Съпруги,чиито мъже пътуват 23

  • 37 090
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 776
И аз не съм много по сладеледа,ама дребните няма да му простят  Joy
Хели страхотна песен  Hug Преди години се влюбих в гръцките песни и това беше главната причина да понауча гръцки пък то какво излезе накрая  Mr. Green

# 31
  • Varna
  • Мнения: 2 594
МАЙМУНЧЕ,
Диването ми е в Пловдив в момента. Wink

# 32
  • Мнения: 13
МИМЕ , Маймунче  Hug радвам се ,че ви е харесала песничката ,ето още една и какво мореее ... Жалко ,че и аз съм далеко много ми се идваше на срещичка ,да си искарате страхотно  Peace Делте да намачкаш мъниците на Мимето и от мен  Heart Eyes Хубава вечер момичета  http://vbox7.com/play:75e63fdb

# 33
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Мъниците не биДоха намачкани, защото бяха много заети да сЪ въргалят във пЕсъкО....

Пу, пу, пу, страОтни са. И аз така оставях моя да се въргаля във пясъка...че даже и във локвите Embarassed признавам си без полиция.

# 34
  • Мнения: 2
Много съжалявам,че чак сега прочетох за срещата Sad,но здраве да е - друг път ще се порадвам на малките сладури.Нали Марийчето е за по-дълго във Варна.
Аз също страшно харесвам гръцката музика,но ребетико.Ние в събота празнувахме рождения ден на съпруга ми с приятели в гръцки ресторант.
От мен лека и спокойна нощ ,да съберем сили за новата седмица.  sleepuu

# 35
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен, ама голямо съм заспи как може да не погледна и да видя, че има среща, но ще си взема поука и редовно ще проверявам.
Вчера ме водиха на разходка в морето с лодка и днес ближа рани-изгоряла на седалка отпред съм като сварен рак, в гръб като замразено пиле, ама пък защо да не си взема слънце защитно олио и да си го държа в чанта и сега да ближа рани.

 
На тази жега, това покрай морето е най-добре!

# 36
  • Мнения: 50
Делти,я си признай днес какво прави в пицарията до шадравана??????? cook
Мина покрай мен като изтребител  ,аз говорех по телефона  tiptoe  и не можах да ти дам нишан!!!

Последна редакция: пн, 11 юли 2011, 21:11 от nada8

# 37
  • Varna
  • Мнения: 2 594
През пицарията или по точно Кончето,
ми минава пътя за у нас, винаги от там се прибирам. А бързах защото тъкмо се връщах от дерматолог....цялото деколте и врат ми бяха пламнали...слънчева и топлинна алергия. Аз иначе така си ходя....препускайки Grinning

БУБКЕ,

Кефиш мЪ newsm10
Обаче тоя лосион за тяло що само си го разходила, а Laughing Другият път мЪ Земи и мене със тебе, там на лодката,....хем да ти припомня да си ползваш слънцезащитния крем smile3534

# 38
  • Мнения: 0
Делтичке,какво прави диването ти чак в Пловдив?
Бубка,тая биричка е умряла от студ ми се струва,м? cheers

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ДобрЮтрУУУУУУУУУУУУ wavey

ХаДи на по Ина лека закускЪ Sad   
                                                         
                                         

МАЙМУНЧЕ,
Диването имаше багаж да взима от ПловдивЪ Wink Негов колега състудент по-рано миналият месец се беше върнал във България и нашият му дал част от багажа си.Защото вашето момче пътувало със кола, а и по рано му били изпитите отколкото на нашето.

# 40
  • Мнения: 274
Добро утро!
От хойкане не ми остава време  Wink за нищо. Делти ще се въздържа от закуската, че с тия софри всяка вечер качих килцата  Joy , ама ще се полууубувам на глетката. Май идването ми се проваля тази седмица, щото от петък сме в Каварна на някакъв рокфест, а в понеделник заминаваме на Каваци, луда програма съм изготвила за морския  Joy , ама нали ми е добричак нищо не отказва  Wink .

# 41
  • Варна
  • Мнения: 230
Връщат в ареста задържаните в Гърция наши моряци

http://www.moreto.net/novini.php?n=139596&p=15

# 42
  • Мнения: 2
http://www.narodnodelo.bg/news.php?news=57077
Аз пък прочетох току-що това.Дано да е вярното Praynig

# 43
  • Мнения: 3
Привет моми4ета!
Отдавна не съм писала,но когато мога  следя теми4ката.
Много исках да дойда на срещата ви,защото бях командировка във Варна с децата и те луднаха от скука докато ме 4акаха.А и да се запозная с вас.Но вие бързо се организирате и съм пропуснала деня.В 4етвъртък и петък пак съм при вас и ако някой е свободен до обяд и му се пие кафе да свирка.Но познавам само центъра.
Весел ден

# 44
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ГАЛИ-ГАЛИ,
Аз жЮвея баш на центрУтУ и мога да дойда ако искаш, и ако там ти е най-удобно. Само ми пиши, къде ти е най удобно, аз ще се съобразя. Все пак си гостенче на Варна. Hug

ВЕСЕЛЧЕ,
Добре си го награбила Морския, , но и нас не ни подминаваш.  Благодаря ти, че не ни забравяш  bouquet Гледайте си кефа, че толкова проблемно връщане имаше, чак на нас накрая ни кипна келя, като разправяше какво става със смените. Hug И не мисли за килата...те моите закуски само виртуални Simple Smile


Хайде търча на тренироФки    animal037

Общи условия

Активация на акаунт