Идва Юли с нов живот, плод на нашата любов!

  • 29 082
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета   bouquet

аз чакам Митко да се събуди за манджа и реших да ви драсна два реда  Hug  Mr. Green

Ния, Честит ти син! Да е жив и здрав, и много щастлив!!!

Джен, мерси за кафето и аз почнах да пия по едно кафе сутрин, че по време на бременността хич не ми понасяше, но сега ми идва екстра сутрин.

На Митко му падна пъпчето вчера, цял ден се държеше на един косъм и вечерта като го събличах за баня вече беше паднало  Simple Smile
А сутринта преяде и не можа да се оригне, та върна доста голямо количество мляко, направо си беше стряскащо. За първи път се случва. Пробвах да изчакам задното мляко, но човека си е лаком и си поиска и другата гърда, та посука повече. Та резултата беше  ooooh!

И аз гледах за захранването, инфото беше много полезно.

Дано мине по-леко деня за още бременните коремчета. Представям си какво ви е!  Hug

До скоро, момичета!  wavey

 

# 676
  • София
  • Мнения: 1 609
Здравейте, мамчета!

Аз преди малко станах, че снощи пак не можах да заспя до 3 часа заради жегата.

Семруна, много неприятно с дископатията, представям си какво ти е  Hug Дано по-скоро се оправиш и поне спре да те боли.

Аз се чудя (отново) какво да правя цял ден... То в тази жега изобщо не е за излизане, но ми омръзна да стоя вкъщи по цял ден, вече нито филми ми се гледат, нито книги ми се четат... Ражда ми се вече, но малката не дава признаци, че иска да излиза и изглежда, че ще си дочакаме датата за секциото. То само седмица остана, но на мен ми се вижда като година вече...

ilianabebo нещо не пише напоследък, надявам се всичко с нея и малкия Мишо да е наред.

# 677
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Laughing
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА НОВИТЕ МАМИ!  bouquet АЗ ВЕЧЕ ИМ ЗАГУБИХ БРОЙКАТА. ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Снощи бях на преглед. Бебо още е високо, нямам разкритие, абе добре му е вътре CrazyДа му мисли майка му, която вече ходи като слон в стъкларски магазин и всичко ми пречи и се бутам в какво ли не   261uuСамо дето не съм пъргава като слончето Joy Joy Joy Май ще се преносваме Confused
Днес май ще е още по-горещо sweating, стойте на прохлада  Hug Hug Hug

# 678
  • Мнения: 234
Здравейте и от мен!
Аз днес вечерта съм на лекар, да видим какво се случва, май ще е за последно преди раждането. От вчера съм много стресната, защото акушерката, която работи с моя доктор отново ме пита дали нормално ще раждам и ми каза по-добре да преспя тази нощ с мисълта за секцио, тъй като според нея това днес док ще ми каже - бебето било много голямо, то вярно, че вече едвам се движа, а коремът ми така се нацепи, че не искам да го гледам...не че има значение как ще се появи, но тъкмо се нагласях да не припадам по време на нормално раждане, сега... ще видим довечера. Ако и док каже секцио - ще трябва да наваксам с инфо за лепенки и всякакви други специфики, че не внимавах много като ги обсъждахте  Embarassed
Момичета, с тези дископатии и болежки много ви съчувствам, дано по-бързо отшумяват  Hug
Иринка, стискам ти палци за раждането, абсолютен герой - близнаци вагинално раждане. Сигурна съм, че ще те изчакат. Моята приятелка, която роди в Италия януари, преноси 16 дни и въпреки всичко я чакаха до последно и роди нормално, така че явно там докторите са търпеливи, когато няма риск за бебето, дано и ти да имаш този късмет  Hug

# 679
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен използвам малко докато спи да ви  почета.Честито на всички нови мами.Ох нещо само на ръце сме не иска да спи на леглото,а в тия жеги се спарваме като я гушна и сега я слагам на една възглавница и  на ръце се люляме.Иначе като режим сме добре но се изцеждам и й давам ,защото от едната не й стига а другата не смогва за всяко ядене и така.Нещо бях яла та се беше обринала цялата но за няколко дни мина и сега това дето обичам не трябва да го ям, но какво да се прави.Взела съм и  чай за кърмачки та се  наливам по цял ден.Е това е че ме вика за папкане довечера ако успея пак ще намина.

