Гордата Аси - Магията, която ни завладя, получи признание и от света - Тема 119

  • 39 913
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Поздравление Рина за новата тема а клипа направо е  newsm10 newsm10 сътворила си невероятно нещо   bouquet

# 76
  • Мнения: 0
ЕЛМА поздрава ти е чудесен и на английски звучи прекрасно. Но може и да се преведе на турски  Peace
РИНА клипа наистина е много добър и съм сигурна че Туба ако го гледа много ще се впечатли.

# 77
# 78
  • пуерто де сагунто валенсия испания
  • Мнения: 57
Пускайте смело клипа момичета,размазващ е направо е произведение на изкуството! Браво Рина,сътворила си нещо прекрасно и не за първи път!Аз не умея да правя такива неща  и за това ценя труда на хората които се грижат да ни е уютно и приятно в този форум,благодаря на всички ви!Дано да го види Туба,сигурна съм ,че ще и хареса! newsm10

# 79
  • пуерто де сагунто валенсия испания
  • Мнения: 57
Поздравът на Елма сигурно също е много хубав,но аз не зная английски за съжаление

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Нанашата прицеса желая да срешне онази ЛЮБОВ която изживя в Антакия защото това се случва веднъж в живота втори дубъл в любовта няма единствената и истинска е само една Желая и я от все сърце txtloves Two Hearts

# 81
  • Мнения: 0
Ринка, като отидете с Елма да пускате поздравите, моля Ви , от сърце надникнете през ключалката за някоя клюка за нашето момиче. Къде е, с кого е , а бе каквото чуете... smile3530 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 82
# 83
  • Мнения: 10 240
надникнете през ключалката
Не надникнах, а направо си влязох, но новини няма.  Wink При Мурат направо са заспали, а при туба от време на време се появяват поздравления!

# 84
# 85
  • Мнения: 48



РИНКА,Благодаря ти за новата тема!
ЗА ТЕБ И ВСИЧКИ МОМИЧЕТА са тези красиви цветя!!!
Да я изпишем с много любов!!!


  bouquet  bouquet  bouquet

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Ринка ,имаш едно ОГРОМНО браво за клипа  smile3501 smile3501 smile3501наистина е супер!!!!!Подбрала си моменти от почти всичките и роли,без партньорите newsm10,което като поздрав за рожден ден е много удачно,според мен!

Елма,не разбрах много добре поздрава ти,но съм сигурна във възможностите ти  love001Дано стигнат до Tуба,така както стана при Мурат Praynig

Ринка,да не пропусна-благодаря ти за страхотната тема,винаги влагаш толкова любов newsm51 newsm51 newsm51


# 87
  • Мнения: 10 240

Стеф, дано да е тъжна само във филмите си!

Злати, исках клипчето да е само за нея! Партньорите и се сменят- Туба си е една! Peace

Лирио, благодаря за музикалните цветя!  Hug 

# 88
  • Разград
  • Мнения: 8 243
♥Tuba Büyüküstün - Bugün Senin Doğumgünün Öpücük Koydum ♥♥Alnına

# 89
  • Мнения: 260
Рина- Рина и на мен ми хареса клипа много добре си подбрала моментите,и на мен те ми са любими особено този от Попитай сърцето в началото товаме грабна и изгледах филма на един дъх .За мен Туба е принцеса -очарователна, нежна, много красива и от цялото си сърце и желая щастие и много любов искренна,нежна нои силна за да устои на всички препятствия ако се появят но аз а ивсички ние предполагам и желаем попътен вятър и безмерно щастие !

Общи условия

Активация на акаунт