Не мигва през деня!

  • 1 101
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Защо не пробвате след като се наобядва да го изведеш с количката навън и да движите докато заспи? При нас също имаше период, в който въобще не спеше вкъщи и така си разрешихме проблема - и пак беше зима, аз се навличах, слагах я в количката и се почваше едно обикаляне на парка, щом заспеше, аз си намирах завет и сядах да пия чай и да чета книжки. То и без това е най-топлото време през деня, ако въобще може да се нарече топло. Но така бяхме цяла зима и половината пролет. А и още нещо - според акушерките е ужасно полезно бебето да спи навън.

# 16
ШоколадКа, не споменаваш в коя възраст е била тази фаза. Ако детенцето е било още малко - да, прекрасно спят в количката на чист въздух. Когато са по-големи обаче (детето на Aleyna е вече на 8 месеца), нещата които стават навън им привличат вниманието и им пречат да спят, колкото и да са уморени. Така че евентуално доза чист въздух преди лягане, после беж в леглото...
Aleyna, много е важно да си последователна, т.е. да не се отчйваш ако не се получи веднага и да не почваш да експериментираш отначало. Избери мястото, където да си почине бебчето ти и не го сменяй повече. Можеш и да затъмниш малко стаята. Ти ще си прецениш. Успех!  Hug

# 17
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
ШоколадКа, не споменаваш в коя възраст е била тази фаза. Ако детенцето е било още малко - да, прекрасно спят в количката на чист въздух. Когато са по-големи обаче (детето на Aleyna е вече на 8 месеца), нещата които стават навън им привличат вниманието и им пречат да спят, колкото и да са уморени.

Беше даже и по-голяма - 10-11- 12 месечна, и спеше навън в количката. Аз и погледнах лентичката преди да пиша все пак, но... децата са различни, просто предлагам от моя опит, не казвам, че задължително така трябва.

# 18
  • Мнения: 411
Момичета Grinningя пак хвърлете едно око на  лентичката  bouquet

# 19
  • Мнения: 8 505
И моето диване мразеше да спи през деня.Решението-правех и много пъти през деня гимнастика и така я измарях.

# 20
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Момичета Grinningя пак хвърлете едно око на  лентичката  bouquet

Да, забавно се получи  Laughing но якажи, нещо даде ли резултат - бебчо спи ли през деня вече?

# 21
Аз нещо съм объркала май? Ох леле мале.   ooooh! Ама защо сега пак не виждам лентичката, че да проверя?   newsm78

Да, какъв е резултата?   Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 131
Моето дете имаше същия проблем, когато бяхме на вашата възраст - не спеше или спеше само докато го носиш на ръце. Започнах да го оставям самичък на креватчето и му пусках от онези музикалните въртележки, които се въртят и свирят и се изнасях от стаята. Ако промрънкаше отивах при него и му давах вода (чай) и биберон-залъгалка. Той постепено се унасяше и заспиваше. Вече си заспива съвсем сам, а няма и нужда да му пускам играчката. Знам, че всяко дете е различно, но ако искаш можеш да направиш опит - нищо не пречи. Не става бързо за ден- два, може би за около 2-3 седмици. Успех!

# 23
  • Мнения: 411
Момичета Grinningя пак хвърлете едно око на  лентичката  bouquet

Да, забавно се получи  Laughing но якажи, нещо даде ли резултат - бебчо спи ли през деня вече?

Абе ,няма май много резултат...пак блеем по цял ден,че даже взе и през нощтта да заспива след 2 часа.Смятай-сутрин от 9 до два през нощтта с максимум 1 час сън!Гледам като натровена вече Shocked

# 24
  • Мнения: 4 629
Аз съм чувала, че има такива бебета. Незнам с какъв съвет да ти помогна. Опитвам се да си представя как се изтощаваш и ти съчувствам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт