Мъжът Риби

  • 142 668
  • 740
  •   1
Отговори
# 480
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 910
Smith, аз не мога да ти бъда от полза. Нямам познати жени Телци поне, за да ги охарактеризирам. Само комбинация мъж Риби-жена Козирог.

Господин Рибок, типично във ваш стил е да преследвате някоя мишена, и то точно трудната с месеци, години.
Ако всеки мъж се отказваше да бъде настоятелен към обекта на чувствата си....сигурно половината жени на света щяха да са девствени или най-малкото стари моми.  Laughing

# 481
  • Мнения: 15 619
Проверих преди да пиша - 1 тема с няколко коментара само.
Като цяло, за съвместимостта и за случването на нещо повече играят роля много фактори, не само положението на едно слънце в наталната карта. Зависи какво е "писано" в твоята, а и в нейната.  Вътрешната убеденост за даден човек е добър индикатор, че нещо ще се случи и ще повлияе занапред живота ти. 
Следвай интуицията си, тя не подвежда.

# 482
  • Мнения: X
Нямах предвид телец-риба небе-вода. Там е работата, че рибите хвърчат в облаците прекалено много и това им пречи да живеят в реалността.
Относно настояването - при всички мъже риби, които познавам го има дълготрайното преследване на една цел. Лошото е, че нищо не предприемат, т.е, не са достатъчно настоятелни. Да действа директно - да я попита иска или не и да не си губи времето повече.

# 483
  • Мнения: 15 619
 Аз на кое небе се подвизавам  Grinning
 

# 484
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 910
Не бих казала небе и облаци.....а цял отделен свят Laughing

Аз на кое небе се подвизавам  Grinning
 
Луне, не се засягай лично Hug

# 485
  • Мнения: 15 619
Смешно ми стана, не се обиждам.  Joy Посвикнала съм да чета подобни обобщения.

# 486
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 910
Смешно ми стана, не се обиждам.  Joy Посвикнала съм да чета подобни обобщения.
Тук кълвем мъжете, но ако трябва да наминем и към женската тема Laughing  Hug

# 487
  • Мнения: 12
Доста настоятелен съм в намерения, които мога да обезпеча с действия. Грам проблем нямамс действията. Повече действам, отколкото говоря.
Първоначалният проблем изникна от проактивността на настоятелните ми двйствия (в рамките на нормалното). За това ударих стена. Реших да внимавам малко.
Аспектите са много, знам. Опитвам се да влизам в нейните обувки.
Сега пиша тук.

# 488
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 910
Не знам как са жените Телци, но при мъжете от тази зодия се забелязва "танца на бика". Като имат интерес - тръгват напред и гонят целта. После им мине мерака и се дръпнат. После решат, че пак им е интересно и така...напред-назад. Разисквали сме го в темата за мъжа Телец.

# 489
  • Бургас
  • Мнения: 6 475
Ключова дума -стабилност.Нещото, което търси жената Телец, и което мъжа Риба трудно може да осигури, освен ако няма много земя в картата си .За нас романтиката и любовта се състоят в това да ни се осигури най-общо казано материален и душевен комфорт.Не обичаме да живеем само с илюзия и мечта, че това един ден ще се случи.Има с какво Рибата да ни впечатли, но дали ще успее да не ни разочарова?

# 490
  • Мнения: 12
Материалната стабилност не е проблем. Емоционалната също. Каква друга?

# 491
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 910
Материалната стабилност не е проблем. Емоционалната също. Каква друга?
Въпросът е другите дали те виждат такъв. Човек е изключително субективно настроен към себе си. Grinning

# 492
  • Мнения: 12
Съгласен. Един от въпросите ми е как да достигна възможността да го види това, без да я натискам излишно. Малко патова ситуация...

# 493
  • Бургас
  • Мнения: 6 475
Ако си достатъчно постоянен и упорит ще успееш Wink Аз например бавно и методично подлагам кандидата на тестове за издръжливост докато видя, че той наистина има по-специално отношение към мен.Сега, друг е момента, че Рибите надушват какво иска отсрещната страна и могат продължително да "дават" каквото търсиш докато омотаят противника, но това е положението. Но някой дето ще чака аз да го свалям хич не ми трябва, а мъжете Риби сте доста пасивни, затова се задействай с реални жестове към нея.Дай  и реални доказателства за твоята стабилност и постоянство.

Като за начало класиката-изпращай и цветя, не еднократно, а сравнително редовно.Ще погледне на теб с други очи и помни ако обещаваш нещо, после ще ти се търси, затова напразни надежди не давай.

# 494
  • Мнения: 12
Изглежда ще трябва да съм достатъчно постоянен и упорит.
Общо взето ми потвърдихте интуицията и предположенията, че ще трябва да положа колосално търпение, постоянство и подход, докато тя не се убеди, че съм (или не съм) правилния избор за нея.
И понеже интуицията ми рядко ме подвежда, най-добре ще е да ѝ се доверя напълно и да я следвам, докато я ухажвам. Колкото и време да отнеме.
Уверих се вече, че телците изобщо не се впечатлявате от приказки и особено обещания, ако няма действия и изпълняване на последното. Също и че доста бавно и внимателно подбирате, премисляте, крачка напред, две назад докато не бъдете сигурни в крачката.
Ами ще се боря, какво друго да направя Simple Smile)
Само не знам това с цветята да не го разтълкува грешно и да не взема да прекаля. При все,  че от една страна бяга от сериозна връзка, но пък от друга държи контакта с мен и все пак ми се струва, че ме "изследва" да не би пък да съм подходящ за такава връзка.

Общи условия

Активация на акаунт