Юли 2006-100 юбилейна тема

  • 67 097
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 708
Бррррррр като чуя Гаразон и косите ми настръхват. Заради този гаден Гаразон имам гъбички в ушите . Сега вече сама си ги лекувам ,защото минах през едни АБ капки,после Гаразон ,после Тридерм и накрая противогъбично Diprosalic и в крайна сметка нито ухо излекувано, с гъбична инфекция  ooooh! с болки от края на август и т.н.
Диди аз оправях конюктивита с билката очанка и с алое.  Peace
И Марти кашля ужасно и тази година нещо не мога да овладея кашлицата .Днес срещнах нашето джи пи и той ми каза ,че цялато му семейство е така и ми каза да му купя Бронхикум на таблетки, те с екстрат от мащерка. http://apteka.framar.bg/02005283/%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BD%D1%85% … B8%D0%BB%D0%B8-20 Малко лютят ,но като му го дадох след училище ,колко обикаляхме магазините да му търсим екип веднъж не се изкашля  ха дано. Praynig
На Валери много добре му подейства този сироп http://apteka.framar.bg/21500716/%D1%84%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%B8% … D0%B5%D1%86%D0%B0

# 691
  • София
  • Мнения: 512
 Hug
Спряха ни бгмама в офиса  Cry
Ох, пак болни дечица, скорошно оздравяване  Praynig
Деси, сменила си ника  Wink Ние сме за никъде без твоите съвети. Сигурна съм, че не си досадила на никой, тъкмо обратното. Много те ценим и обичаме  Hug Как е Цветка Кокетка.

При нас нищо ново, растем и хубавеем  Laughing

# 692
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Спряха ни бгмама в офиса  Cry
Ами така де, на работа ли сте отишли или на форумстване Laughing Hug

Днес са водили Алекс на доктор- или има нещо в оченцето и го дразни или е нещо като конюктивит- писали са блефарит....изписала е тобрадекс капки да капем 10-тина ни и ако няма подобрение  пак да отидем. Ще го чакам да заспи и ще капна, но утре преди градината не ми е ясно как ще стане ooooh! няма шанс простооооооо Tired

Ренка урина  Shocked

# 693
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Диди, Тобрадекса е Тобрекс (тобрамицин) с дексаметазон, демек пак са успели да ви изпишат кортикостероидни капки. Ако искаш и ако имаш Тобрекс, по-добре капи от тях Peace

Цвети е добре, водих я днес в офиса, нали не смея да я оставя на свеки, в нас е студено, не палим още парното или за по 2-3 часа  само вечер. Кротува си детето, чертае. От известно време проектанта ни я учи да чертае на Аутокад и е голямо забавление Laughing Отделно ѝ е надонесъл шаблони и само хаби хартията за принтера ooooh!

Ивка, що така, нали си вършите работата. Ако фирмата така или иначе плаща за нет, какъв е проблема newsm78 Моята приятелка работи в банка и оттам си разцъква по Фейсбук насам-натам, а вашите шефове много насериозно са се взели Laughing

Иси, аз напоследък взимам сироп Ен-ти-тус, много ми харесва, може да се пие непрекъснато и мисля или си въобразявам, че много помогна на Цвети за кашлицата+боровия мед. Купих вчера пак витамини-мечета и по 2-3 пъти в седмицата ѝ давам цинк с витамин Ц, от тези с удължено освобождаване.

# 694
  • някъде
  • Мнения: 4 955
одеве се разкрещях на Алекс че не се е обул Tired ако се бях погледнала отстрани нямаше да се харесам и много ми е мъчно че го направих Cry
 Tired


.



Тази сутрин ще се усмихна, когато видя лицето ти и ще се смея, за да не заплача.

Тази сутрин ще те оставя да си избереш какво и искаш да облечеш, ще се усмихна и ще ти кажа колко прекрасно изглеждаш така.

Тази сутрин ще зарежа прането, ще те взема и ще те заведа в парка да играем заедно.

Тази сутрин ще оставя чиниите в мивката и ще седна до теб да ме научиш как се реди този пъзел.

 

Днес след обяд ще изключа телефона и компютъра, ще отида с теб в задния двор и ще се правим сапунени балони.

Днес след обяд няма да крещя, дори няма да повиша тон, когато ти се размрънкаш и захленчиш за сладолед, когато мине количката на сладоледажията, а ще ти купя сладолед.

Днес след обяд няма да се тревожа какъв ще станеш, когато пораснеш или да се опитвам да отгатна какво решение да взема, за да не бъдеш наранен.

Днес след обяд ще те оставя да ми помагаш в правенето на сладкишите и няма да те спирам, докато се опитваш да ги приготвиш.

Днес след обяд ще отидем в МакДоналдс и ще си купим две детски менюта, така че да си имаш две играчки.

 

Тази вечер ще те държа в прегръдките си, ще ти разкажа историята за твоето раждане и затова колко много те обичам.

Тази вечер ще те оставя да се намокриш в банята и няма да се ядосам.

Тази вечер ще ти позволя да останеш по-късно и ще седим на верандата да броим звездите.

Тази вечер ще те притисна до себе си за дълги часове и ще изпусна любимите си телевизионни програми.

Тази вечер, когато прекарвам пръсти през косицата ти, докато се молиш, просто ще бъда благодарна на Бога, че ми е дал най-великия подарък, който някога е даван.

Ще се замисля за майките и бащите, които търсят изчезналите си деца, майките и бащите, които стоят до гроба на детето си, вместо до неговото легло, и за майките и бащите, които седят в болничните стаи, гледайки как детенцето им страда, и които крещят, защото не могат да направят нищо в безсилието си.

И когато те целуна за лека нощ, ще те гушна по-силно и по-дълго., Тогава ще благодаря на Бога за теб и ще Го помоля за още един такъв ден с теб, а защо не са още много такива! …

Последна редакция: пн, 07 ное 2011, 23:33 от Д и д и

# 695
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Диди, всичко написано по-горе може да звучи като клише, но от доста време, откакто се роди Георги, не Цвети, се опитвам да правя точно това Wink Горката Валерия, нея се наложи да я гледам по книга Tired

# 696
  • Мнения: 2 481
Как сте,ние сме със спазми и кашлица отхрачваща,на АЦЦ и салбутамол  ooooh!

казаха уж че не е бронхит но трябва да го откашля това  #2gunfire

# 697
  • Мнения: 708
А Ели какво е това бе моме . Купувай инхалатор. Да е жива и здрава Деси  Hug Hug Hug Hug много ни спасява , най-много Mарти . Колко пъти е бил със спазми.
Излязоха резултатите от олимпиадата и естествено пак ми нервираха детето. Учителката му казва 108 точки ,аз също го сметнах толкова ,а в официалния сайт са му объркали точките (не само на Марти) и само писали 101. Рев,рев във къщи.Много ме дояде ,защото си плащаме децата да се явяват на тези олимпиади ,защото от там му се сформира бала му за Математическата гимназия до година , а организаторите допускали много грешки , не сме единичен случай . В крайна сметка детето е на 4 място в града от 45 явили се.

# 698
  • Мнения: 1 298
Ели,купувай наистина инхалатор.
Една приятелка взе,че иначе бяха всеки месец на АБ.

Какво точно представляват тези спазми  Thinking

# 699
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Какво точно представляват тези спазми  Thinking
Контракция на гладката мускулатура на стените на бронхите и бронхиолите. Най-често се получава при бронхиална астма или алергична реакция. Води до различна по степен дихателна недостатъчност.

# 700
  • Мнения: 1 298
Да ви се похваля: Кексовете ми стават от 2 дни  newsm44
Ходих у една приятелка и тя ми обястни как ги пече и така.Пробвах по нейният начин и се получи.
 Heart Eyes

Вие къде ходите всички,че ви няма,а ?
Като стане студено драснете по някой ред де  Wink
Жоржито и Бета съвсем ни забравиха  Confused


# 701
  • София
  • Мнения: 688
Неее, не съм ви забравила  Simple Smile  Hug. Просто не смогвам да остана будна вечер, за да попиша, а през деня все си намирам какво да правя, рядко пускам компютър.
Нооо изкъсо ви следя през телефона  Laughing. Деска, видях онзи хубав пост за свалянето на температурата, не знам как успя съвсем да го затриеш. Тъкмо си мислех на другия ден пак да го прочета и го нямаааа  Shocked. Не знам какво те провокира, но не са хубави тия работи Naughty, така да се отдръпваш  Hug.

Ние сме добре, Боб расте, днес стана на 8 месеца, Яна ходи на училище и така.
Миналата седмица ходихме по женски на Lord of the dance, оставихме мъжете да се гледат и чудно си изкарахме. Само накрая си притиснах пръста на прозореца на таксито, та ми се помрачи малко доброто настроение, но много ми хареса, дано пак излезем така Simple Smile. Яна е много впечатлена, само рисува елфчето от спектакъла.

Ходя тука на едни зъболекари от няколко седмици, един нерв ми умъртвиха, два кариеса още  ooooh!. Каня се и Яна да заведа профилактично, но тя си е ОК засега. Ние се мием с Бочко без флуор, не знам кой питаше преди.

Яна е задобряла доста в някои неща, например доста добре чете вече, понякога вечер част от приказката си я чете тя, докато не се умори. Беше шокирала леля си, като беше сметнала колко е 15+11, а като й казала, че знае какво е ай пи, жената беше изпаднала в потрес  Laughing.
Има си гадже Боби (на него кръстихме нашия Бобо Simple Smile ), може да му видяхте рисунката във ФБ Simple Smile. Оня ден изтърси, че си го обича, нищо, че има гъбички на краката  Joy.

Опитвам се освен всичко друго и на самостоятелност да я науча, че все разгащена ходи, не е свикнала тя да се загащва. Обличането и храненето са й голяма мъка и все ще се намери някой да й помага, като се замота по един час да яде или да се облича. И като си представя, че догодина съвсем сама ще трябва да се оправя в училище, не знам как ще е. Отделно е толкова комуникативна, с всички се запознава, не знам как ще я научим да не говори с всички, страх ме е от разни ненормалници  Confused  ooooh!.
На родителската среща ни дадоха съвети да ги натоварваме с разни домашни задължения, доколкото могат да се справят, а ние не го правим, даже напротив, май баща си го има за неин прислужник. Не знам как да го отуча да я глези толкова  ooooh!.

Хайде, лека, ще се опита по-често да се включвам  Hug.

# 702
  • Мнения: 2 481
Честит рожден ден Бета  bouquet  bouquet  bouquet

# 703
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честит рожден ден Бета   bouquet Hug
Желая ти много здраве, щастие и любов Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 688
Много благодаря за поздравите, да сте живи и здрави и вие  Hug

Аз не знам дали е повод за празнуване 39г., но поне сме здрави всички и това е най-важното. Днес бях в отвратително настроение, направо гадно.

Яна е със стомашен вирус, разстройство само. Обаче не ще ни чай от нар, ни компот от дюли и диетата й не е много стриктна, защото сухари не ще и затова й даваме и други неща, само и само да хапне нещо  Confused.

А сутринта си седи на гърнето, аз я питам защо не става, а тя: "Мисля.". "Какво мислиш?". "Ами как да направя филм". Иска да рисува филм, да измисля текста, да рисува картинките. Тя иначе рисува последователност от картини и после ни хваща да я слушаме как разказва историята. Но вече по-амбициозна задача си е поставила Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт