Тема Незабравима 212

  • 29 281
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Бобо страхотно е и много истинско , браво миличка   bouquet  bouquet  bouquet
  love001  love001  love001

# 76
  • София
  • Мнения: 281
Бобо , smile3501 smile3525 newsm51 прекрасна любов с очи.Истинска и емоционална.Чудесно е  Hug
Каква си магьосница и ти......аз се почудих защо ми стана още по-добре след второто парченце, а то била вълшебно и лековито. hahaha Joy hahaha

# 77
  • Мнения: 570
Привет , компания Незабравима! Hug Hug Hug
Бобо  bouquet, ''Любов с очи '' е  newsm74 smile3501 smile3501 smile3501!
Благодаря ви , момичета , че сте записали интервюто lovekiss lovekiss lovekiss, изгледах го току що, много време отделили на нашичките , колкото за 2  предишни предавания. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 78
  • Мнения: 0
Бобо , smile3501 smile3525 newsm51 прекрасна любов с очи.Истинска и емоционална.Чудесно е  Hug
Каква си магьосница и ти......аз се почудих защо ми стана още по-добре след второто парченце, а то била вълшебно и лековито. hahaha Joy hahaha
Нали?  Hug То, комбинацията от торта и нашите любимци са универсалното лекарство за всичко!  smile3521
Пу, да не им се нагледаш, начи!  #Shocked #Shocked #Shocked
Тия продуценти ще са чисто луди, ако не използват в бъдеще този тендем Серхо-Йозка! Аз, дето даже исках да свършва този филм, за да ни оттърват от безсилието на сценаристите, сега си мечтая за трети сезон - Бату вече го няма, може толкова красиви моменти да се създадат дори и да се почне от 12-те години скок във времето. Айде, пак се размечтах!  ooooh!

# 79
  • Мнения: 14



Как да отдели очи човек от тази красота, две души слети във една
И на мен това не ми излиза от съзнанието, особено когато бяха на лодката. Някой от вас тогава каза, че все едно се любеха с очи! Абсолютно така го почувствах и аз и ето какво родих за този момент

                 Любов с очи

Когато срещнат се очи в очите нежно впити
Когато бляскави искри се сливат и преплитат
Когато миглите потрепват във негата скрити
Когато погледи се милват без ръце и се обичат

Защо са нужни думите, изтъркани от употреба
Защо са нужни доказателства, че любовта я има
Защо на суетата сянката един клепач погреба
Защо светът притихва, приспал лъжовност мнима

Очи разказват на очите приказката на безкрая
Безмълвен е шума, в безвремието цветове се губят
Ръцете не помръдват, устни мълчаливо чакат Рая
Да не смутят мига, очи когато със очи се любят!
 
Благодаря ти, Бобо, ударно точно за всичко показано от Серхан и Йозлем,  което нямаше нужда да бъде казвано. newsm51 newsm51 newsm51

# 80
  • Мнения: 14
След финалния репортаж за „Незабравима” по Dizi TV за мен Серхан Яваш си остава Властелинът на чувствата. Дотолкова е в равновесие със своите, че изкарва от равновесие чуждите. Абсолютен господар на сетивата си. Харун облива екрана с невиждана любовна магия,  а  Серхан го коментира отстрани като хладнокръвен наблюдател, който случайно е гледал няколко епизода. Дори в общото празненство накрая  е на здравословна дистанция от останалите.
А Йозлем е Принцесата на емоционалния хаос. Тя е непорасналата любимка в семейството - използва всеки удобен миг да избяга от сериозната роля, която й възлагат, и да разлее себе си.
Не професионални, а гениални бяха двамата в образите на Харун и Еда. За мен  незабравими остават не персонажите, а Серхан и Йозлем, защото са неповторими.
А интуицията ми не спира да протестира срещу това, което пиша. Повтаря и повтаря, че поне в сърцето си Властелинът на чувствата е танцувал с Принцесата на емоционалния хаос.     

# 81
  • Мнения: 27 735



                 Любов с очи

Когато срещнат се очи в очите нежно впити
Когато бляскави искри се сливат и преплитат
Когато миглите потрепват във негата скрити
Когато погледи се милват без ръце и се обичат

Защо са нужни думите, изтъркани от употреба
Защо са нужни доказателства, че любовта я има
Защо на суетата сянката един клепач погреба
Защо светът притихва, приспал лъжовност мнима

Очи разказват на очите приказката на безкрая
Безмълвен е шума, в безвремието цветове се губят
Ръцете не помръдват, устни мълчаливо чакат Рая
Да не смутят мига, очи когато със очи се любят!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Прекрасно е !
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 82
  • Мнения: 0
След финалния репортаж за „Незабравима” по Dizi TV за мен Серхан Яваш си остава Властелинът на чувствата. Дотолкова е в равновесие със своите, че изкарва от равновесие чуждите. Абсолютен господар на сетивата си. Харун облива екрана с невиждана любовна магия,  а  Серхан го коментира отстрани като хладнокръвен наблюдател, който случайно е гледал няколко епизода. Дори в общото празненство накрая  е на здравословна дистанция от останалите.
А Йозлем е Принцесата на емоционалния хаос. Тя е непорасналата любимка в семейството - използва всеки удобен миг да избяга от сериозната роля, която й възлагат, и да разлее себе си.
Не професионални, а гениални бяха двамата в образите на Харун и Еда. За мен  незабравими остават не персонажите, а Серхан и Йозлем, защото са неповторими.
А интуицията ми не спира да протестира срещу това, което пиша. Повтаря и повтаря, че поне в сърцето си Властелинът на чувствата е танцувал с Принцесата на емоционалния хаос.  
 
