Хвърлят есенни листа,веселите ни ТЪРГОВИЩки деца!

  • 48 427
  • 375
  •   1
Отговори
# 360
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Аман от некадърници, които освен да следят една нормална бременност и да изродят, друго не могат  Naughty

Ами...какъвто търсила, такъв намерила...Simple Smile

# 361
  • Мнения: 5
Здравейте, дали има мами от Търговище които пишат в бг мама. Търся родители недоволни от въведената кухня майка в града.

Последна редакция: пт, 09 яну 2015, 13:18 от geri2303

# 362
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
А защо си недоволна?
И какво ще се случи, като/ако намериш съмишленици?

# 363
  • Мнения: 11
И аз това се чуд?Големия ми син ходи на градина и там минаха на кетъринг от кухнята, но не съм много запозната какво точно се случва.Ако имаш повече информация моля сподели.

# 364
  • Мнения: 5
Не съм само аз недоволна, а много от родителите, организираме подписка и затова търся съдействие. А защото сме недоволни, защото храната е некачествена, дацета се хранят основно с хляб, пет дни в седмицата е филия намазана с нещо /халва, извара, краставица/, студена е. Преди имаше топли сандвичи, за следобедна закуска поне два пъти беше някаква месена закуска, и ако децата на обяд неядяха, поне следобед го правеха.

# 365
  • Мнения: 5
Моята дъщеря е в детска градина Осми март и за там подписката върви, но ни трябват родители от другите градини. Решението се взе на общински съвет, без да се вземе мнението на родителите. Моля за съдействие.

# 366
  • Мнения: 2 169
Гери, май дечицата ни са в една група  Wink И аз не съм особено доволна и подкрепям инициативата  Peace

# 367
  • Мнения: 5
Възможно е, аз съм майката на Пламена.

# 368
  • Мнения: 5
Оставям си телефона в темата, който може да ми помогне - 0878/355 892 Гергана

# 369
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Искам да помоля тези от вас, които имат преки впечатления за съвет относно майстор/и за ремонт.
Хем да разбира, хем да работи качествено и сравнително чисто Wink)

Благодаря предварително!  bouquet

# 370
  • Мнения: 22
Здравейте МАМИ, намърдвам се във вашата тема, въпреки че не съм от вашия град, но ми предстои идване в града , та въпроса ми е: може ли някой да ме упъти в кой магазин в Търговище продават обувки на пловдивската фирма Balis и къде се намира магазина. Благодаря ви предварително!

# 371
  • на североизток
  • Мнения: 460
Даже не сме и чували за такава марка обувки Confused повечето от нас като си търсят обувки ходят или до Шумен, или до Варна, защото имаме два магазина на кръст и не особено голям избор от качествени обувки. То и за дрехите се отнася, всъщност Crossing Arms

# 372
  • Мнения: X
Къде мога да ида да ми гледат (на кафе или нещо др) ?

# 373
  • Мнения: 127
Здравейте.
Може ли някой да ми препоръча добър адвокат в Търговище (не става въпрос за бракоразводен. ако е от значение)?
Моля за мнение.

# 374
  • Мнения: 17 987
Има ли някои с впечатления от клуб Алегро? Художествена гимнастика имам предвид, ако имате координати ще съм ви много благодарна

Общи условия

Активация на акаунт