SUPERNATURAL: John Winchester

  • 28 019
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 245
Здравейте в новата тема!

Бичи, дарлинг, просто се надявам да я откажа и направо да тича към стадиона, сещаш ли се Wink
ей, голяма си хитруша тииии, как си вардиш Сам самооооо  Laughing


Дженифър, идвай смело на стадиона, една повече или по-малко-няма значение, Тренера все ще смогне  Wink



ето, и той е съгласен  Grinning  Grinning

# 31
  • Мнения: 6 390
Aз пък ще изчакам Дженифър Hug да се самоопредели: когото и да избере, половината от работата по превръщането й в Ненаситница ще е свършена без да съм си мръднала тапата на вентила Mr. Green .
Сити, 'ич не си споделителна, 'начи Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms .

SUPERNATURAL - The 5 Most Heartbreaking Moments

Последна редакция: пн, 04 юли 2011, 19:19 от Impala

# 32
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 381
От всички копаещи аз съм най-споделителна  Flutter те и татковците така викат  Rolling Eyes
Даже искрено се радвам, когато някое ново моме  остане безмълвно пред тези прелести




А иначе, на Ситито  тактиката няма да има очаквания от нея ефект (а мен пък 'ич няма да ме спре  Mr. Green) в комбинация с надничащия аватар и яростно шофиращия й подпис  Heart Eyes

Солти позна, нали  newsm78 Айде Солти, давай някой лесен да разцъкаме  Laughing

# 33
  • Мнения: 245
Даже искрено се радвам, когато някое ново моме  остане безмълвно пред тези прелести



Е, те, това е WOW!
Признавам го тук, може би защото страшно много си падам по черно-бяла фотография.

# 34
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 381
Данир, мятам още една тогава  Grinning



Въпреки, че и във цвят (и с плюш) също никак не е зле


Извинете, просто си търся повод да пляскам  Shocked Джаред, няколко дни хич нямах време за него  Tired

# 35
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 416

Въх и брях. Страхотна снимка на Джаред Simple Smile Ако беше цветна нямаше и наполовина да има този ефект.

# 36
  • Мнения: 6 390
Ти пък, Галче - и повод ли търсиш Joy ?!

# 37
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 381
Ми как? Аз си имам невинно оправдание  за всичките си пороци  Mr. Green
Ама какви снимки, а  bowuu Щом две върли Мараканки изохкаха. Е сега ще кажат - заради качеството на снимката,  фотобарелефа  и контра-жура . М-хъъ  Laughing

# 38
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 416
Е сега ще кажат - заради качеството на снимката,  фотобарелефа  и контра-жура . М-хъъ  Laughing

 bowuu Joy..светлосенките...несиметричното позициониране на моделът в снимката...и т.н... Joy
Тази Джени има око Simple Smile

# 39
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 381
Направо е БИЛА око, мен ако питаш. Сигурна съм, че при възможност би изпробвала с модела относителната апертура и особено дълбочината на рязкост  Wink

   

# 40
  • Мнения: 41
Благодаря за топлото посрещане момичета.  bouquetВиждам, че се опитвате всички  да ме примамите, но Сами ми е на сърце.Той е не само красив, но и интелегентен.Както беше казала Рубито доста е мускулест за зубър.Дийн също има свой хубави качества(не ги отричам -последната сцена в 6.21 найстина много ме разчуства), но се присъединямам при градинарките.Все пак не съм ултра градинарка

# 41
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 381
Джен,  Hug


Значи, продължаваме да го пляскаме с повод и без повод  Party

# 42
  • Мнения: 0
Ето ви загадчица, мили мои.



И си искам наградата. ПЪК.  Joy

Дженифър,добре дошла във форума и в градинката! Лично аз притичвам от градинката до стадиона и обратно, така че и двете места са ми като роден дом ( hahaha), така че сърдечно те привествам в Градинарското общество.   bouquet Hug

# 43
  • Мнения: 6 390
Аууу, сега като ги поточи Ситито Joy . Дженифър, браво, поздравления за добрия избор, още повече, че не е ултрасен Whistling .

Солти, това не е ли едно Сами от 6.01, което чака да му вдъхна душа или друго?

# 44
  • Мнения: 0
Позна, Импалка, ама ПОЧТИ.
Самито не чака ти да му вдъхнеш душа (или друго), мене чака.  Whistling


Давай, ти си.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт