Чака мама първото ритниче от декемврийското мъниче!

  • 21 467
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 42
Привет и от мен ! Утре съм на преглед , но за съжаление няма да ми кажат пола Sad Вече нямаме търпение да го разберем ...

# 16
  • Мнения: 498
Къдрокоске,не бързай да си мислиш,че термина ти е на 100% 26.11. Аз като ходих на БХС ми казаха 2 декември,вместо 8ми. После пък викат 10ти. И накрая моята лекарка ми вика да си стоя мирна за 8 декември както ми е изчислено,защото размерите на бебчо,от които се определя термина,много се менят в момента.
А за срещата аз съм ЗА. Особено след другата седмица,когато малкия отива на море. Завиждам му!  Joy Joy Joy Ама нали нашия татко няма документи още и пари нямаме заради всичката простотия около разбиването на буса,та Алекс ще ходи с баба и дядо и после ако имаме късмет и с нас. Mr. Green
А!И добавете и при нас синя панделка за момента имаме втори мъж  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 181
shadows-честито 2ро момченце!!! На 3Д ли го видяха?Аз вчера бях на обикн.ехограф и казаха че нищо не може да се каже..а вече нямам търпение да разбера..

# 18
  • София
  • Мнения: 5 285
С умиление си спомням бременните ни срещи от предишния път, колко беше хубаво.. Ако се окажем в София за някоя среща, с радост ще се включим.

# 19
  • Мнения: 18
И аз съм ЗА среща , само дано не е този уикенд , че ще пътувам. Иначе много искам да си направим срещичка , или пък пикник,както предложиха някои мами по-рано .

# 20
  • Мнения: 18
ама с мъжете или без тях  Joy  Joy  Joy

# 21
  • Мнения: 34
по добре първо без мъжете , че те са по-дръпнати ,  и ще се получи тъпо  Simple Smile така си мисля аз  Simple Smile а и пред мъжете по няма да успееме да се наприказваме хубаво на бремменни теми  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 172
Само да се запиша... Mr. Green  bouquet

# 23
  • Мнения: 498
shadows-честито 2ро момченце!!! На 3Д ли го видяха?Аз вчера бях на обикн.ехограф и казаха че нищо не може да се каже..а вече нямам търпение да разбера..
Ами на не на 3Д (затова се надявам да са сбъркали  Mr. Green ). А на такъв.... как се казваше...където гледат сърчицето ехо-нещо си. Тотално съм затъпяла напоследък,даже мъжа ми се подиграва вече!  Joy
АААа мъжете...за какво са ни?!  Laughing Laughing Laughing  Първо без тях смятам аз....  hahaha

# 24
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Запис.

Слагам знак за   chef - който не иска, да не чете нататък. Тук на Каваци не разполагам с фурна и правя все неща на котлон. Сега в жегите често правя миш-маш, всякакви варианти на домат и сирене са ми много вкусни. Много ядем и рибена чорба, все пак сме на морето, риба също, но в Созопол. Онзи ден спретнах една боб чорба, нищо, че е лято. Месо не ми се яде, но поне 1 път в седмицата хапвам под формата на домашни пържени кюфтета.

Оставям ви, че огладнях  Joy

Бях писала веднъж - ФМ се прави на 2 Д, без значение дали ехографа има и 3 Д, и 4 Д. Никой лекар не гледа бебето на ФМ или обикновен преглед на нещо различно от 2 Д. 3 Д и 4 Д са единствено за родителите.

# 25
  • Мнения: 7

Някой пие ли витамини Неовин? Доки каза сама да си избера витамини, защото има плодове в изобилие и не държи да пия. Една аптекарка много ми похвали тези, но ми се иска да чуя някой който ги пие да не би да имат странични ефекти като гадене, че вече много ще ми стане!
Aз пия Pregnacare original от самото на4ало на бременността и ще си ги пия до края,а може и след това докато кърмя.Нямат страни4ни ефекти,поне при мен.Док каза, 4е няма да ми попре4ат, само могат да ми помогнат, нищо 4е в момента е сезона на плодовете.Така 4е сама си решеваш Peace
Моми4ета аз в понедлник бях на преглед и док каза 75% е моми4е, пък да видим на следващия дали ще потвърди(много се надявам  Praynig)Вси4ко с бебо е наред,върви си нормално за седмиците.
Гледам 4е сте обсъждали темата за килограмите.Аз съм +7 досега,ама не ми ли4и особено, тъй като преди да забременея бях 43.Сега съм 50 и се 4увствам много добре.
 Hug на вси4ки и хубав ден от нас  Grinning

# 26
# 27
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
МОЛБА - много, много ще ме улесните, ако оцветявате или болдвате информацията за пола, когато го разберете. Мерси.
Изчетох цялата предна тема да актуализирам информацията, но е напълно възможно да има пропуски. Моля пишете на личен, там е най-вероятно да не пропусна или забравя  Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 675
И аз с килограмите се държа засега. Бях 47, а сега вече 48,500. Иначе да не ви казвам какви манджи ми се ядат - боб с наденица, гювеч, зелен фасул със свинско..... Не съм ги и нализвала преди. А за хляба, който върви редом с манджите да не говорим!?!?

# 29
  • Мнения: 42
ето ме и мен в новата темичка  bowuu

аз съм много щастлива защото вече нито ми се гади, нито повръщам, общо взето съм си старата аз Simple Smile , но с коремче. мисля, че най-после навлязох в приятната част от бременността  Heart Eyes
надявам се утре да разберем момченце или момиченце се крие в коремчето и по-скоричко да усетя тези пеперуди, за които всички говорите.

Общи условия

Активация на акаунт