Съпруги,чиито мъже пътуват 23

  • 37 092
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
Опа и от мен тази вечер, преди да съм се развихрила пак в кухнята, да мина да  почерпя beer
Делта взимам те другия път, само да не е следващото лято:))), че аз на плаж ходя 1-2годишно.
Маймунче биричката е студена , за тази вечер съм ви подготвила пак нещо разхладително.
Веселче,  добра организация сте  направили, за килограмите не се тревожи и аз съм така като е тука, но аз съм подфирдила милия сега всяка сутрин да ставаме и да  бягаме.
И сега нещо специално

И мезето

Музиката от вас:))))

# 46
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Оффф, Бубке,
Как си мЪ уситела ти мене, че по това време на годината люскам бялУ студенУ винцИ Hug
За плаж не мЪ търси, нали на риболоФФФ шЪ ходим бе Wink

Ха наздравичка и на останалите със бялото винце от Бубка  Drunk   smile3508

# 47
  • Варна
  • Мнения: 230
mamaR дано да е вярно, моите новини мяй бяха от предния ден, така че може и да са им платили гаранцията наистина.

# 48
  • Мнения: 50
Моля ви да не говорим за килограми,защооооото и моя се връща и у нас се почват софрите и безкрайните манджи smile3518 Като прескоча това,всичко останало е ок.Ама това ядене много ме мори!!
Гали,Делти,ако се виждате в петък може и аз да дойда,ама в четвъртък преди обяд няма да мога.Кажете къде!!
Веси,хич не му мисли -при такава гъста програма калориите ще ти заминават с емоциите newsm68
Защо за моряците не казват вече нищо по телевизията???Много съмнително!Ако са ги пуснали,няма да пропуснат да кажат newsm12

# 49
  • Мнения: 3
Моми4ета, много ще се радвам да се видим.И двата дена ми е удобно,но ако може през деня.Аз съм в хотел Одесос и от там до Общината ми е познато.Само кажете кога и къде и за кафе или бира?
Лека нощ и прекрасни сънища

# 50
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ДобрЮтрУУУУУУУУУУУУУУУУ wavey

Че защо да дават за моряците, защо................едно, че попиляха Параходството, което е жалко не само за нас Варненци, това си беше на цяла България,.....ами нали фрашкани с манги, голяма работа, че им се случват такива работи. ...Вчера говоря със наш познат от София и той пита моя до кога ще е на път...научавайки кога се прибира ми вика....Абе ти на околосветско ли го прати твоя..
Тогава аз му напомням навремето, по колко месеца плаваха, та да види, че тези месеци които ще е на път Морския спрямо едно време е малко. Но за този човек, това е много и че не би могъл да стои на едно място затворен със месеци и всичко останало което влече това.
Но ония горе пука ли им за това...май само на обикновените хора като им обясниш за месеци и естеството на работата на кораба се хващат за главата ooooh! и се питат, как нашите момчета даянят толкова дълго затворени и какви са условията на корабите. И както по рано със вас си говорехме и искахме да и стиснем гръцмуля на оная Мендата, за велитите глупости които беше казала за моряците и моряшките условия за труд......много рядко някой журналист ще вземе да напише нещо за моряците.  По често ще напишат за парите им и за данъците им,,, щото да не си кривят душите, но повечето пишат по поръчка.

ГАЛИ-ГАЛИ,
Ако искаш да дойдем да те вземем от там пък кафенета около твоя хотел, колкото си искаш??? 

Лек и много, много усмихнат ден ви пожелавам 

# 51
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен!!  love001
Делти,това подскачащо кафенце е много съблазнително!!Вече съм го курдисала до компа!!  food010
В събота си идва моя морски newsm03,оставиха поредния кораб в Китай за нарязване и ще видим какво ще става тука.Още има нерви да ги трае!Моите вече се свършиха #2gunfire отдавна,хем аз съм по търпеливата!!Ако остане аз да решавам ,не оставам и минута повече в този хаос!!Ама, ще си гледам алоето и....smile3505 никакви други мнения,че после аз ще съм виновна. Weary
Аз предлагам на всички,които могат в петък или към 11 или към 16 пред хотела на Гали,да не я мъчим с ориентиране из Варна!!!Айде,весел и спорен ден на всички!!!!  love001 newsm10

# 52
  • Мнения: 3
Делти,пийнах си от варненското ти бушуващо  кафенце.Мерси!
В петък 11 ще съм пред хотел Одесос.Ще съм с малката госпожица на 2 г и с по-голямата и кака 17г,така 4е не ще ме сбъркате.А и Делти4ка веднага ще я позная.
О4аквам да се запозная с вси4ки ви с нетърпение.
Хубав ден с много усмивки

# 53
  • Мнения: 274
Здравейте момичета!
Да се разпиша и аз  Hug . Завид, завид за сещтичката  Sad , ама като обичам това моренце и това слънце, ще я пропусна.
Наде,  smile3505 и аз като тебе, сега пак ще сменя компанията, заради гафа който се получи при смяната му, ама да прави каквото иска, той поне неможе да търпи....пък и такива като тях без работа няма да останат  Peace
Бубче, дакато го нямаше морския такава фиданка бях станала  newsm03 , чак се наложе да си сменям гардероба  newsm62 , ама от как се е върнал мъжо, нещто много бързичко ми отесня всичко  Weary , добре че обичам да плувам и това ми е активното движение.

# 54
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ГАЛЧЕ,
Там съм У петъкО- 11 саХатЯ newsm47 Оглеждай сЪ за такава СиганскЪ усмиФкЪ Wink

Ааааа то станалУ caffee time Shocked Я  да слагам аз пак каЙвето и да си го пийна със вас Hug

                                     Да виЙ сладкУ, РусалкитИ Wink

# 55
  • Мнения: 5 776
Е такива кафенца няма как да ги пропусна  Grinning
Ще се опитам и в петък да се включа,да видим как ще се справя с дребните,днес бяхме в морската и падна голямо бягане  #Crazy ако продължават така,скоро изобщо няма да се тревожа за излишните килограми  hahaha

# 56
  • Мнения: 24
Хай и от мен тази вечер.
Делтичка за рибата съм първа пушка, морския два пъти ме води и сега врънкам, ама се запънал като магаре.
Веселче, аз затова не ги изхвърлям старите дрешки, че понякога си влизат в действие.
Що се отнася за нашите момчета и начина им на живот, хората, които не са на нашето място им е много лесно да говорят, а и българина е устроен така, че вечно гледа в паничката на другия.
В петък преди обяд ще ходя да нося едни документи и ако не ме забавят ще се появя и аз за едно обедно кафе:)))  bouquet
И сега да не забравим питието за тази вечер, всеки да си избира

# 57
  • Varna
  • Мнения: 2 594
БУБКЕ,
Душко, де си ми скрила чашата бялУ студенУ ШардунЬе newsm78 Hug

# 58
  • Мнения: 2

Делти,ето го,налей си колкото ти се пийва.Наздраве!
Аз нали съм работна.......Ще се опитам в петък да дойда,но къде 12 без нещо.Не мога по-рано,ще използвам обедната почивка.Да не вземете бързо да се разотидете,че да ви изпусна.
Сега ви пожелавам спокойна нощ и до утре! Hug

# 59
  • Мнения: 50
Маме,днес точно с едно такова шишенце,ама с мноооого лед работихме на една сянка с едни колеги от Габрово.Песен работа беше! DrunkСега вече ми е спално,а още не съм се класирала за вечерните новини-да не взема да изтърва ,ако стане някой преврат newsm62
Лека нощ и от мен!! smile3524

Общи условия

Активация на акаунт