Пластмасови заварки в Пловдив или лепило за маска на автомобил

  • 4 703
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Татковци, надявам се на вашата компетентност!!! Praynig
Моля, да ме извините, ако това не е точното място за моето питане! Praynig
Днес един тротоар ми дойде малко по-висок и ми счупи предната маска в двата горни края, там където се захваща с щипки за калниците.  ooooh!  Няма липсващи парчета.
Дали има подходящо  здраво лепило или задължително пластмасова заварка? ooooh!
След заварката ще личи ли? Ще трябва ли да се боядисва? newsm78
Къде из нета мога да намеря цени за нова предна маска?
Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Шумен
  • Мнения: 15
Ако е направено професионално, няма да личи почти. Така си спестяваш доста левчета за нова маска. Просто направи съпоставка на "майсторска" цена и магазинска. Като се "пръсне" няма да личи. Лепчт ги или чисто топлинно или с помощ на скеле  от вътрешната страна-телчета. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 19
Ако е направено професионално, няма да личи почти. Така си спестяваш доста левчета за нова маска. Просто направи съпоставка на "майсторска" цена и магазинска. Като се "пръсне" няма да личи. Лепчт ги или чисто топлинно или с помощ на скеле  от вътрешната страна-телчета. Simple Smile
Благодаря много за отговора! Stop
 
Цялата ли  маска трябва да се "пръсне", защото ако е само в краищата сигурно ще личи?
Дали за един ден ще се справят?
Необходимо ми е не "почти", а по възможност изобщо да не личи. За това проучвам цените и на новите.
 newsm78

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 15
Ако е само жулнато или пропукано-лепят и пръскат-останалата част препръскват повърхностно мисля. Ако е на парчета се слага основа някаква след лепенето и пръскат нацяло Simple Smile

# 4
  • Шумен
  • Мнения: 15
А каква е колата все пак? Май ще се мине леко, ако само тези щипки са както казваш на бронята.

# 5
  • Мнения: 19
Не са счупени щипките, а пластмасата около щипките и в момента те няма какво да защипят, а самата маска е увиснала. Sick
За нова маска ми казаха, че може би ще е над 1000 лв,  #Crazy но чакам по-точна цена.

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 15
Освен да намерите познат бояджия, който след лепенето ще пръска... При всички случаи ще е под 1000  Thinking

# 7
  • Мнения: 241
Ще се наложи да си признаеш пред половинката.  Joy
Спокойно, няма да те изяде за ремонта на една маска. Ще помрънка малко и толкоз. То в Бг маската на колата  е бита карта — я бордюр, я дупка, я "седнал полицай"... все нещо ще я отнесе. Peace

# 8
  • Шумен
  • Мнения: 15
Има нещо вярно, а и в повечето случаи е по-добре истината Simple Smile

# 9
  • Мнения: 19
Ще се наложи да си признаеш пред половинката.  Joy
Спокойно, няма да те изяде за ремонта на една маска. Ще помрънка малко и толкоз. То в Бг маската на колата  е бита карта — я бордюр, я дупка, я "седнал полицай"... все нещо ще я отнесе. Peace

Ооооооооооооо, благодаря ви много за съвета. Аз вече я свърших тази работа - признах си без "бой", ей така доброволно.
Още снощи му казах по телефона какви съм ги сътворила, а неговата реакция беше:"Голяма работа,пластмаса, нали ти си добре!"
Повече е недоволен от това, че вместо да се видим във вторник, аз ще се занимавам с колата и ще трябва да почака поне до сряда. Rolling Eyes
Хубава вечер! Grinning

# 10
  • Шумен
  • Мнения: 15
Прав е човека! Simple Smile Хубава вечер!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А това тук е БГ Мамма, не автомобилен форум... Wink

Общи условия

Активация на акаунт