Истанбул 5

  • 101 105
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 127
А софийските меци са тазгодишни, но не съм се интересувала дали са част от подобен проект и как изобщо се появиха.

И те са стари - от 2002 е първата изложба

# 16
  • Троян
  • Мнения: 85
ПИНА,благодаря за огромния труд които си положила и за прекрасната тена!!! Hug  bouquet

# 17
  • Мнения: X
Да се позапиша.   bouquet
Пина   bouquet

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Записвам се и аз! За да не е гол записът - малко слюноотделящи фотоси от един чуден блог:
http://palachinkablog.com/more-food-from-istanbul/

# 19
  • Мнения: 11 747
O, този линк съм го сложила в първия пост, просто смятам, че е задължително да се види, от незапознатите с Истанбул и тепърва заминаващи за там. Дано и някой го чете този пост  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 196
Ето малко снимки и от мен

# 21
  • София
  • Мнения: 572
Чудесна е темата! Върти ми се из главата една разходка до Истанбул, та ще ви следя Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 141

Много хубави снимки и мили спомени.

# 23
  • София
  • Мнения: 13 127

Много хубави снимки!   Hug

Аз пък се питам дали има някой късметлия, който да е ходил в Истанбул тази пролет или ранно лято и да е било слънчево през цялото време?  Grinning  Май на всички снимките са все облачни и дъждовни  Laughing.

# 24
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ъхъ, моите от края на април -началото на май не са смръщени.

# 25
  • Мнения: 166
Да споделя, че освен че е приятно за разходка по крайбрежието на Арнавуткьой има и множество хубави рибни ресторанти и православна гръцка църква.

# 26
  • Мнения: 6 697
Аз съм от късметлиите, през цялото време 06.05-08.05, беше слънчево и топло  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 574
Здравейте!!!
Ние заминаваме следващата седмица с Бутик травел от 07.07.11г. Дали има и някой друг с нас, за да бъдем заедно, че на нас ще ни е за първи път и нищо не познавам в града.

# 28
  • Мнения: 70
Страхотна и много полезна тема  bouquet
Почти на 100% съм решила на 21юли да тръгнем за Истанбул с Глобус Тур,предполагам че ще е жега тогава,но искам възможно най-скоро да се откъснем от ежедневието Mr. Green
Мисля сами с мъжа ми да си начертаем план и много да не се възползваме от предлаганите обиколки.Връщам се да чета предните теми,че само 10-тина страници прехвърлих,като посъбера информация и се ориентирам ще ви питам,което не ми е ясно Wink Wink

# 29
  • Мнения: 574
Момичета както писах по-рано заминаваме тази седмица за Истанбул. Започнах да чертая маршрут и да чета предишните теми. Но съвсем се обърках. Има ли някоя от вас начертан маршрут с основните забележителности, че аз май няма да се справя. А и нямам много време. Притеснявам се да не отида до някъде за една забележителност и да изпусна други 2 около него и после да трябва се връщам. Може ли да ми кажете кои забележителности са на едно място и се посещашат с едно ходене. Голяма каша ми е.

Общи условия

Активация на акаунт