се премести обратно в Европа. И такъв романтичен излет ми спретна, че цял живот ще го помня! Този ще си го оставя. За приятел, де. Пък ще видим как ще се развият нещата. Живеем далеч един от друг и без това. Европа е голяма. Mr. Green Да видим, колко е заинтересован.

Другият е тотален нарцис- тъкмо се зарадвах, че имам фитнес приятелче, а той взе да ми праща полуголи снимки. Опитва се да ми запали фитила, но по много тъп начин. След последната му скръцнах със зъби, и три дни не ме е търсил. Twisted Evil  Как ли пък няма да позволя на някой да ме има за лесна плячка. Всъщност ме е ядосал, и то много. И от жена си ми се оплаква, горкия, жив да го ожалиш.  Mr. Green Оплеска хубавите ни взаимоотношения. Казах му да стиска зъби и да страда мълчаливо, заради детето.
Ще си намери някоя будала да му се върже на глупостите. Но няма да съм аз.

Сега се чудя дали не ми е сърдит, защото искам да продължавам да тренирам с него. Но само да тренирам. Без екстри. Но ми е ясно, че се свърши. И ме е яд. Много.

# 314
  • Мнения: 1 282
Сигурно се сърди, те и това много добре го владеят. Няма да те потърси пръв,такива са,чакат някой да ги потърси,но те няма да направят първа крачка.

Общи условия

Активация на акаунт