Хвърлят есенни листа,веселите ни ТЪРГОВИЩки деца!

  • 48 446
  • 375
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 27
При д-р Георгиев съм на ЖК и съм изключително доволна. Добър специалист е и много мил човек. Първата ФМ я пропуснах, но януари ще правя при него. А ако искаш в друг град,бих ти препоръчала в Тутракан при Д-р Бойчев.

# 346
  • Мнения: 19
Още веднъж благодаря! Иска ми се да пропусна пътувания ако е възможно, тъй като съм с гадна засега бременност и ще се ориентирам към д-р Георгиев. Още утре ще му се обадя да си запиша час. Благодаря много! Hug

# 347
  • Мнения: 27
Лека и спокойна бременност ти желая  Hug

# 348
  • Мнения: 92
 Lili... Д-р Георгиев е наистина добър лекар,той следи първата ми бременност и сега с второто детенце съм пак при него,но ако имаш съмнения или ако нещо те притеснява ти трябва специалист за ФМ. Аз въпреки,че вярвам в способностите на д-р Георгиев другия месец съм на преглед в София /по негова препоръка/.Бъди сигурна,че ако се осъмни нещо пак ще те прати някъде,а къде точно си е твое решение.

# 349
  • Мнения: 23
.

Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 14:55 от Г*3*Р*И

# 350
  • Мнения: 1 034
Момичета, можете ли да ми препоръчате от къде да купувам бебешки пюрета. До сега не ми се е налагало и нямам никаква представа. В Кауфланд по принцип цените са високи и го оставям за в краен случай

# 351
  • Мнения: 131
Привет, имам въпросче към мамите от Търговище: някоя от вас чувала ли е за д-р Румяна Йорданова,която е хомеопат от Попово,но преглежда и в Търговище,ако сте чували за нея или имате някакви координати,моля да ми пишете на лс
много ви благодаря  bouquet

# 352
  • Мнения: 3 050
Здравейте! Виждам, че темата не е много активна, но и аз да цопна тук едно питане - можете ли да препоръчате фризьор за прическа за сватба? Ако да, ще помоля и за координати. Живея в София, но ще съм на сватба в Търговище.

# 353
  • Мнения: 73
Голяма липса в тази тема  Confused Мамите с въпроси за гинеколози сигурно вече са родили  Hug

# 354
  • Мнения: 23
Здравейте ,мами , скоро ми предстои раждане в Търговище .Вече съм подготвила всичко и сега само чакаме да дойде момента . Интересува ме как процедират в болницата плаща ли се нещо за нормално или секцио ,ако искам гинеколога ми да ми води раждането води ли се избор на екип и ако да на него ли се плаща или на болницата . Какво мислите за специалистите в отделението ,ако отида направо дали ще получа някакво добро или поне професионално отношение ? Не съм се разбирала нищо с АГ и затова имам толкова въпроси , надявам се ,че няма да ви се сторят глупави , това ми е 1во раждане  Peace

# 355
  • Мнения: 11
Здравей:)Аз на мен също скоро ми предстои раждане.Моето ще е второ и мога да ти кажа как е било при първото, но то беше преди6 години.За нищо не се плаща ако искаш да е твоя наблюдаващ тр да се уговориш със него. Ако искаш секцио по желание само тогава плащаш.Като цяло съм доволна от специалистите в отделението.Кой тие наблюдаващ?

# 356
  • Мнения: 23
При д-р Е. Абаджиев съм ,бях го питала дали може да ми води раждането ,той не можа да каже за нормално ,но за секцио каза ,че ще е той .Иначе съм доволна от него ,само не останах много очарована последния път като ходих ,имаше доста хора и той набързо ме погледна на видеозона ,аз бях с оплаквания - зачервяване , леко подуване и сърбеж в интимната зона ,а той без да ме погледне направо ми предписа хапчета за уроинфекция и каза ,че било нормално ... е ,все още ги имам оплакванията след седмичното лечение ,прегледа ми е чак във вторник ,а след седмица пък ми е термина ... Това единственото нещо, от което останах недоволна като цяло Simple Smile

geritooo , благодаря ти за информацията ,значи мога да не се притеснявам ако отида в болницата направо без уговорки с някой лекар .А ако твоя АГ ти води раждането не се ли води като избор на екип или специалист ?

# 357
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
И как със симптоми за гъбички те лекуват за уроинфекция  ooooh!

# 358
  • Мнения: 23
И как със симптоми за гъбички те лекуват за уроинфекция  ooooh!

Преди да отида на преглед и аз за гъбички си мислех ,но доктора без преглед това ми установи ... Вторник пак ще му напомня ,все пак ми предстои раждане и не знам дали не трябва да се обърне повече внимание ,все пак е някаква инфекция  Confused

# 359
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Аман от некадърници, които освен да следят една нормална бременност и да изродят, друго не могат  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт