Юли 2006-100 юбилейна тема

  • 67 277
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 309
И аз съм шашната Shocked,и аз не бях чувала за такова нещо.Ще видя клипчетата,че ми стана интересно.

# 91
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
..

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 19:09 от ☼Apple☼

# 92
  • София
  • Мнения: 688
Деси, горката ти, пак на тебе се струпа. Тази украса не може ли да се поправи  newsm78?
Ако остане Цвети, заповядайте непременно.

Ели, надали ще препълним клубчето. На Яна групата почти я няма, повечето вече не ходят, 4-5 деца дотук са потвърдили. Учителката е поела ангажимент да се обади на още няколко, но дотук нямам отговор колко ще дойдат. 4 деца на приятели също ще дойдат и това е. Ние всъщност нямаме много близки с деца като Яна, те мойте набори абитуриенти имат вече  Whistling.

Аз тези чашки съм ги чувала, но така и не се реших да ги пробвам. Не съм сигурна дали наистина толкова лесно се ползват. А и ако си по цял ден в офиса, не е ли неудобно, къде ще ги сменяш  newsm78?

# 93
  • Мнения: 314
Мда, устройството е хитро за обществени тоалетни наистина и за зимни условия, ако си много навлечен, да речем че караш ски Mr. Green
Ето:  http://www.ekomama.net/producti-za-jeni/menstrualni-chashki.html. Взех си Мелуна, размер Л, прозрачна. Сравних я с размерите на Мункъп размер А за жени над 30г. Wink

Аз тези чашки съм ги чувала, но така и не се реших да ги пробвам. Не съм сигурна дали наистина толкова лесно се ползват. А и ако си по цял ден в офиса, не е ли неудобно, къде ще ги сменяш  newsm78?
Лесно се ползват да, и аз не вярвах Mr. GreenИначе ако си в офиса в тоалетната, как къде, миеш и слагаш. Чашката може да седи 8 часа без да се сменя, ако не са първите дни от цикъла де, да не прелее. Най-хубавото е, че можеш да спиш с нея и край на нощните превръзки:)

# 94
  • София
  • Мнения: 512
 Hug
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ    bouquet

И аз четох за тези чашки, мислих, четох, мислих, ама нищо не измислих  Thinking
Ще прочета пак, щом като Арлинка е доволна, досега нямах близка позната, да я питам  Hug

# 95
  • Мнения: 708
Арлинка снощи след като пусна линка виждам ,че не само аз съм била така  Shocked  Ей момиче така ме заинтригува ,че до 2 часа съм чела. Laughing Чак моя мъж се заинтригува какво толкова чета. Мен не ме е гнус, защото аз протичам не само нощем ,но и денем. Което е ужасно ,защото все пак имам момчета и понякога на стола протича. Аз съм страшно навита , само едно ме притеснява ,защо не се продават в аптеките? newsm78

# 96
  • Мнения: 2 484
Иси ,защото още е ново явно, аз съм също ей така  Shocked все едно сме на някъв остров нищо не знаем ние,хората пишат даже в една от темите, че се говорело и за стволови клетки, че ще се взима от тази кръв ooooh!, незнам какво ще  стане след време,но съм сигурна че така са реагирали много жени, когато са навлизали тампоните  Shocked,мислели са си как така,какво, как,ама ето сега без тампон кой минава незнам Rolling Eyes Аз слагам втория ден  от супер ОБ,и превръзка и след 1 час сменям някъв ужас е,та като ги гледам тези чашки ,втория ден ще търча да сменям през час ooooh! обаче съм навита само за този втори ден да пробвам,все едно тампон слагаш какво newsm78 Но според мен трябва да имаш две,когато сменяш ,например в офиса,не може да  я извадиш да идеш да я  миеш ставайки от тоалетната и тепърва да слагаш,това е аз съм казала ,че за жените трябва да има полагаема отпуска 2-3 дни в месеца  #Crazy

# 97
  • Мнения: 2 484
Честит рожден ден на Кристиян!Да е здрав и щастлив
 Дани ,вие нещо се изгубихте из София, не пишеш,много работиш ли ?Как е рожденника? Пиши да не ви забравим:) Hug Весел празник   bouquet

# 98
  • Мнения: 314
Аз съм страшно навита , само едно ме притеснява ,защо не се продават в аптеките? newsm78
Не е защото са нещо ново, от няколко години са. Индустрията на за производство на хигиенни материали: превръзки, тампони... е огромна. Всяка вечер на вечеря ни рекламират тамопони или превръзки, това са милиони еврота, долари, левове...печалба! На месец аз давам за такива минимум по 5 лв. Тази чашка има срок на годност 10 год, но е хубаво да се сменя на 5г, ами нормално подобни продукти да остават в сянка Mr. Green

Честит празник на Кристян! Да е жив и здрав, весело детство му желая!  bouquet  bouquet  bouquet

# 99
  • Мнения: 1 341
Честит празник на Криси. Да е жив, здрав и безгрини игри.

Арлина, и аз не бях чувала за тези чашки, но съм заинтересована и ще си поръчам. щом хората са го измислили, значи е полезно. Аз мразя мазалото последвано от цикъла...влудява ме. Дори и смяната на тампони е неприятно. Предполагам, че това не е много по-различно. Цаката е да му хванеш цаката. Mr. Green

# 100
  • Мнения: 1 298
Арлинка мерси че сподели.Аз лично не го бях срещала като вариант,не че ми е затрябвало де.Аз вече 2г съм без цикъл,кой като мен  Wink
Мисля да си поръчам,но я кажи слагаш ли превръзка,или няма нужда? Ежедневна например..

Честит Рожден ден на Криско!
Искаме да честитим и на всички вече порастнали дечица през изминалата седмица! Да са ни много здрави и да ни радват!

Галко Благодари за Честитките  Hug

Дидито,горкичката.Как си? Дано вече всичко е наред с теб и никакви болници повече,да не съм чула  Naughty

Денис спи,аз ще изчистя прозорците в спалнята...

# 101
  • София
  • Мнения: 512
Днес моята любима и единствена баба става на 80г., да ми е жива и здрава, най-прекрасната и грижовна баба на света   Heart Eyes

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА КРИСТИЯН  Hug

# 102
  • Мнения: 845
Честит празник на Криси и Лъчи и от мен!
Тези дни не съм влизала, защото сме с възпалено ушенце. Уж отминава ...
Много топло тук в Русе - 38 градуса, едвам успях да се прибера, за да се изкъпя  Sick
Благодаря Ви, че споделихте радостта ми!  Hug А ти Иска, цяла нощ ми влива ум в главичката, ама те послушах, сега е твой ред да ти върна жеста. Имаш неспазено обещание  Crazy Аз помня като слон - 3 години стават на 23 септември - мисли по въпроса  Wink
Диди, много свежо звучиш  Hug Само така те искам - това беше последното препятствие. Мисли позитивно и доброто само ще дойде  Wink
Ивче-Честит юбилей на бабчето ти! Дано още дълги години и се радваш и да празнувате все такива хубави поводи.

Последна редакция: пн, 11 юли 2011, 19:24 от eti_31

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Здравейте момичета,малко на патерици но все пак да ви почерпя за вчерашния рожден ден на Жорко
Поставила съм и няколко снимки в албума-последните четири.От рожденния ден на Жорко и Жасмина и от абитуриентката ми.
http://suzi71.snimka.bg/friends/snimki.102662.24210222

Честит рожден ден на Криси.Безгрижно детство му желая.

Честито и на всички които скоро са пораснали.Бъдете живи и здрави.

Дидито една голяма Hug

# 104
  • Мнения: 1 298
Suzi,много са ти хубави дечицата  Heart Eyes

Забравих да се похваля..пием хом.гранулки вече 1м и личицето на Денис е вече чисто.Е,аз го изчистих с Бактробан,ноо новото е че няма рецидив.Има, пак се появяват малки червени петънца,но изчезват. Party Трябва да ги пием 3м каза лекарката.Освен това ядем вече някой от забранените храни  Whistling  Simple Smile

Ивка да е жива и здрава баба ти,че като знам аз без моята съм за никъде  Rolling Eyes Ни козметик,ни зъболекар...Тя е на 77.

Общи условия

Активация на акаунт