# 680
  • Мнения: 18
Нутела не се лъжи че едро бебе трябва секцио.От опит ти казвам Рая се роди 4200 и нямам един шев ако няма други индикации за секцио помисли и успех както и да родиш.

# 681
  • Мнения: 13
Ния, честито ти синче! Адмирации за смелостта ти!

Много колики има моя Дани - кошмар. Лошото е, че нищо не разбрах от упътването за бебешкия масаж  Confused

# 682
  • Мнения: 0
здравейте момичета,аз излзиах да пазарувам, минах взех майка те живеят съвсем близо, отпуска е и дойде с мен в къщи пихме кафенце (рядко се случва да сме заедно и да не се нервим  Mr. Green), сега си гледа сериала hahaha и после ще я карам обратно, сега отивам да ви чета, стойте на хладничко навън пак е кошмар  Hug

# 683
  • Мнения: 303
Здравейте тумбачета,
Първо, честито на новите мамчета, да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват! Малките душички да слушкат и повечко да похапват! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тези дни хич не съм на кеф да пиша, другата седмица ще ми е секциото като не знам още на коя дата ще е точно, в събота с доки ще уточним! Много се вълнувам от предстоящата среща с бебчо, ама са ме обзели едни страхове - не от секциото, ами за бебко! Толкова ме е страх за милото ми детенце, а така като си го нося в мен си знам, че ми е добре, ритка си и си е здравичък. Има ли други така изперкали като мен, че явно хормоните ме побъркват! Абе луда жена съм! Само да мине всичко и да си гушна душичката! Нямам търпение вече!

# 684
  • Мнения: 116
Здравейте мамчета! Ние сме тук, но нещо не  ми се пише, пък и няма какво.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ОБЕБИЛИ СЕ МАМИ, КАКТО И НА ТАТКОВЦИТЕ! МНОГО ДА ВИ РАДВАТ БЕБЧЕТАТА!
Ние по цял ден сме вкъщи с малката, единствено вечер към 7ч излизаме, че големи жеги.
Вечер не мога да спя от мисли за предстоящото раждане.
Искам да попитам мамите с бебчета като ги кърмите през нощта сменяте ли памперси, миете ли дупета, ако са наакани? Аз със Теди първите дни я миех на всяка смяна на памперса, ако е наакан, включително и през нощта и тя се разсънваше така според мен. Зълва ми като разбра, каза през нощта да не я преобувам и мия, защото така щели сме да объркаме деня и нощта. Вие как процедирате? Благодаря !  bouquet

# 685
  • Мнения: 10
Здравейте


Пак ви пиша за моя проблем .. кърменето newsm61 . Дани е вече на 13 дена и все така не иска да суче. Аз обаче имам мн кърма и се цедя на жсеки 3 4аса и му давам от шише. Моля ви за съвет искам да питам има ли смисъл да продължавам така, има ли опасност от това че се цедя толкова често? Няма ли никакъв шанс да се научи да цоца от мен? Проблема е че като го сложа на гърда не успява да поеме зърното или ако го захвене след 1о секунди пуска и почва да плаче. Пробвах изкъствено зърно но резълтата е същия. ЛЛЛ има ли начин да се срещна с някои от Пловдив да погледне как става кърменето?   Яд ме е че имам кърма а заради мързеланчо немога да я използвам .

Поздрави на всички мами и успех с кърменето

# 686
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен, на вън е страшна жега!
Честито на Мамите които имат момиченца  Нада-Белослава  и мама Цветка 1 -Рая , да са ви Живи и здрави,много послушни и да са сладуранки малки!  newsm51
Честито и на всички мами със синчета  Mary 82-Денис  Adi1- Александър,Капризче- Никол и специални адмирации за мама  Ниа - с четвъртото и детенце  Рафаил, с пожелание много да Ви слушкат и папкат а на вас бързо възстановяване! smile3525
Семруна наистина мното кофти с тази дископатия ,но се надявам всичко при теб скоро да се оправи и сама да се грижеш за твоето бебче Джани! newsm10
Сали и на теб стискам палци проблемите с пръстите да  зараснат бързо, преди да се появи  малкото ти бебече!
Ека брово че на Митето му е паднало пъпчето!
Нутела хубаво обмисли решението за нормално или секцио!
Иринка стискам палци твоите две бебчета да се родят нормално а на теб бързо възстановяване
Lille (CRN) браво за чудесната фотосесия, личи си че е профисионална!
Между другото и аз вчера бях на запис на тонове и при мен  няма индекация за скорошно раждане 15,07 явно малкия  е  своенравен и ще ни изненада ,или баба му е права и решил  да  се появи по късно и да бъде в зодия лъв  , но в тези жеги едвам се търпи тази тежест, но малко остана......
Стойте на сянка и прохлада, че да не получите някой топлинен удар!
Лек ден от мен!

Последна редакция: ср, 13 юли 2011, 14:25 от tedi stoliova

# 687
  • Мнения: 75
Привет от мен  Simple Smile

Честито на всички с паднали пъпове Simple Smile

Бубулече - стискам палци скоро да се научите да се кърмите нормално !!!!

Нутелка, дано да не се налага секцио  Peace

Аз днес не издържах и хванах мъжо и айде , та си купихме един вентилатор, че... .то така не се живее! Сега му се наслаждавам, макар, че да не е климатик, пак поне въздуха се движи Simple Smile

хайде момичета малко ни остана...аз вече боря дните.. Simple Smile Лек ден на всички  Hug

# 688
  • Мнения: 6
Честито и от мен на всички нови мамчета!!!  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 Да са им живи и здрави рожбичките и много да ги радват!  Two Hearts
Тези дни само ви чета,нещо не смогвам и с писането... малката сега спи и аз ще хапвам,че имам още задачки  Rolling Eyes после ще я изведем за пръв път на разходка,вчера бяхме на консултация,за 5 дни е наддала 190 гр. мен ме устройва идеално  newsm47
Успех на всички мамчета ,на които им предстои СРЕЩАТА!  Peace

# 689
  • Мнения: 26
Здравейте милички!
Честита радост на Ниа ,Ади,Капризче,Мери82,Цветка и Нада!Здрави и спокойни бебоци и много щастливи мигове покрай тях!
Аз вчера ходих на уролог-нищо ми няма,очевидно всичко усвоявам-и бъбреците и мехура ми са добре.Поне доколкото се вижда на ехографа в 25ДКЦ...Само малко се изнервих,че двама доктори ме гледаха и почнаха да обсъждат,че матката ми не им харесвала,била твърде голяма,имало нешо вътре...КАкво ли им разбират главите-нали съм родила преди 10тина дни-естествено,че няма да е съвсем свита,а и с тези лохии дето ми текат...Абе пуснаха ми разни мухи в главата,ама в петък живот и здраве ще си видя гинеколожката,да ме успокои.
Иначе се чувствам все по-добре,шевовете вече не ми опъват толкова,с кърменето като че ли все по-добре се справяме с Калоян,вече не се уморява толкова бързо и като че ли добре се храни,препълва памперсите...Между другото-ползвам Премиум кеър на Памперс и точно от тях се оплаквах,че постоянно преливат,сменям на час и половина-два и почти всеки път беб е с мокра на кръста дрешка:(А пък тъпата мрежичка все му залепва за дупето,като се наака...

Искам да попитам мамите с бебчета като ги кърмите през нощта сменяте ли памперси, миете ли дупета, ако са наакани? Аз със Теди първите дни я миех на всяка смяна на памперса, ако е наакан, включително и през нощта и тя се разсънваше така според мен. Зълва ми като разбра, каза през нощта да не я преобувам и мия, защото така щели сме да объркаме деня и нощта. Вие как процедирате? Благодаря !  bouquet
И на мен ще ми е интересно да прочета коментарите по темата.

Общи условия

Активация на акаунт