Отслабнахте ли "завинаги"?

  • 62 260
  • 730
  •   1
Отговори
# 645
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Младостта и красотата са преходни   Whistling 


Повечето обаче стигат по-далеч – превръщат се в роби на телата си. В роби на храната.В роби на чужди представи. Можем да обвиняваме модната индустрия, списанията, мъжете, истината е, че самите ние избираме дали да робуваме или не, защото сме дарени със свободата на избор. Познавам адски много жени със страхотни тела. Но познавам адски малко жени, които да смятат, че имат страхотно тяло.

Из любим сайт -  сайтът на една жена Hug

Ето и цялата статия  Wink



Перфектното тяло , Доброто тяло , Моето тяло

# 646
  • Мнения: 6 365
Младостта може да е преходна, но това не е задължително за красотата. Една жена не трябва да се отказва да има добър вид за възрастта си, да намери нещо чаровно в нея. Дори Баба Яга има определен чаровен стил.

Перфектното тяло от списанията е почти невъзможно, но едно добре гледано тяло е красиво.

# 647
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Цитат
Една жена не трябва да се отказва да има добър вид за възрастта си, да намери нещо чаровно в нея.

 Лично аз предпочититам да намират привлекателните ми черти другаде  Wink т.е. не в тялото  Sunglasses

Избор  Wink

# 648
  • Мнения: 6 365
Тялото говори доста за психиката на човека. Ние сме богове и богини, но живеем във физически тела и е добре да се грижим да тях. В повечето случаи правилната грижа си личи.

Ако тялото няма нищо привлекателно, значи нещо и в душата не е наред. Говоря за средностатистическия случай, не за изключения като Стивън Хокинг. Но за всеки човек има начин да спре да нагъва вредности, за да не стане гротеска.

# 649
  • София
  • Мнения: 12 568
Ако тялото няма нищо привлекателно, значи нещо и в душата не е наред.

Това изказване е меко казано грозно  ooooh!

# 650
  • Мнения: 2 457
Тялото говори доста за психиката на човека.
Ако тялото няма нищо привлекателно, значи нещо и в душата не е наред. Говоря за
А защо тогава в приказките все красивата е зла newsm78? Нали: " живяла някога една много красива ,но зла кралица.." Дрън-дрън, успокоение за грозотиите Rolling Eyes. Аз красив и зъл човек не съм срещала.

# 651
  • Мнения: 6 365
Ако тялото няма нищо привлекателно, значи нещо и в душата не е наред.

Това изказване е меко казано грозно  ooooh!

Замисли се малко. Познавам много хора, които не са конвенционално красиви. Има пък конвенционални красиви хора, които изглеждат отвратително и неестествено. Говоря за случаите на здрави хора, където външният вид показва физическа жизненост, активност, стойка, отношение- пък дори да не е за списание. "Привлекателен" е по-широко понятие, отколкото си мислиш. Не обиждам никого.

Има и такова нещо като красив и зъл- ако красотата и слабата фигура са постигнати неестествено, насила, с мъки и в името на неморални цели.

Със сигурност вътрешното състояние влияе на тялото.

# 652
  • Мнения: 814
Тялото говори доста за психиката на човека.
Ако тялото няма нищо привлекателно, значи нещо и в душата не е наред. Говоря за
А защо тогава в приказките все красивата е зла newsm78? Нали: " живяла някога една много красива ,но зла кралица.." Дрън-дрън, успокоение за грозотиите Rolling Eyes. Аз красив и зъл човек не съм срещала.
Е, то в приказките и жабата като я целунеш става принц и Пепеляшка става принцеса накрая, но в реалния живот далеч не е така... Wink

# 653
  • София
  • Мнения: 12 568
Ако тялото няма нищо привлекателно, значи нещо и в душата не е наред.

Това изказване е меко казано грозно  ooooh!

Замисли се малко. Познавам много хора, които не са конвенционално красиви. Има пък конвенционални красиви хора, които изглеждат отвратително и неестествено. Говоря за случаите на здрави хора, където външният вид показва физическа жизненост, активност, стойка, отношение- пък дори да не е за списание. "Привлекателен" е по-широко понятие, отколкото си мислиш. Не обиждам никого.

Обиждаш, защото има много хора, чиито тела не са красиви, но това няма никакво значение и няма никаква връзка с душата им. И не можеш да бъдеш съдник на никого затова как изглежда. Единствено на себе си.

Апропо има много модни и спортни "икони", които са идоли на мнозина, но за мен изглеждат ужасно, но не бих ги категоризирала като отвратителни.

# 654
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мисля, че не я разбрахте ... но мисля, че хората, които ви отблъскват визуално, биха ви отблъснали и като характер ... защото цялото обаяние, което носи човек в себе си се изписва на лицето, начина, по който се грижи за себе си и по който разговаря с останалите

# 655
  • София
  • Мнения: 6 810
Да, никой не говори за класическа красота. По-скоро за излъчване.  Peace
Има хора, които още в първата минута ти стават антипатични. И те в повечето случаи не са грозни, дебели и стари.  Rolling Eyes

# 656
  • София
  • Мнения: 12 568
Да, никой не говори за класическа красота. По-скоро за излъчване.  Peace
Има хора, които още в първата минута ти стават антипатични. И те в повечето случаи не са грозни, дебели и стари.  Rolling Eyes

E това е съвсем различно от горенаписания цитат, че ако в тялото няма нищо привлекателно, значи и душата не е наред.

# 657
  • Мнения: 2 563
Мисля, че не я разбрахте ... но мисля, че хората, които ви отблъскват визуално, биха ви отблъснали и като характер ... защото цялото обаяние, което носи човек в себе си се изписва на лицето, начина, по който се грижи за себе си и по който разговаря с останалите

Аз нямам такъв опит, освен това рядко срещам хора, които ме отблъскват визуално.

# 658
  • Мнения: 3 034
Аз пък много добре я разбирам. То затова се казва "красотата идва отвътре" - има отношение към всичко, което човек е, а то има връзка и с грижата за себе си, която пък се отразява и на грижата за околните. Нещата са взаимно свързани. И да, ако един човек ме отблъсква визуално, дори да не мога да го обясня ан момента, в последствие се оказва, че причината е била далеч по-дълбока от чисто външната му проява, но тъй като тя е това, което виждам на първи поглед, е била показателна.

# 659
  • Мнения: 54 984
И аз така я разбрах .
Когато един човек се грижи за външния си вид , в т. ч. и за кг , това си личи в цялостната му визия и излъчване .

Общи условия

Активация на акаунт