Роси, изумително казано!  smile3501 smile3501 smile3501 Професионалистът си е професионалист!  newsm51 И абсолютно точно отразява, това което и аз мисля. Само дето не виждам защо интуицията ти трябва да протестира - какво по-притегателно от двата полюса!  hahaha hahaha hahaha Моята пък интуиция хич не се колебае - дори и да не го осъзнават, въпреки ,че предпочитам просто да не го показват, тези двамата ги е свързала Майката - Природа, а кой е по-голям от нея та да дръзне да й се противопоставя?  Crossing Arms
[/quote]

Последна редакция: нд, 03 юли 2011, 19:45 от BoBoYana

# 83
  • Русе
  • Мнения: 2 324
Все едно се любеха с очи! Абсолютно така го почувствах и аз и ето какво родих за този момент



                 Любов с очи

Когато срещнат се очи в очите нежно впити
Когато бляскави искри се сливат и преплитат
Когато миглите потрепват във негата скрити
Когато погледи се милват без ръце и се обичат

Защо са нужни думите, изтъркани от употреба
Защо са нужни доказателства, че любовта я има
Защо на суетата сянката един клепач погреба
Защо светът притихва, приспал лъжовност мнима

Очи разказват на очите приказката на безкрая
Безмълвен е шума, в безвремието цветове се губят
Ръцете не помръдват, устни мълчаливо чакат Рая
Да не смутят мига, очи когато със очи се любят!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


smile3501 smile3501 smile3501 newsm74 newsm74 newsm74 smile3521 smile3521 smile3521
Бобо, фантастичен изказ за магията Еда-Харун или Йозлем-Серхан !И двете са валидни! lovekiss lovekiss lovekiss

# 84
  • Русе
  • Мнения: 2 324
След финалния репортаж за „Незабравима” по Dizi TV за мен Серхан Яваш си остава Властелинът на чувствата. Дотолкова е в равновесие със своите, че изкарва от равновесие чуждите. Абсолютен господар на сетивата си. Харун облива екрана с невиждана любовна магия,  а  Серхан го коментира отстрани като хладнокръвен наблюдател, който случайно е гледал няколко епизода. Дори в общото празненство накрая  е на здравословна дистанция от останалите.
А Йозлем е Принцесата на емоционалния хаос. Тя е непорасналата любимка в семейството - използва всеки удобен миг да избяга от сериозната роля, която й възлагат, и да разлее себе си.
Не професионални, а гениални бяха двамата в образите на Харун и Еда. За мен  незабравими остават не персонажите, а Серхан и Йозлем, защото са неповторими.
А интуицията ми не спира да протестира срещу това, което пиша. Повтаря и повтаря, че поне в сърцето си Властелинът на чувствата е танцувал с Принцесата на емоционалния хаос.     

smile3501 smile3501 smile3501 newsm74 newsm74 newsm74 lovekiss lovekiss lovekiss
E, Роси! Едва ли някой би обобщил по-добре от теб и актьорите, и персонажите!

# 85
  • Мнения: 570
След финалния репортаж за „Незабравима” по Dizi TV за мен Серхан Яваш си остава Властелинът на чувствата. Дотолкова е в равновесие със своите, че изкарва от равновесие чуждите. Абсолютен господар на сетивата си. Харун облива екрана с невиждана любовна магия,  а  Серхан го коментира отстрани като хладнокръвен наблюдател, който случайно е гледал няколко епизода. Дори в общото празненство накрая  е на здравословна дистанция от останалите.
А Йозлем е Принцесата на емоционалния хаос. Тя е непорасналата любимка в семейството - използва всеки удобен миг да избяга от сериозната роля, която й възлагат, и да разлее себе си.
Не професионални, а гениални бяха двамата в образите на Харун и Еда. За мен  незабравими остават не персонажите, а Серхан и Йозлем, защото са неповторими.
А интуицията ми не спира да протестира срещу това, което пиша. Повтаря и повтаря, че поне в сърцето си Властелинът на чувствата е танцувал с Принцесата на емоционалния хаос.     

Роси, прекрасно написано! newsm20 newsm20 newsm20
Все ми се иска малката лудетина да е развълнувала сърцето на Серхан , пък макар и държанието му да показва друго. Peace

# 86
  • Русе
  • Мнения: 2 324

">#at=100[/video]

# 87
  • Мнения: 2
Бобо,прекрасно стихотворение! newsm51 newsm51 newsm51

Роси
smile3505

# 88
  • Варна
  • Мнения: 329

То след такъв поглед, на всеки би му дошло вдъхновение... newsm03

        Твоите очи...

Магична сила имат твоите очи!...
Виждаш скритите ми тайни и мечти,
изпълваш с любов душата ми цяла
и се оглеждаш в нея като в огледало...

Очите си влюбени щом срещнем
и чувствам оня трепет неземен,
когато пеперуди пърхат в стомаха
и да ме прегърнеш силно очаквам...

Погледа ти ме докосва и гали,
копнежа и страстта в мен пали...
В този вълшебен миг ми се струва,
че ме любиш нежно и целуваш...

Нежния ти поглед влиза в сърцето
и сякаш с ръце докосвам небето...
Като ме гледаш така запленен,
заискрява най- доброто у мен...

Понякога ми е достатъчно дори
просто да мълчим със затворени очи-
тогава се сливат сърца и души
и сме заедно пред райските врати...

# 89
  • Мнения: 0
Мокси ти си нашата вълшебна фея. babydust7 Благодаря ти ,че продължаваш да се грижиш за нашето райско кътче . Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart


+1 Да се запи-а и аз! Hug
Липсвате ми! txtloves

Общи условия

Активация на акаунт