ПЪРВИ за ВТОРИ клас - ваканция, УРА! - 3

  • 26 279
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 474
А,ако зависи от него ще си ходи бос.Селянчето ми. Heart EyesСнощи баща му се смя с него,че свалял поредното момиче бос като диваче из центъра на квартала. LaughingДано си прекарат страхотно днес с татко му във Варна.Откога се каним да си направим едно разходка там с посещение на делфинариума.Жалко,че нямаше място и за мен в колата. Confused

# 706
  • Мнения: 14 133
А,ако зависи от него ще си ходи бос.Селянчето ми. Heart EyesСнощи баща му се смя с него,че свалял поредното момиче бос като диваче из центъра на квартала. Laughing
hahaha Сашо целогодишно ходи бос, но из нас.  Joy
Дори през зимата чорапи не търпи на краката си.  hahaha

# 707
  • София
  • Мнения: 15 254
Дейзи, това, че Петьо ходи бос си е много добре, даже. Вид терапия срещу плоскостъпие е. Иво също ходи бос, но само в къщи, и не е същото. Ако може да ходи бос и навън ще е добре. Преди месец-когато си контузи крака, ни го каза един от ортопедите в "Горна Баня". Само че аз не смея да го пусна бос по полянките наоколо, нито по двора на баба му. Не че навремето не съм шляпала на бос крак по цял ден.

yovanka , дано безпроблемно да зарастне ръчичката и Ани да свикне бързо с гипса.  Sad

Хекси, лек път и само хубави преживявания навръщане. Simple Smile

Ние ще правим съботник в новата ни класна стая утре. Голямо боядисване ще пада.  Grinning

# 708
  • софия
  • Мнения: 2 543
Да се похваля , че смениха изцяло дограмата в нашето училище. Габи във втори клас ще е на 3 етаж. В Монтана тичаше до 5 етаж пет пъти на ден без асансьор и много добре й се отрази. Simple Smile.

# 709
  • Мнения: 922
chibi, и Ники тази зима скъса 3 чифта обувки и то на КК. Незнам какво ги прави или пък КК нещо са си влошили качеството, но през 2-3 месеца и купуваме обувки.

Иначе изкара лятото само с джапанки. След като не намерихме кожени чехли 38 номер за него, човекът реши че ще ходи с джапанки. 

# 710
  • Мнения: 14 133
Vivi, приятен съботник.  Wink
didoni , Сашо не си пази нещата, а и явно голяма игра навън пада.  Rolling Eyes
gabelas17 , честита придобивка на училището ви.  Hug

# 711
  • Мнения: 2 474
Да се похваля , че смениха изцяло дограмата в нашето училище. Габи във втори клас ще е на 3 етаж. В Монтана тичаше до 5 етаж пет пъти на ден без асансьор и много добре й се отрази. Simple Smile.
Много хубаво. PeaceНо защо първолаците са на високите етажи?При нас първи,втори и трети клас са на първия етаж,а разположението на стаите и габаритите на училището позволяват когато са в коридора да са под непрекъснатият контрол на охраната.
Моите момчета се веселят из Варна.Пазаруват и разпускат без мен. Laughing
п.п Качих малко снимки във Фейсбук да разгледате ако сте ми френдове там. LaughingПосле ще кача и в снимка бг за останалите. Hug

# 712
  • Мнения: 14 133
Класната стая на нашите дечица е на І-ви етаж.  Hug
Дейзи, браво на разпускащите ти момчета.  Laughing

# 713
  • Мнения: 4 970
След като не намерихме кожени чехли 38 номер за него, човекът реши че ще ходи с джапанки.  
Уха! Браво на вас! Ние сме го докарали до 32-33 номер.  Hug Иначе скъса 2-3 чифта сандали това лято. Новите не му ги давам да ги носи, за да има какво да обува на морето.  Rolling Eyes

# 714
  • Мнения: 14 133
Не е само Сашо с куп попиляни сандали.  hahaha
Той носи №34-35 обувки.  Joy

# 715
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ние миналата година бяхме на 1я етаж,тази година сме на втория.
Моника носи 30-31 номер.

# 716
  • Мнения: 14 133
Надявам се нашите да си останат в същите класни стаи за часовете и занималнята.  Rolling Eyes

# 717
  • софия
  • Мнения: 2 543
В нашето училище първи клас и предучилищната са на първия етаж . Всички останали от втори клас ги слагат в някаква стая и карат така до 4 клас. От пети до 7  са по кабинети.Хубавото е, че там ще карат три години и  родителите имаме стимул да ремонтираме. Сложили са ламинат, дограма и шкафчета , то остава нещо да доукрасим.

# 718
  • София
  • Мнения: 4 397
Моя синковец изкара цяло лято с едни джапакни една приятелка ми ги купи за 2лв. и още са като нови, иначе за по такива места има едни на найк, ама те са миналото лято и пак са здрави, пу-пу-пу.
Иначе за номер сме 33-34.

Още нямам инфо от училището кога ще има родителска и нещо ще се прави ли, а пък и ние май от първи заминаваме на морето, та ако има нещо мога и да пропусна, но всичко си имаме освен тетрадки.

# 719
  • Мнения: 14 133
Инфо от училищата за родителски срещи и подобни сигурно няма да има по-рано от 01,09.  Wink
Вероятно голяма част от учителите все още са в летен отпуск.
Ние сменихме доставчика на цифрова телевизия у нас и съпругът нещо не може да си я пусне, и е бесен.  hahaha Да видим от моето звънене на сътрудник, какво ще се получи до довечера. Да не стане нещо подобно на играта развален телефон.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт