Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 123

  • 40 793
  • 740
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 095
Цитат
Да имало  е "искри" на снимачната площадка, постоянно са се заяждали, защо ли, защото са се намесили и другите "ИСКРИ"....


Цитат
Подобно нещо просто няма. Намесих се, защото беше написано нещо, което не отговаря на истината. Само толкова!

Вай бееееее! Просто няма и това е!  hahaha
Хубаво де, ама тук в тази тема ни сме свикнали да се изразяваме с доказателства някакви. Аз също като Кали съм чела (лошото е, че не архивирам прочетеното по сериалите, та не мога да цитирам Sad), че в началото на "1001 нощ" са прехвърчали искири между Халид и Бергюзар, че не бил доволен от изпълненията й и я критикувал. После нещата напаснали и не само в ролите. Нещо нормално между впрочем и както Кали рече - дължи се и на едни други искри. Чела съм и че Халид сам я е избрал за ролята на Шехерезада. Ми правилен избор!  Peace  Grinning
Сега, като не е вярно това се опровергава по съответния начин. Какво е това - няма и толкоз. Така може само Бог - "Да бъде светлина!" и хоп - светлината е налице. "И видя Бог, че стори добро".  Mr. Green
Ееей Катя, благодаря.
В един момент си помислих, че ме е хванала деменцията.... Joy Joy Joy Joy
Аз така..., имам... услужлива памет (особено пък за неща, за които съм се интересувала) и това което ти пишеш, съм го чела и аз, че Халит изобщо не е искал да участва в този сериал, но после се съгласил при условие, че той избере партньорката си..., еми съдба...
Да им даде господ живот и здраве!!!

# 106
  • Мнения: 510
Вай бе ,нямаше ме известно време пък вие сте сгодили Туба и Онур и сте разделили Джансел и Пънар. hahaha Joy Joy Joy Joy
Само не разбрах те знаят ли за тия събития в живота си? hahaha Joy Joy Joy Joy

# 107
  • София
  • Мнения: 7 895
if-73 няма такова нещо ти къде прочете , че сме сгодили някого или пък че сме разделили newsm78

# 108
  • Мнения: 2 195
Здравейте, момичета!
Тази дъждовна неделя започнах с Оскар Бентън и песента му  Different dreams :  .... с тебе споделяме едно легло, но вече не сънуваме едни и същи сънища... Тя ми напомни за Х. и М., за дискусията ни за образованието на Х. и последните два епизода, когато  М. се завърна към ежедневието си: работа и книги, а Х. безцелно се мотаеше из апартамента. За съжаление така  виждам бъдещето им.  А и клипчето е дъждовно:



Ето я и с превод http://vbox7.com/play:15292c00

А за Т. и О. - убедила съм се, че в живота и любовта нещата просто се случват. Често логика няма. Понякога е проза, понякога е понякога е по-красиво и от приказка.

Последна редакция: нд, 03 юли 2011, 12:53 от Bagi

# 109
# 110
  • Мнения: 23 411
Вай бе ,нямаше ме известно време пък вие сте сгодили Туба и Онур и сте разделили Джансел и Пънар. hahaha Joy Joy Joy Joy
Само не разбрах те знаят ли за тия събития в живота си? hahaha Joy Joy Joy Joy

 Joy

Ето затова точно в тази тема е безсмислено да се прилагат каквито и да е "доказателства" за каквото и да е. Мислех си, че само по отношение на Туба някои хора са склонни да дават воля на фантазиите си, но очевидно така подхождат към всичко. Снимките на Туба с истинските мъже в живота й ще ви изкарат очите, но вие продължавате да я сватосвате, а искате от мен доказателства. За какво да ви ги давам? За да продължите да си пеете старата песен. Поне престанете да намесвате Берг и Халит.

# 111
  • София
  • Мнения: 7 895
varna72 тука повечето не сватосваме Туба за никой и малко ти е обиден поста ма хайде Hug
За Берг и Халит съм съгласна ,че нямат нищо общо с нашата тема Hug

# 112
  • Мнения: 1 095
Вай бе ,нямаше ме известно време пък вие сте сгодили Туба и Онур и сте разделили Джансел и Пънар. hahaha Joy Joy Joy Joy
Само не разбрах те знаят ли за тия събития в живота си? hahaha Joy Joy Joy Joy

 Joy

Ето затова точно в тази тема е безсмислено да се прилагат каквито и да е "доказателства" за каквото и да е. Мислех си, че само по отношение на Туба някои хора са склонни да дават воля на фантазиите си, но очевидно така подхождат към всичко. Снимките на Туба с истинските мъже в живота й ще ви изкарат очите, но вие продължавате да я сватосвате, а искате от мен доказателства. За какво да ви ги давам? За да продължите да си пеете старата песен. Поне престанете да намесвате Берг и Халит.


Варна 72, много добре разбра, за какво става въпрос, за начина по който "влетя". в темата..., а можеше просто да споделиш информация, различна от тази която ние сме чели...
Ти ме обвини в измислица, а това което аз написах съм го чела..., може да е по-стара информация..., нищо не ти пречеше да споделиш, това което пък ти знаеш...
Явно си разбрала, че 1001 нощ ми е любим филм..., така, че няма лоша умисъл в това което съм коментирала..., но вникакъв случай не съм си го измислила, а съм го прочела...
Нека да прекратим вече темата...

# 113
  • Мнения: 3 478
Варна, на втория ти пост отговорът е "Къде го чукаш, къде се пука!"  Joy hahaha

# 114
  • Мнения: 2 157
СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ЕКИПА, КОЙТО НИ ЗАРАДВА С ПРЕВОДА НА 56 ЕПИЗОД.
 БЪДЕТЕ БЛАГОСЛОВЕННИ!

newsm20 newsm20 newsm20


http://tranz.it/load.php?id=pZUOkBA8JsWhSfNg897770

# 115
  • Мнения: 510
if-73 няма такова нещо ти къде прочете , че сме сгодили някого или пък че сме разделили newsm78

Имах доста страници за четене ,но прочетох коментар ,че по повод рождения си ден Туба и Онур могат да обявят годеж .Така също прочетох ,че Пънар и Джансел изглеждат все едно се разделят на последната снимка.
Не ме замеряйте с домати ама в края на предната тема има такива коментари.
Затова се пошегувах.

# 116
  • Мнения: 23 411

Аз точно това направих- споделих, нещо за което съм сигурна, защото не ползвам "гугле", "една жена каза" и "иска ми се да е така" . И не мисля, че съм го направила с невъзпитан тон. Между другото от страшно дълго време не съм влизала тук и единствената причина да се зачета в постовете тази сутрин беше това, че коментарите се въртяха около приятелството и любовта. Стана ми любопитно, защото хиляди пъти сме водили тази дискусия в темата за Халит и Берг. Защо ли, след като не са били приятели. В медиите наистина има много измислици, но това, че е имало напрежение между тях, конфликти, "искри" не го е имало дори като измислица. Има си архив с всичко появило се за тях в медиите, дори е в оригинал. Единственото ми желание беше да внеса яснота, съжалявам, че изобщо се намесих. Спирам.

# 117
  • Русе
  • Мнения: 6 503
СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ЕКИПА, КОЙТО НИ ЗАРАДВА С ПРЕВОДА НА 56 ЕПИЗОД.
 БЪДЕТЕ БЛАГОСЛОВЕННИ!

newsm20 newsm20 newsm20


http://tranz.it/load.php?id=pZUOkBA8JsWhSfNg897770

 newsm51 smile3525

# 118
  • София
  • Мнения: 7 895
if-73 няма такова нещо ти къде прочете , че сме сгодили някого или пък че сме разделили newsm78

Имах доста страници за четене ,но прочетох коментар ,че по повод рождения си ден Туба и Онур могат да обявят годеж .Така също прочетох ,че Пънар и Джансел изглеждат все едно се разделят на последната снимка.
Не ме замеряйте с домати ама в края на предната тема има такива коментари.
Затова се пошегувах.
Ама "могат' и "изглеждат" значи ли ,че ние сме сгодили някого или разделили newsm78И подобни коментари видя за какво се ползват за съжаление хората не разбират ,че ние се шегуваме  Joy Joy

# 119
  • Мнения: 1 095
if-73 няма такова нещо ти къде прочете , че сме сгодили някого или пък че сме разделили newsm78

Имах доста страници за четене ,но прочетох коментар ,че по повод рождения си ден Туба и Онур могат да обявят годеж .Така също прочетох ,че Пънар и Джансел изглеждат все едно се разделят на последната снимка.
Не ме замеряйте с домати ама в края на предната тема има такива коментари.
Затова се пошегувах.
Ами, няма такова нещо, я виж колко е щастлива... Joy Joy Joy Joy Joy



Едната гушкаше плюшено мече, а другата  - кученце... hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт