Дайте съвет за този "режим"

  • 2 443
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Мисля да пробвам Аптамил - добър вариант ли е? Или кажете какво да пробвам  Rolling Eyes
Със първия давах Аптамил...страшно доволна бях и детето си ядеше добре и акаше нормално. Сега с втория взех пак АПтамил щото нали бях доволна от него....но не...запече се яко...не ядеше като нормално...някакви си 50-60-70мл. максимум. Аз лично не ти го препоръчвам.

# 31
  • София
  • Мнения: 15 249
Херолина, от времето на Слави промениха формулата на Аптамил.
Имаше теми когато направиха промяната и пуснаха на пазара новата версия. Майките и бебетата повече харесваха старата.

# 32
  • София
  • Мнения: 39 814
Аз имам опит само с две млека - Нан и Милумил.
Каката беше на Нан. За малкия педиатърката ми препоръча Нан и Милумил, но малкия не хареса Нан-а.
От Милумила бях много доволна.

# 33
  • Мнения: 160
Не мисля, че в нашия град има Лактана.
Мисля да пробвам Аптамил - добър вариант ли е? Или кажете какво да пробвам  Rolling Eyes

Аптамил е най-скъпия на пазара, така че едва ли би те устроило. А и моето бебе хем с комфорт го хранех, акаше веднъж на 2-3 дни. Може би Миу-миу ( нали и той е на Милупа) е ОК и като цена и хранителност. Но това го казвам от наблюдения над приятелки. Нека някой друг каже!

# 34
  • Мнения: 160
хахаха докато си напиша поста и ...... Boten Mary виж какво написала Simple Smile

# 35
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добре тогава ще търся Милумил  Rolling Eyes Пък дано намеря  hahaha Още по-добре ще е ако го има в ДМ та да карам мъжо да купи от Германия, че там цените са значително по-ниски  Shocked

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Херолина, от времето на Слави промениха формулата на Аптамил.
Имаше теми когато направиха промяната и пуснаха на пазара новата версия. Майките и бебетата повече харесваха старата.
Да, да...това ми каза и собственичката на магазина от където пазаря. Но не исках да го пиша, че щеше да стане...на мен ми каза една жена..пък аз ти казвам на теб Crazy Та жената ми каза, че са намалили суроватката за сметка на това увеличили наккаво друго вещество от което идвало запека.... Rolling Eyes

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Добре тогава ще търся Милумил  Rolling Eyes Пък дано намеря  hahaha Още по-добре ще е ако го има в ДМ та да карам мъжо да купи от Германия, че там цените са значително по-ниски  Shocked
Има го в ДМ...или поне съм го виждала в нашия в СТара Загора. Но Лактана Био е немско...ако може него да ти донесе... Rolling Eyes

# 38
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Да, знам, че е немско, но мъжО е тираджия и рядко влизат в градовете. Спират на едно място, където има Лидл, Алди и ДМ. Само от тях мога да се възползвам  Confused

# 39
  • Мнения: 914
Беба пие розов Хипп ,който я засища и от новородена до ден днешен ака 2-3 пъти на ден.Като цена е малко повече от НАН,който е сравнително ефтино АМ.

# 40
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Още утре ще ида да видя къде какво предлагат.
Ауу вече се виждам как спя по цяла нощ без да ме будят  Crazy Crazy Crazy (дано не падна от облаците само  hahaha)

# 41
  • София
  • Мнения: 39 814
amanita, представям си. Аз почти 3м не знаех кога е ден и кога нощ, но моя беше кърмаче.
Като смениш формулата (АМ) все пак пробвай с по-малко количество, т.е. с това което храниш в момента (150 +5)

# 42
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Да, задължително ще дам 160мл и ще гледам реакции  Whistling Crazy

# 43
  • Мнения: 15 379
Лактана. Не вярвам да не се зарежда във Видин, не е малък град.
А и винаги би могла да го поръчаш от аптеката или магазина, от който пазаруваш.

Ако си се ориентирала към мляко на Милупа, тогава нека да е Милумил. По-гъсто от Аптамил е. Вероятно е именно това да го засища. Млеката обаче не са с органичен произход, но пак са хубави.
Друг добър вариант е Розов Хипп.

# 44
  • Мнения: 3 114
В ДМ има продукти на Милупа.

Общи условия

Активация на акаунт