SUPERNATURAL: John Winchester

  • 28 019
  • 732
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 390
[...] а Импалка го е ориентирала професионално  Laughing
E как иначе - всеки път го насочвам, че все се заплесва и плъзва към капака с ключалка ooooh! .

Дейна,
Нещо не мога да си разпозная маестрото - то през колко минах Whistling ...

# 91
  • Мнения: 0
О,
[...] а Импалка го е ориентирала професионално  Laughing
E как иначе - всеки път го насочвам, че все се заплесва и плъзва към капака с ключалка ooooh! .

Дейна,
Нещо не мога да си разпозная маестрото - то през колко минах Whistling ...

О, Импалка, то туй е младо Дженсъново от Dark Angel, където го играе учител по пиано на една мацка (вярно трудно разпознаваемо е на туй гифче, отивам да търся по-приличен нАгледен материал).

Не откривам в момента картинки от тези му изяви, но пък ей-тука можеш да си го представиш как те слуша с ухо на критик и чува всяка сгрешена с полутон нотичка. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 6 390
О, не си губи времето, мила Hug , хубаво си е гифчето.
Ще трябва да се напъна да го изгледам този сериал Thinking .

И ако сбъркам нещо, ПРАС Mr. Green !

# 93
  • Мнения: 0
О, не си губи времето, мила Hug , хубаво си е гифчето.
Ще трябва да се напъна да го изгледам този сериал Thinking .

И ако сбъркам нещо, ПРАС Mr. Green !

При сбъркване се процедира като при шаха със събличане - за всяка грешна нота, нещо долу. Mr. Green (Той затова внимателно слуша какво точно свириш). Друг е въпросът, че на твое място щях просто да дрънкам по клавишите за по-добър скоростен ефект... Mr. Green

# 94
  • Мнения: 6 390
Тъй, тъй, и после ПРАС! все пак, нали?
За теб, работна пчеличке .

Нова книга: 'The Mythology of Supernatural: The Signs and Symbols Behin … lar TV Show'

Последна редакция: вт, 05 юли 2011, 21:11 от Impala

# 95
# 96
  • Мнения: 6 390
Нещо като спойлер, което по-скоро ме дразни Rage , защото не знам дали се отнася за SPN (източник):
Bones won’t be the only show doing the time warp this fall. Sources confirm to TVLine exclusively that another hourlong hit with a crazy-rabid, er, passionate fan base will jump forward in time — but there’s a twist. Unlike Bones, which is implementing a six-month bounce between Seasons 6 and 7, the show in question will pick up right where last May’s season-ending cliffhanger left off… and then flash forward at some point during the episode. The insider wouldn’t reveal the exact magnitude of the time jump, except to say that it will be somewhere between three and 18 months. The source adds, somewhat cryptically, that, “Things are very different when the action picks up. A lot happens during that [skipped] time."
Think you know which show I’m talking about? Hit the comments with your theories! Looking for additional clues? Follow me on Twitter via @MichaelAusiello and you may get your wish!
- няма пък Crossing Arms

Госпожата е хванала рибка:

Последна редакция: вт, 05 юли 2011, 21:35 от Impala

# 97
  • Мнения: 41

Нова книга: 'The Mythology of Supernatural: The Signs and Symbols Behin … lar TV Show'

[/quote]   
Импала аз също днес търсих книгите.Сега имам свободно време и искам да ги прочета.Намерих сканирани само няколко по-стари In The Hunt,  Bone Key,  John Winchesters Journal
,Nevermore, Witch's Canyon и Book of Monsters, Spirits, Demons, and Ghouls.Някой има ли сканирана In the hunt че имам само 31 страници, а те са към 275.Много ще бъда благодарна

btw някой позна ли последната загатка

Г-жа Екълс е била на риболов а къде е г-н Екълс?Май утре започваха снимките на новия сезон нали?

# 98
  • Мнения: 0
Джени,би ли могла да дадеш линк към книгите? Аз дневника го имам. А тая новата би било страхотно да се сдобия с нея, ама ще струва майка си и баща си да си я поръчам от Амазон.  Crossing Arms

# 99
  • Мнения: 0
Нещо като спойлер, което по-скоро ме дразни Rage , защото не знам дали се отнася за SPN (източник):
Bones won’t be the only show doing the time warp this fall. Sources confirm to TVLine exclusively that another hourlong hit with a crazy-rabid, er, passionate fan base will jump forward in time — but there’s a twist. Unlike Bones, which is implementing a six-month bounce between Seasons 6 and 7, the show in question will pick up right where last May’s season-ending cliffhanger left off… and then flash forward at some point during the episode. The insider wouldn’t reveal the exact magnitude of the time jump, except to say that it will be somewhere between three and 18 months. The source adds, somewhat cryptically, that, “Things are very different when the action picks up. A lot happens during that [skipped] time."
Think you know which show I’m talking about? Hit the comments with your theories! Looking for additional clues? Follow me on Twitter via @MichaelAusiello and you may get your wish!
- няма пък Crossing Arms



Споко. Определено за нас говорят, но мен не ме притеснява този time-loop. Повече ме тревожи идеята, че (в бяло) Сезон 7 може би ще е последнят

# 100
  • Мнения: 41
Заповядай Солти http://ggbit.info/forum/index.php?s=55b3bcb83bd8642881e686a05ae9 … p;showtopic=57083   по-долу ще видиш няколко линка, от където можеш да ги свалиш.Безплатно е.

# 101
  • Мнения: 0
Заповядай Солти http://ggbit.info/forum/index.php?s=55b3bcb83bd8642881e686a05ae9 … p;showtopic=57083   по-долу ще видиш няколко линка, от където можеш да ги свалиш.Безплатно е.

Jennifer, много, много, много ти благодаря за линка! Wink И аз преди време се чудех дали ги няма някъде сканирани... Simple Smile

# 102
  • Мнения: 41
Дейна няма защо.Аз ги намерих преди известно време, но нямах време да ги прочета.Може да се сложи линка на първа страница на следващата тема да ги прочетат и други.

# 103
  • Мнения: 6 390
Може да се сложи линка на първа страница на следващата тема да ги прочетат и други.
Ще Peace . Благодаря   bouquet и аз.

# 104
  • Мнения: 3
Здравейте в новата тема  Grinning   Импалке, чудна галерия си наредила на татко Уинчестър, обаче вие си играете със синовете му предимно  Grinning  И наградите на Рози за победителките са на ниво. Връщам се да чета назад, защото имам да наваксвам. Обаче как ме радва  Сами от всяка страница  Heart Eyes  Припомних си колко е красив   Grinning  Липсата на нет ми се е отразила, изказвам се особено смислено  Joy

Злате, на патерици - много любов в семейството  Hug

Общи условия

Активация на акаунт