Сядате ли с децата в заведения, където се пуши?

  • 2 530
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 897
Не! И без дете да съм, пак не сядам! Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 79
не,въпреки ,че със съпруга ми сме пушачи!обикаляме градинките!!!![smilie=smile3533.gif]

# 17
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Досега никога не съм сядала с Рони в такива заведения, което автоматично ни обрича цялата дъълга и студена зима да не излезем никъде Cry, освен на кратки разходки в квартала

# 18
  • Мнения: 1 613
Абсурд е да седна с детето, където се пуши.
На мен като пушач ми е гадно да стоя в задимено помещение, пък какво остана за детето...

# 19
  • Мнения: 2 777
Не! Не само заради детето, но и аз самата не понасям тютнев дим. Обаче на пушачките това вероятно не им пречи.

Не се гордея, но аз самата съм страстна пушачка  Embarassed. Това обаче не може да бъде причина да вредя на детето си. Откакто застудя спрях да ходя по кафета с него - разхождаме се на открито, а веднъж седмично го оставяме при някоя баба и излизаме сами с мъжа ми. Дори вкъщи пушим само на балкона.

Но, дори в някое кафе да не се пуши, пак не мисля, че мястото на детето ми е там - то се нуждае от чист въздух, а не да стои в затворено помещение с много хора.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 283
сядаме докато няма пушачи и само ако е зверси студ иначе отвън пред него ... свикнахме на студа пък исега като се тича след хлапетат не го усечаме Simple Smile

# 21
  • Мнения: 8 769
Не, освен ако няма зала за непушачи. Но като знам и "залите" за непушачи какви са.... Naughty

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз съм пушачка ,но по кафета не обичам да ходя.В къщи пушим докато са отворени прозорците (тоест докато е хубаво времето) Peace

# 23
  • Мнения: 1 544
Незнам как така става обикновенно като се пусне такъв тип тема /въпрос/ и се включват само майки ,,за пример,, който никога не вкарват децата си в опушените кафета
Чудя се къде са се испокрили тези който всеки ден ги засичам с количките на седянка по кварталните кафенца newsm78
може би има някъква зависимост тези който не водят децата по кафета имат компютър и са тук във форума ,а тези който нямат компютър са по кафетата  Joy май така излиза поне от отговорите дотук Joy

# 24
  • Мнения: 1 181
Не. Сега когато времето е студено и няма маси отвън не ходим по кафета, а се разхождаме или отиваме на детската площадка.

# 25
  • Мнения: 1 999
Избягвам такива заведения. Crossing Arms

# 26
# 27
  • Мнения: 516
Категорично НЕ!

# 28
  • Мнения: 7 186
Вътре не бих го вкарала, защото разходката се обезсмисля. Все пак целта е да го изведа на въздух и да го попече слънце. Но пък най- редовно си сядам отвън по кафетата на припек и си пия кафето. Дори и като е студено по повечето кафета има маси отвън и не е проблем да се седне. Ама чак пък да не ходя изобщо по заведения...мисля, че е прекалено. Thinking

# 29
  • Мнения: 1 581
Незнам как така става обикновенно като се пусне такъв тип тема /въпрос/ и се включват само майки ,,за пример,, който никога не вкарват децата си в опушените кафета
Чудя се къде са се испокрили тези който всеки ден ги засичам с количките на седянка по кварталните кафенца newsm78

Отговорили са 30-ина майки, във форума има над 10000, а има и майки, дето не влизат във форума... Та така за статистиката...
Аз ако бях от тия майки, не бих отговорила по темата...

Общи условия

Активация на акаунт