Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 123

  • 40 806
  • 740
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 875
Момичета, имам нужда от силно следобедно кафе и ще ми е много приятно да го споделя с вас.
Да ви е вкусно с гледането на преведения епизод:

# 136
  • Мнения: 1 875
При повторното гледане на серията ми направи впечатление как са накъсани моментите в сцените Хасрет и Мурат,веднага след  тях Балчичек и Джафер,Гюлназ и Кобра-направо се усеща,че са незавършени и нарязани сцените.Серията като,че ли е сглобявана на парче.

# 137
  • София
  • Мнения: 30 280
При повторното гледане на серията ми направи впечатление как са накъсани моментите в сцените Хасрет и Мурат,веднага след  тях Балчичек и Джафер,Гюлназ и Кобра-направо се усеща,че са незавършени и нарязани сцените.Серията като,че ли е сглобявана на парче.

аз още не се престрашавам да я гледам серията, че да не ме завладее настроението от миналата седмица  Embarassed На мен това накъсване ми направи впечатление също. На вечеринката, когато Балчичек пееше, Хасрет и Несрин ги няма в кадър, което за мен е сигнал, че просто са снимали на парче, за да докарат 90мин  Thinking

# 138
  • Мнения: 1 056
Привет! На мен ми хареса серията. Даваха едновременно как всички двойки стигат до решението да заминат за Париж. Дожаля ми накрая за Саиме - остана самичка. Ако не беше бележката от Гюлназ и забравеният паспорт на Кобра нямаше да може и да изпрати дъщеря си. Странно ми е, че Гюлназ и Хасрет взеха решение да заминат без да се сбогуват с близките си. Самите те са страдали като деца от това, че Бурхан е заминавал в чужбина без да им се обади. Сега постъпиха по същия начин. Чудя се това засилено присъствие на Франция и Париж в сериала дали е под влияние на Джансел или причините са други.

# 139
  • Мнения: 1 875
При повторното гледане на серията ми направи впечатление как са накъсани моментите в сцените Хасрет и Мурат,веднага след  тях Балчичек и Джафер,Гюлназ и Кобра-направо се усеща,че са незавършени и нарязани сцените.Серията като,че ли е сглобявана на парче.

аз още не се престрашавам да я гледам серията, че да не ме завладее настроението от миналата седмица  Embarassed На мен това накъсване ми направи впечатление също. На вечеринката, когато Балчичек пееше, Хасрет и Несрин ги няма в кадър, което за мен е сигнал, че просто са снимали на парче, за да докарат 90мин  Thinking

Точно там ми направи впечатление,че докато Балчичек пееше,най-вече показваха Мурат,а всички останали за малко.Каква ли беше идеята не разбрах newsm78 newsm78 newsm78

# 140
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Изгледах преведената серия . newsm51

Реших да изкажа своята БЛАГОДАРНОСТ към всички , които положиха огромен труд за да можем ние запленените да се насладим изцяло на този прекрасен филм . Но понеже думите не ми достигат , ще ви поздравя с песен на един дует , който ме заплени преди много години и все още ме вълнува .


# 141
  • София
  • Мнения: 7 895
Кески щом е за кафе аз съм на линия  Joy Joy Joy мерси за следобедното Hug
Серията е сглобявана вярно като самоделка , ама като за последно простено им е . Абе не съвсем , смотан финален епизод и това е  Joy Joy Joy
Този Кобра за пръв път от колко серии насам си наложих да го гледам без прекъсване , е по голяма досада и напаст няма.Горката му жена , на нас може да ни е смешно ама ако това ми е в къщи  ooooh!на секундата е изхвърчал Sick

# 142
  • Мнения: 1 875
Кобра ме накефи как обясняваше на гарата-Ако тръгнеш в тази посока с влака,минаваш през България и стигаш в Париж,а от тази посока Египетския пазар и още....Е,българската връзка и на финала на филма е налице Joy Joy Joy

# 143
  • Мнения: 1 056
При повторното гледане на серията ми направи впечатление как са накъсани моментите в сцените Хасрет и Мурат,веднага след  тях Балчичек и Джафер,Гюлназ и Кобра-направо се усеща,че са незавършени и нарязани сцените.Серията като,че ли е сглобявана на парче.

аз още не се престрашавам да я гледам серията, че да не ме завладее настроението от миналата седмица  Embarassed На мен това накъсване ми направи впечатление също. На вечеринката, когато Балчичек пееше, Хасрет и Несрин ги няма в кадър, което за мен е сигнал, че просто са снимали на парче, за да докарат 90мин  Thinking

Точно там ми направи впечатление,че докато Балчичек пееше,най-вече показваха Мурат,а всички останали за малко.Каква ли беше идеята не разбрах newsm78 newsm78 newsm78
     Ами Мурат - Джансел е живял в чужбина и може би най-добре можеше да предаде емоцията от песента и съдържанието й. Затова даваха него. Може Туба да е имала ангажимент и затова да не е присъствала на цялото тържество. Възможно е да е снимано на няколко пъти, а не наведнъж. Всеки случай дадоха обяснение за отсъствието на Хасрет, за Несрин също. И през първи сезон са ги снимали някои сцени по няколко пъти, особено като участват повече артисти.

# 144
  • Мнения: 1 875
А,Шатци и секунда не го трайвам такъв,ама Гюлназ нали си го обича много, да си го изтрайва.Я виж,на прощалното парти тия двамцата най са се прегръщали и сбогували smile3503

# 145
  • Мнения: 1 056
Кали, благодаря за клипа с представянето на Туба в днешното дизи.  bouquet Жалко, че не знаем турски, но не видях интервю с нея, а само нейно представяне като актриса. Може би е по повод предстящия й рожден ден. newsm78

# 146
  • Мнения: 0
Моите искренни благодарности към ЕКИПА, осъществил превода на сериала, който ни заплени! smile3525 smile3525 newsm51 txtloves txtloves

 Изгледах финалния преведен епизод.
 Усетих сбогуването на гарата между актъорите като екип.

# 147
  • Мнения: 1 056
И за мен последната серия е сбогуване не само със зрителите, но и на актьорите един с друг. Особено сцената на гарата.

# 148
  • София
  • Мнения: 7 895
И за мен последната серия е сбогуване не само със зрителите, но и на актьорите един с друг. Особено сцената на гарата.
Така го почувствах и аз ама все си спомням финала на Аси , как Демир и Аси помахаха в камерите в смисъл главните актьори се сбогуваха с зрителите , а тука всички накуп някак като беше каквото беше сейра свърши  Joy Joy Joy

# 149
  • Мнения: 0
Не можах да си обясня, защо Джансел се подсмихваше при изпълнението на песента на Балчичек? newsm78 newsm78  Мислех, че след превода ще ми се изясни, но..... newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт