Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 6

  • 44 116
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 36 791


Öyle Bir Geçer Zaman ki'de ayrılık !

Изглежда е сключил договор с телевизия TNT - същата телевизия са правили телевизионното предаване за което бяха клипчетата - почивката на семейството.....Има обаче една подробност. Тази телевизия май няма директно излъчване в нета.....Няма да можем да гледаме сериала на живо....Ще трябва да чакаме да качват клиповет епизодите за да ги гледаме....

# 676
  • Мнения: 0
Цитат
Мамче, аз също мисля, че всичко е предварително наместено, затова изчерпаха ролята му, натрупаха му всички възможни престъпления и му теглиха куршума, беше анонсирано, че Осман щял да го направи, но се получи още по-тежко - майка му, човека кой последен би го убил , тя го направи. Но ако всичко е било нагласено предварително, защо не си призна Гошкун, ами ще го изкара едва ли не че заради пари се е отказал. А това със сигурност не е истина, както се оказа..
Според мен още след гадостите които трябваше да направи капитан Али - след 16 епизод нещата са били поставени от Еркан на дневен ред..... Изигра перфектно всички сцени, защото той е професионалист и талант.....На никаква цена не би си оставил магарето в калта и да изиграе една сцена ей така.....Но ако си спомняш по едно време - след изнасилването, когато той беше в затвора имаше една "вяла серия".....дори тогава писахме, че беше скучна.....Нещата според мен са тръгнали точно от това изнасилване.....Еркан предполагам, че не е бил съгласен, но има договор и няма мърдане.....няма непей ми се, не смей ми се.....Или изпълняваш договора или плащаш безбожни неустойки.....Но сега се радвам, че им би шута......Това заслужават и продуцентите и сценариста и всички дами които наричаха героя му "глупак"....... Peace

Мамче стига с този глупак вече, имаше толкова по-съществени неща в този филм, това ли беше най-важното. Когато не можеш да напишеш друго лепни му лепенка глупак или простак  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и готово.. Типично в стила Джемиле.
Време е да спреш да се впрягаш, плс!

Последна редакция: ср, 13 юли 2011, 15:14 от sani_10

# 677
  • Мнения: 36 791
Цитат
Али Каптан се оттегля от сериала, сега кой ще причинява злини?
...............................
Злодея умря, да живее злодея!

 Naughty Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ами сериала ще стане безинтересен......За да се случи нещо при Сонер и Айлин, отново трябва да има смърт.....Мурат трябва да умре.....Берин и Ахмет......за да се случи нещо добро при тях отново трябва да има наранени други персонажи.......
Джемиле не я мисля.....Нейното тегло свърши.....Дори и да е умрял балъкчъ тя става богата наследница......А пък нея май повече я вълнуват материалните неща от някакви си любови.....

# 678
  • Мнения: 36 791
Цитат
Мамче стига с този "глупак" вече, имаше толкова по-съществени неща в този филм, това ли беше най-важното. Когато не можеш да напишеш друго лепни му лепенка "глупак" или "простак"     и готово.. Типично в стила Джемиле.
Време е да спреш да се впрягаш, плс!
Моля те сложи определенията на Али в кавички.... Praynig
Не не мога да спра да се впрягам.......макар, че осъзнавам че се пишат тези определения точно поради причината в подчертаното изречение...... Naughty
А за сериала както вече съм казвала трябваше да върви един надпис .....

НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА В КЪЩИ  Naughty НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА В КЪЩИ   Naughty

Последна редакция: ср, 13 юли 2011, 16:35 от MAMA-AN

# 679
  • Мнения: 36 791
Един клип със снимки на Erkan Petekkaya

# 680
  • Мнения: 0
Цитат
Мамче стига с този "глупак" вече, имаше толкова по-съществени неща в този филм, това ли беше най-важното. Когато не можеш да напишеш друго лепни му лепенка "глупак" или "простак"     и готово.. Типично в стила Джемиле.
Време е да спреш да се впрягаш, плс!
Моля те сложи определенията на Али в кавички.... Praynig
Не не мога да спра да се впрягам.......макар, че осъзнавам че се пишат тези определения точно поради причината в подчертаното изречение...... Naughty
А за сериала както вече съм казвала трябваше да върви един надпис .....

НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА В КЪЩИ  Naughty НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА В КЪЩИ   Naughty

Няма да сложа кавички защото аз пиша по принцип, не специално за Али.
Но виждам че ти си ги сложила, затова пък не си ми поправила топично с типично  Joy Joy Joy.
Супер зле, имам работа и не прочитам преди да постна..

Последна редакция: ср, 13 юли 2011, 15:22 от sani_10

# 681
  • Мнения: 36 791

В заманкито вече ще ме интересува само какво ще се случи с тази хубавица.....Ще намери ли поне тя щастието след като направи толкова жертви.......

# 682
# 683
# 684
  • Мнения: 36 791


“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin başarılı  oyuncuları Yıldız Çağrı Atiksoy ve Tolga Güleç, Çeşme tatilinden fotoğraflarını önceki gün Twitter’dan takipçileriyle paylaştı.

Dizide iki sevgiliyi canlandıran oyuncular Yıldız Çağrı Atiksoy ve Tolga Güleç set dışında da birlikte vakit geçiriyor.

# 685
  • Мнения: 0


“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin başarılı  oyuncuları Yıldız Çağrı Atiksoy ve Tolga Güleç, Çeşme tatilinden fotoğraflarını önceki gün Twitter’dan takipçileriyle paylaştı.

Dizide iki sevgiliyi canlandıran oyuncular Yıldız Çağrı Atiksoy ve Tolga Güleç set dışında da birlikte vakit geçiriyor.


В Чешме двамката а?  Mr. Green
Предпочитан курорт от живеещите в Измир,
така ми каза екскурзоводката ни там през февруари.
Казваше се Роуз  Mr. Green Mr. Green, чиста Гюлсюм ако ме питате, но нали
имаше само австралийци на нейния бус  Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 юли 2011, 16:59 от sani_10

# 686
  • Мнения: 36 791
Цитат
В Чешме двамката а? 
Предпочитан курорт от живеещите в Измир,
така ми каза екскурзоводката ни там през февруари.
Казваше се Роуз   , чиста Гюлсюм ако ме питате, но нали
имаше само австралийци на нейния бус 

Аха двамцата....Те журналистите ги бяха засекли някъде в късна доба отнова двамата.....Ахмет нещо се обяснява с тях....Прегръща Берин пред камерата.....

Какво означава това "чиста Гюлсюм "

Аз тръгвам ще се включа по късно от нас  Hug Hug Hug Hug

# 687
  • Мнения: 0
Означава че така се казва,
ти чувала ли си туркиня с име Роуз.
Т. Е. роза от английски, както и да е,
остави Чешмето и Гюлчето, ами я виж душа,
Дидката де, къде си взима душ, че имаше една полемика преди ден два..



ммм не е зле а?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 688
  • Мнения: 36 791
Хич не е зле  Naughty Хората са го казали....роди ме мамо с късмет.......
Сигурно има и минуси в един такъв брак, но пък в много отношения си живурка добре.....Е сега моя Еркан да ме заведе на море.....да си направим такъв пикник.....Лошо ли ще ми е..... Thinking



Gidiyorum

# 689
  • Мнения: 0
Няма лошо, пожелавам ти го от сърце!
Аз лично харесвам друг тип почивка по-скоро такава като на Айча и нейното пианистче,
но ако мога всеки ден да се качвам на скутер и да обикалям заливчетата,
така както прави Еркан, ооо и неговата отпуската не е никак лоша..
Колкото до минусите в един такъв брак,
ами тя ( Дидка) едва ли ходи да помага на тате в хотела му.
Не вярвам да казва, извинявай Еркан, обаче сезона почна и аз ще отида да наглеждам
как върви бизнеса.. Party
Така де, не виждам никакъв минус в такъв брак,
напротив, спестяват си лятна вила с този хотел!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт