ПЪРВИ за ВТОРИ клас - ваканция, УРА! - 3

  • 26 318
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14 133
Hrispa76 , къде водиш децата на река.  Wink
Около вашия гпад има доста хубави местенца.  Peace

# 691
  • Мнения: 922
anik79, много здраве и щастие на Моника   bouquet.

Бързо оправяне на болните. Тези летни вируси имам чувство че от година на година все по тежко ги изкарват децата. Ние миналата година такъв кошмар - с малкия в болницата на системи, баткото в къщи през 5 минути звъня да го проверявам ужас  ooooh!

Аз все още съм много далече от ученическата вълна. Не съм поглеждала от какво ще имаме нужда  Embarassed Тази година на какви тетрадки ще пишат в смисъл пак с тесни и широки редове?

Иначе цяло лято почиваме пълноценно. Ники е прочел Пипи Дългото чорапче и Златното момиче. От Басните на Езоп е прочел 3-4, а от Ние врабчетата само 2 най-много три разказчета и аз смятам че не е за тях. В момента чете Пинокио. Български Народни приказки сме чели един том от преди това. Не си дава зор човека  Blush Задачи и диктовки няма желаещи  Naughty

# 692
  • софия
  • Мнения: 2 543
Нещо важно щях да питам от няколко дни и чак днес се сетих. Трябва да пия Гинко билоба вече.
С бележници ли ще са във втори клас?

# 693
  • Мнения: 4 116
Да, имат.

# 694
  • Мнения: 14 133
Peace
didoni , нашата класна каза, че в началото на годината малко ще попишат по БЕЛ на тесни и широки редове, а  ще продължат през останалото време на широки редове.  Hug

# 695
  • При децата ми
  • Мнения: 6 193
Hrispa76 , къде водиш децата на река.  Wink
Около вашия гпад има доста хубави местенца.  Peace
Чиби, ами незнам как точно да обясня мястото на което ги водим, но е след гр. Килифарево, по пътя за Хаинбоаз, на едно много диво местенце. Simple Smile Ама как го обясних само! Crazy Нямам представа и реката как се казва Rolling Eyes, но водата е доста хладна, да не кажа студена.

# 696
  • Мнения: 4 972
Нашите през целия втори клас писаха на тесни и широки редове. Чак сега за трети клас класната каза да вземем тетрадки с широки редове.
Ние почти няма какво да купуваме. Тетрадки имам, бях купила. Помагалата ги взех още в началото на ваканцията. Нямаме несесер, че се скъса. И маратонки и гуменки за физическото ще трябват. Ще си кара с чантата от втори клас.
Косьо вече чете последната книга от списъка, имаха 6, но доста дълги - между 250 и 300 стр. Само едната беше по-кратичка. Измежду тях прочете 2-3 допълнителни. Брои вече дните до почивката. Заминаваме към морето на 31-ви. Мисля докато сме там да не го тормозя с нищо, само може би малко английски. Цяло лято решава задачи и чете. Имахме и диктовки и съчинения за домашно, още не сме ги довършили. Tired

# 697
  • Мнения: 1 693
Здравейте момичета.
Честит рожден ден на всички дечица от тези дни. Да са живи и здрави.
Да се оправят всички болни дечица. Hug
Аз не съм купувала никакви канцеларски неща. Като отиде първия ден на училище и донесе списъка ще отида и ще купя. Не са й кой знае колко много нещата. Има и останали от предните години. Най много да има да купя 5-6 тетрадки.
Хриспа, не знам къде ходите по реките, но около нас са реките Лазово и Радово. В гората са и е много красиво място. Има място за игра, за сядане и за барбекю на каквото си пожелаете. Grinning Ние ходихме миналата година. Тази нямаше време да отидем и Вики е много тъжна.
Аз застягах отново багажа. В петък отново сме на път.  ooooh!
Лека вечер на всички и вероятно ще пиша живот  и здраве като се приберем.

# 698
  • Мнения: 2 474
Хекси,лек път. HugИ моята сестричка си заминава утре и за съжаление ще вземе и племенниците ми. Heart EyesТрябва да кача снимки да ги видите сладурите.

# 699
  • София
  • Мнения: 14 919
Отдавна не съм влизала-голяма ваканция му ударихме. За съжаление, втората половина стана зле-Ани падна и си счупи ръката. Ще стои с гипс 75 дни, чак до 6 октомври. Добре че, душичката посвикна с него и сега си беснее отново, но престоя в Пирогов беше ужас-как се обвиняваше, че е смотана, как нямало да ходи на плаж....Как ще се ходи на училище не знам.

С четенето е много зле-всичко става насила, с тръшкане и рев. Решава задачи и преговаря по руски с удоволствиее, но това четене....въобще не я влече.

# 700
  • Мнения: 14 133
yovanka , съчувствия на Ани за счупената ръчичка.  Sad  
Хекси, лек път.  Praynig
Дейзи, ще чакаме снимки на сладурите-племеници.  Wink
Hrispa76 , добро е обяснението. Около Килифарево е много красиво.  Peace

# 701
  • Мнения: 4 972
Yovanka, ще мине!  Hug Ние чупихме ръката на Косьо в детската градина докато беше. Под "ние" имам предвид мъжото, стана случайно при игра. Няма да ти казвам колко се обвиняваше мъжът ми. По пътя към Пирогов не знаех кого да успокоявам, пищящото дете или хленчещия мъж. Но ръчичката бързо мина, 60 дни бяхме с гипс. Три дни останахме в болницата. Още на втория ден вече скачаше по леглата и се чувстваше добре. Пуснах го и на детска, че вкъщи лудваше. Там беше малко опасно да не удари някое дете, но всичко мина добре. Laughing
Хриси, лек път и от мен! И безаварийно този път! Praynig

# 702
  • Мнения: 14 133
Здравейте.  Heart Eyes
Голямо мъртвило е в темата.  Rolling Eyes
Личи си, че е е отпускарски период.  Joy

# 703
  • Мнения: 2 474
Аз съм тук."Ближа си раните" след като изпратих сестричката и племенниците преди малко. ConfusedПътуват от Варна за Мюнхен и двамата Петьовци отидоха с тях и сега къщата е много пуста.От понеделник съм отпуск или ще продължа болничния и ще подновим тренировките по футбол,че от началото на месеца започнаха заниманията а ние не ходим.Купихме и поредните чехли на наборчето,след като скъса трети или четвърти чифт за едно лято.
Приятен ден от мен.Аз трябва да чистя и пера най-малко два дни. Laughing

# 704
  • Мнения: 14 133
deyzi, съчувствия.  Sad  Леко прибиране на сестричката и племениците.  Praynig
Сашо  скъса 3 чифта сандали това лято.  ooooh!
Поредният, който купихме, сигурно ще оцелее, защото юнакът е решил, че не иска да го носи и кара с маратонки в жегата.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт